Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками?

Коли зникне зі шкіл совдепія разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?

Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками?

Автор: Тетяна Єфімова, виконавчий директор в EduPay.

Почула тут на днях, що у деяких школах Центральної та Західної України на День Захисника Вітчизни дітям збираються купляти подарунки. Дітям! Дівчаткам і хлопчикам! Бо захисники ж тепер – це не тільки чоловіки!

Оці всі блокнотики-ручки-книжечки, яких сто-п'ятсот валяється вдома у тих діточок.

Я у шоці. Ні, не так... Я У ШОЦІ!!!! Ви що там у школах, взагалі подуріли? Оці батьківські комітети, класні керівники? Де ваш здоровий глузд?

Коли ви вже викинете зі шкіл оцю совдепію разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?

Які в біса захисники в школах, коли тисячі гинуть саме зараз на передовій?

Саме зараз ваша дитина спить у ліжечку тому, що хтось віддав за неї життя!

Залишилось ще нап'ялити картонні танки та пілотки на дітей – і буде, як за порєбріком...

Як можна пояснити це отим батькам та вчителям? Як?

Тільки сьогодні спілкувалась з військовим, що займається забезпеченням одного з підрозділів на нулі. Прямо зараз потрібні газові балоні (один віддала свій, що стояв для дачі), вода! Багато води у пляшках від 20 л, одноразовий посуд – глибокі тарілки! Йде зима, тому знов подушки та теплі ковдри!

Та зберіть ви оці 500 грн, якщо вони вам так рвуть кишеню, і купіть воду бійцям на нуль! Купіть тарілки, серветки, цукерки!

Нехай діти намалюють малюнки, щоб бійці знали, за кого вони воюють!

Якщо не знаєте, кому відправляти – пишіть волонтерам!

Оригінал

Освіта.ua
14.09.2023

Популярні блоги
І. Редько: про ненормовану розумову роботу школярів Когнітивний дисонанс на фоні любові до своєї країни і бажання жити, вчитись і розвиватись саме тут
Віктор Мисан: про що думають українські учителі У школах – повний розгул «демократії» та «академічної свободи», що зверху, що знизу
Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками? Коли зникне зі шкіл совдепія разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?
Н. Борисенко: чарівна паличка й валеріана для вчителя Учителі просто вигорають, і в них не вистачає життєвих сил дати дітям все те, що вони могли б
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Михайлівна
Просто слів немає... Чи люди без Вас не знають, як допомагати армії? Незважаючи на онлайн, наші школярі проводили благодійні акції, робили окопні свічки, передавали воїнам малюнки... Працівники школи допомагають, хто чим може. Наші учні нас захищають, тож донатимо конкретним людям на їх потреби. Тепер про подарунки. Особисто мені за 25 років дарували лише букети. Тут уже як себе вчитель поставить. Які 500 грн, які рвуть кишеню? Ми на Донеччині самі розберемося, скільки й кому передати на потреби ЗСУ.
Краматорчанка
Пані Єфімова, Ви, мабуть, трохи не в курсі. Класний керівник не має ніякого відношенння до тих грошей, які збирають батьки. Він не може керувати, куди їх витрачати. Вчителі прекрасно розуміють, донатять, допомагають, чим можуть. Учні прекрасно розуміють, хто нас захищає. Малюнки, твори для ЗСУ - це все було. Але ще раз наголошую: вчитель не торкається класних грошей. Принаймні у нас так. Ваша фраза "Оці батьківські комітети, класні керівники? Де ваш здоровий глузд?" - це вже як мінімум нетактовно. Чомусь не написали, скільки вчителі витрачають власних коштів на свою ж роботу, скільки всього купують... Що використовують власні ноутбуки, самі платять за інтернет. Віддали газовий балон - чудово. А давайте напишу, скільки всього ми з колегами віддали...
Роман
Да шо там у Вас? А у нас завуч школи з магазинів шоколадки крала,у молодих вчителів години забирає 22 а то 25 а в початківців по 17-19 годин. Зять завуча ЗАВГОСПа ріддна сестра ЗАВ-ЇДАЛЬНІ,техперсонал кумовья. Вже більше 10 років обкрадають школу,харчі на їдальню купують-перепродують через магазини свояків. Дрова,уголь,батареї,крани все до завгосп додому. У вчителя початківця зарплата 6500грн в техробки також. Вчителю попередження за те що задає домашку на вихідних а колотять якраз ті що сидять вже більше 15 років з освітою училище. Крутьки. Чорнобаївський район
Не вірю. Станіславський.
Пані Єфімова, а Фікрет Шабанов сказав,що в " совдепії" була найкраща освіта та медицина. Я йому вірю. А вам- ні!
Марина
Це вам напевно немає більше теми для писанини, то пишете що в голову збреде. Ви конкретніше вказуйте школу, місто де таке відбувається. І взагалі, коли востаннє були у школі, яка совдепія, це ви застряли в тій совдепії і по звичці обливаєте всіх і все брудом.
Бабуся школярки
Пані Єфімовій певні більше нічим зайнятися, коли всіх звинувачує в совдепії. Краще поцікавитися дійсністю сучасного шкільного життя. Уже давно немає ніяких подарунків ні дітям, ні вчителям. І діти, і вчителі донатять на ЗСУ. Тільки ніхто цим не хизується, а роблять мовчки. Не піаряться, як автор статті. Пані Єфімова, не иіряйте всіх під одну гребінку!
Вчителька
Для Бабуся школярки: шановна пані, дозвольте Вас віртуально обіймати. Справді, вже давно ніяких подарунків. Донатимо і допомагаємо, як можемо.
Коментувати
Іван
Дорогенькі старпьори! Працюю учителем,15 років стажу. Для армії закриваємо тушонки, знімають з нас гроші, скидаємось само собою! Сьогодні нагороджував дітей за тиждень спорту, купив активним учасникам, переможцям по джекові (шоколадці) , діти задоволені, радісні. А реальні баби, старпьори жадібні, не те що копійку не витратять на дітей, а навіть про свої уроки забувають. От такі і починають, совок, на армію, а саме вдушиться за ту копійку. Вони ні дітям ні армії, навчились звиздіти. А за години рвуться. Не важаю я , що я до батьків підлабузююсь. Коли приходжу в школу, всі маленькі, старші, біжать, радісні, обнімають, а збоку баби , з мордякою надутою , на яких діти й не дивляться. То для вас жмоти, напишу, якщо вам жалко тих 50 гривнів, засуньте їх собі в ...аку!
Василь
Пані Єфімова, скажіть будь ласка, хіба в нас є Центральна чи Західна Україна? А може ще й Східна Україна? Невже Україна має федеративний устрій?
Мари
Підтримую! Ці подаруночки, ці підлабузництва 80% батьків вже в ніякі ворота не лізуть! Відчепіться від вчителів, не лазьте в ту школу без привода, не закидуйте спамами на дружбу в соц мережах. Дотримуйтесь субординації! Не лізьте ви в очі цим вчителям. Вони просто виконують свою роботу. Як і водій маршрутки, що возить вас додому, як і касир в супермаркеті( з такою ж зарплатнею, як і вчитель) Чому до них не бігаєте? Чому їх не вітаєте? Школа - це цілий мікро світ. Дорослі люди там відчувають себе набагато краще чим діти. Досить підмазуватись до вчителів, бо і так вже наробили біди. От би нам ту практику, коли ніяких зборів за партами, коли ніяких зборів грошей, коли питання щодо дитини, тільки в особистому діалозі по телефону; коли оцінки не оголошують на весь клас(щоб пристидити ту дитину, щоб розчавить іі в очах однолітків, якщо погана оцінка); коли не виховуть у дітей не здорову конкуренцю, а, навпаки, вчать що клас це команда; коли програма розрахована по віку.Але ж ні-совок в ділі
Вері скері
Для Мари: ласкаво просимо до нас! Єдине, ми онлайн вчимося (. А так все, як Вам хочеться. Ніяких зборів, оцінку учень бачить лише у своєму акаунті, ніхто не бігає й не вітає...
Коментувати
Ярослава
А можна не вказувати? Хто хоче допомагати ЗСУ, той це робить мовчки, не чекає вказівок. Моя старенька сусідка з мінімальної пенсії завжди 100 грн переводить на потреби армії. Які блокнотики --ручечки? У нашій школі вже років 20 немає ні подарункоманії, ні "солодких столів". Максимум - букет вчительці. Якщо у кого "душа бажає свята" - будь ласка, в кафе, піцерію, на ставочок на пікнік. Але в післяурочний час. І на чолі цього - не вчитель, а батьки.
Валерія
Да залиште вже вчителів у спокої хоча б по цьому пункту. Такі "активні" батьки - біда для класного керівника. І найчастіше це непрацюючі мами, що від безділля генерують ідеї космічної дурості. А класний керівник потім вигрібає: хто здав, хтотскільки смаколиків з’їв, чи того кольору блокнот і подібне. Хочете своїй дитині свята - зараз безліч можливостей на будь-який смак і гаманець, але поза навчальним закладом. Ми колективом ще років з 15 як вирішили і батькам сказали: ніяких подарунків. І видихнули спокійно. Правда, в початковій школі рецидиви трапляються, але до середьньої ланки це минає
Злий вчитель
Та ідіть ви в ... ліс із своїми квітами-подарунками! Найкращий подарунок для вчителя - якомога менше спілкуватися з такими батьками :)
Руслана Янкевич
Пані Єфімова, а чому Ви свою думку не висловили одразу? Зараз хизуєтесь своєю позицією, а тоді стояли і тихенько слухали, а, може, й підтакували, збираючи матеріал для публічного виступу. Обговорюєте позаочі і вчите інших виховувати дітей. Паршивенька позиція у Вас
Віта
Шановна!!! Ви хіба не в курсі, що до збору коштів класні керівники не причетні? Нас кілька років тому попередили - і копійки не торкатися. Інакше чекайте неприємностей. І батьківському комітету вчителі не мають права вказувати. Вирішили батьки не фарбувати підлогу - так і буде. Хоче вчитель - сам купує фарбу і фарбує. А бійцям допомагаємо всі. Чим можемо.
Вчителька
Господи.... Аж дико читати. У нас другий рік онлайн, які там подарунки? Але захисникам допомагаємо, як є можливість: нещодавно долучилися до збору юному земляку на лікування псля поранення, взимку свічки окопні робили, кожен сам від себе, чим може...
Ів Шевчук
Та ніби все правильно пище автор. Але не більше за ті блокнотики і ручки зараз потрібні ремонти тротуарів, стадіонів, владних кабінетів, кондиціонерів У ВСІХ ПАЛАТАХ лікарень??? Як і службові авто у всяких голів ОП, його заступників, радників, голів облрад, голів тергромад і т.д.... до безкінечності.
Олександра Цвігун
Для Ів Шевчук: Підтримую на 100%.
Ганна
Для Ів Шевчук: В Одесі та Львові відбулися одиночні пікети проти некритичних витрат під час війни. У Львові планують провести пікети ще 15 вересня.
Коментувати
Василь Васильович
Дайте вчителю достойну зарплату.Цукерки, квіти та каву він собі сам купить зате прогибатись перестане перед батьками та адміністраацією
Мари
Для Василь Васильович: А яка, на Вашу думку, має бути достойна зарплата? Просто дуже цікавить цифра. Тому що, якщо брати не молодого спеціаліста, класовода і т.д., то нам нормально набігає зі всіми надбавками. А пенсіонери, взагалі шикують. Вони звідти ніколи і не підуть. А от молодих вчителів - шкода. Бо роблять ту саму ррботу, а то і більше, а отримують в два рази менше чим пенсіонери з професійним вигоранням.
Gfdsa
Пенсіонери теж були молодими вчителями і отримували маленьку зарплату. Не рахуюте чужі гроші, це вам не на користь.
Коментувати