Популярні блоги
Віра Коткова: враження від навчання у 5 класі НУШ Враження батьків від цьогорічного навчання дитини у 5 класі Нової української школи
І. Лікарчук: що насправді цікавить учителів і директорів Про що педагоги хотіли би прочитати в листах і наказах напередодні 2023/24 навчального року
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
МОН бачить,що скоро не буде кому викладати дітям,тому й пішов на такий крок.Проте,це шлях в нікуди, оскільки освіта в світі "диджіталізується",а в Україні ц далі буде рівень кам’яного віку.
Ольга
Для Віталій: Це Конституційний Суд вирішив, а не МОН, що норма закону про строковий договір з пенсіонерами -це дискримінація і порушення права на працю. Педвузів море, випускників десятки тисяч кожного року, викладати є кому.
Коментувати
Наталія Коваль
А що робити вчителям непенсійного віку, якщо ставки нема? Пенсіонери вмиратимуть на своїх робочих місцях? Гарно, молодці! Школу - пенсіонерам? Навіщо таке робити? Дожили до пенсії і хай працюють, якщо є для них години.
Вікторія
Школа для пенсіонерів! Майбутнього нуль! Навіщо зарплату піднімати. Пенсійний фонд заплатить пенсію плюс зарплата. Молоді точно у школі не затримуються .Школа пропахне нафталіном!
Віктор Горбань
Для Вікторія: Факт: вчителя-пенсіонера звільнили по закінченню контракту. Години віддали вчительці, яка фізики зовсім не знає, але в неї двоє дітей шкільного віку. Все правильно? Питання: для кого школа? Для вчителів, щоб гроші заробляли, чи для чиновників, щоб насолоджувалися владою? Школа - для дітей! Запропонуйте правовий механізм, щоб біля конкретних учнів був найкращий з конкретних вчителів.
Ольга
Немає значення пенсіонер це чи ні. Головне, щоб він був добрим учителем, а не заробітчанином.
Коментувати
Галина Мороз
І ще б вислугу років повернули б вчителям. А то вже 30 років педстажу, а до пенсії ой як далеко. Вигоряємо
Наталія
Для Галина Мороз: я працюючий пенсіонер , даю фору молодим,, дают години коли зайві молодь перезаважена не має особистого життя, зарплата минимум... до надбавок потрібен час а жити потрібно зараз..їдут за кордон...фасують одяг.. із задоволенням не працювала би, але підстраховую молодь..
Коментувати