У 2012 році держзамовлення буде зменшено на 10%?

Попри те, що цього року на третину збільшується кількість випускників шкіл, порівняно з 2011 роком, обсяги державного замовлення планують скоротити на 10%

У 2012 році держзамовлення буде зменшено на 10%?

Про це на нараді з питань організації вступної компанії 2012 року, яка відбулася 23 квітня у НУ "Львівська політехніка", повідомила головний спеціаліст департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Алла Рибалко, повідомляє ЗІК.

За словами фахівця, цього року збільшилася кількість закладів освіти, підпорядкованих Міносвіти, які були передані до сфери управління від інших міністерств. Тому загалом відсоток державного замовлення буде збільшено за рахунок цих вищих навчальних закладів. Але зараз на погодженні у Мінфіні є постанова про державне замовлення, де зберігаються цифри попереднього року.

"Тобто, фактично, державне замовлення може бути зменшено на 10%, порівняно з минулим роком. На жаль, в абсолютних цифрах, це великий показник", – зазначила Алла Рибалко.

Вона нагадала, що в 2011 році на 42% було менше випускників 11 класу, в цьому році їх кількість буде більша десь на третину, натомість обсяги держзамовлення будуть зменшені. "Але це ще орієнтовні показники", – додала фахівець міністерства.

Освіта.ua
23.04.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів