Популярні блоги
Іван Осадчий: про оцінювання учнів 5 класів НУШ За пропонованим у Методичних рекомендаціях підходом неможливо виставити оцінки за семестр
М. Гриньова: виховуємо ще одне покоління, яке не читає Нашим учням треба давати медаль за відвагу, бо толерантно терплять усі хвороби нашої освітньої системи
І. Лікарчук: чиновники не уявляють життя без олімпіад Життя змінюється, формується абсолютно нова суспільна ментальність, а в батьків отих олімпіад – «скрєпи»
Л. Булигіна: про щоденну хвилину мовчання в школах Все, що за вказівкою і не від серця, – все обернеться проти дітей і проти суспільства
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дана
Діти все чудово розуміють і вчасно переключаються. Я говорю про середню і старшу школу. Молодших не вчу, тому не знаю. Діти повинні знати ,кому завдячуємо можливістю вчитися.
Наталія
Що це за приниження сільських вчителів? Шановна, далеко вам, містянам, до нас братися!!!!У нас діти знають розуміють що таке хвилина мовчання!!!
Сергей Лимонов
Для Наталія: авторка калібрована дебілка з ватним душком і комплексом вищовартості! Що би -робили без селюків, зарозуміла ідіотка!
Коментувати
Марія
Пані Булигіну відправити вже копати картоплю, бо часи "какая разніца " пройшли, а почалися національної пам’яті та виховання наших дітей.
Леся Українка
Мені не відомо, яку саме емоцію кожного дня імітує автор допису, але діти все розуміють та швидко вчаться!
Вчителька із села
Чи допускати Булигіну до викладання? Коротко: не треба! Вона ж, замість "із сіл", пише "із сел". То чого така навчить учнів?
Підтримую
Для Вчителька із села: Це точно. Вона ж мабуть допомагала тій вчительці, що на дистанційці садила картоплю. Бо так впевнено пише, ніби точно знає.
Nataliya Nataliya
Швидше за все їй вчителька із села заплатила, бо сама була змушена проводити урок, а авторка чергового темника займалась підробіток замість свій урок проводити.
Коментувати