Популярні блоги
Іван Осадчий: про оцінювання учнів 5 класів НУШ За пропонованим у Методичних рекомендаціях підходом неможливо виставити оцінки за семестр
М. Гриньова: виховуємо ще одне покоління, яке не читає Нашим учням треба давати медаль за відвагу, бо толерантно терплять усі хвороби нашої освітньої системи
І. Лікарчук: чиновники не уявляють життя без олімпіад Життя змінюється, формується абсолютно нова суспільна ментальність, а в батьків отих олімпіад – «скрєпи»
Л. Булигіна: про щоденну хвилину мовчання в школах Все, що за вказівкою і не від серця, – все обернеться проти дітей і проти суспільства
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
родитель
И еще про права и обязанности. Рекомендую родителям следить как проходит аттестация детей - попросите детей делать фото контрольных заданий, которые они получают на тематических и итоговых контрольных - найдете для себя много интересного - ответов на половину заданий в выданном учебнике вы не найдете, как бы не старались - не знаю зачем учителя делают это - специально, чтобы "погнобить" или из-за не компетентности. Во всяком случае так происходит в нашей школе. Все это нужно собирать, объединяться и идти к завучу.
Галина
Для родитель: і для чого все це птрібно? Мої батьки викладачі вчили мене з дитинства, що оцінки значення не мають, має значення лише, що ти знаєш? Якщовчитель задає завдання зверх підручника, привчіть дітей здобувати нформацію з інших джерел. А якщо знання Вам не важливі, лише оцінка, то гарного спеціаліста з Вашої дитини Ви не зробите. Він знатиме завжди "от сіх і до сіх", а на роботі так не буває.
Алла
Для родитель: Дорогой родитель именно так и делайте) Попытка сделать гадость кому то, против вас же и обернется. Половины информации, которая нужна для зно по моему предмету, в учебнике нет. Что бы кого то контролировать, нужно самому быть компетентным. И да, учителям пора объединяться и ставить вопрос перед соцслужбами, чему учит дома такие родители и как они выполняют родительские обязанности.
cos
Для родитель. Задание на 10, 11 и 12 баллов должны быть творческими, на логику и повышенной сложности- чтобы ребенок думал, выражал свои мысли, ходил в библиотеку, был начитанным, искал интересную информацию. Поэтому учителя и дают творческие задания повышенной сложности на выражения своих мыслей, развития логики, своего интелекта. Пусть ходят в библиотеки, читают книги, получают дополнительные знания из книг, и тогда они ответят на те вопросы, которых нет в программе.
Коментувати
родитель
Есть, конечно, учителя от Бога, но их единицы. А в основном - статья отражает реальную ситуацию в школе. Молодец Мирошниченко - пусть такие учителя хоть иногда имеют возможность "в зеркало посмотреть"!
cos
Для родитель: А есть и ученики от бога- но их единицы, которые стараются, хотят получить знания, не срывают занятий в школе, а есть и такие, которые срывают занятие и учитель тратит время, чтобы успокоить их. Большинство лентяев, которые не хотят учится (процентов 50-70 где-то). Так что пусть такие учениками посмотрят в зеркало и подумают, что надо хорошо учится в школе, получать знания, которые даёт учитель и изменяет поведение к лучшему.
Алекса
Для cos: вместе с их родителями пусть посмотрят в зеркало.
Коментувати
Володимир
Дурненький дядько, який не має уяви про освітній процес.
Тарас
Для Вбутжвов: дурное, я работаю на западных учеников и на украинских. Насколько уважительно относятся ко мне первые и насколько по хамски вторые. При том что заодно занятие с США я получаю как за день работы в Украине. Быдлородители за те копейки зарплаты относятся к учителю как к лакею. Не все конечно родители такие, но их немало. Мирошниченко один из них
Ірина
Стаття 53 закону про освіту: 3. Здобувачі освіти зобов’язані: виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти; поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм; відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля; дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за його наявності); повідомляти керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком яких вони були особисто або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.
Оксана
Ця стаття - знущання над школою і вчителями. В лікарнях теж є свій внутрішній розпорядок і правила, але чомусь його мало хто намагається порушувати, бо всі ходять бути живими і здоровими.а сучасні діти і так занадто "вільні", тому прибирачі правила і зобов’язання, ми їм же і собі ускладнюємо майбутнє
cos
Будьте вдячні вчителю та а цінуйте за те, що він витрачає час на учнів, готується до уроків, шукає цікавий матеріал, якого немає в підручниках (хоча тема в підручнику має бути описана цікаво), але МОН про це не подбало, хоча мало би. Так як ви чиновник, то передайте МОН, щоби зменшили паперову та методичну роботу вчителям, прибрали різноманітні вебінари та семінари, на які заставляють насильно відвідувати, прибрати сертифікацію, бо вона придумана для того, щоби познущатися над вчителями та принизити їхню гідність, підвищити заробітну плату до 4000 доларів, яку нам обіцяв Зеленський та надати право на захист вчителів від ненормальних батьків та учнів, які без поважної причини постійно жаліються на вчителя. Вчитель повинен бути вільною людиною, а його постійно зажимають та безкінця у всьому звинувачують.
Вбутжвов
Для cos: учитель тратит время не просто так а за деньги на которые он учился
Тарас
Для Вбутжвов: дурное, я работаю на западных учеников и на украинских. Насколько уважительно относятся ко мне первые и насколько по хамски вторые. При том что заодно занятие с США я получаю как за день работы в Украине. Быдлородители за те копейки зарплаты относятся к учителю как к лакею. Не все конечно родители такие, но их немало. Мирошниченко один из них
cos
Для Вбутжвов: Да учителям все равно- некоторые получили за бюджетные средство образования. Учителя будут ценить тогда, когда будет платное образования, и в школу будут брать не всех учеников, а только умных и способных. Нужно, чтобы с детского садика писали характеристику на ребенка- спокойный, крикливый, непоседа, чем любит заниматся и так далее, а это бы влияло- брать ли ребенка в школу или нет. Тогда бы родители более ценили школу и детские садики. Когда она бесплатная- то это никто не ценит. А ещё учеников нужно исключать из школы за плохую успеваемость. Не хочешь учится- не надо, не мешай другим детям получать знания. Меньше детей в классе- меньше проблем учителю, лучшая успеваемость учеников.
Коментувати
cos
Якщо вчитель не встигає на уроці- це не проблема вчителя. Це проблема МОН- що створює такі програми. Якщо учень не зацікавлений у предметі- то нехай автори, які пишуть підручники для школярів напишуть їх цікаво. Тоді і відпаде потреба вчителю зацікавлювати учнів. Подивіться, які підручники написані завумними термінами і з помилками. І тоді стане ясно, чому учням не цікаво вчитися в школі. Учні зобов’язані слухати вчителя. Інакше він має право не пустити на урок того учня, який зриває урок. Повинна бути залізна дисципліна і порядок на уроці- тоді буде толк у навчанні. Вчитель не повинен панькатися з учнями. Кожен учень зобов’язаний поважати вчителя. Зараз дітей дуже розпустили. Також учням потрібно заборонити носити телефони, ноутбуки, планшети- бо на контрольних вони списують через Інтернет а також не слухають вчителя та граються в ігри.
Ігор
Для cos: 1. Вчитель не має права не пустити учня на урок 2. "Залізна дисципліна і порядок на уроці" - це пережитки СРСР 3. Учень не зобов’язаний поважати вчителя (повага повинна здобуватись) 4. Заборона гаджетів - це просто маразм
cos
Для Ігор: Залізна дисципліна-це не пережитки в СРСР. Коли одному учневі дозволиш сісти на голову- то інші побачать, і також почнуть вилазити. Тому і потрібна залізна дисципліна. Гаджети тільки заважають- замість того, щоби учні вчилися, вони відволікаються і граються в ігри на уроках, а коли вчитель їх забирає, щоби діти не гралися, то ще починають грубити і погрожувати вчителю. Тому їх в школі не повинно бути. Якщо прийшли вчитися- то вчіться. А ні- то можна і вдома цілий день погратися- тільки знань в учня не буде, і відповідальність за це несе не вчитель, а учень з батьками.
Світлана
Учень зобовязаний поважати кожного, хто є учасником навчально-виховного процесу, як і сам має право на повагу. Права та свободи людини, не відміняються побажаннями батьків, вони закріплені Конституцією. Дехто вже береги втратив.
Коментувати
cos
Шановний пане, якщо обов’язком дитини не ж вчитися, то тоді обов’язком вчителя не є навчити дитину чомусь і дати їй знання. Не любиш вчителя- і він не буде любити того учня. Завойовувати вчителю нічого не потрібно. Учні повинні просто вчити предмети, щоби бути грамотною та розумною людиною. Вчителю головне подати матеріал зрозуміло та якісно- а учень повинен його вивчити і здати. Домашні завдання- смішно читати про те, що година на всі уроки (хіба що в початкових класів допустимо). Якщо в день шість уроків в старшій школі- то 10 хвилин на один урок це замало. Візьмемо геометрію- потрібно рішити дві задачі. Як мінімум на рішення задачі витрачається 10-20 хвилин, а дві-20-40 хвилин. Поки намалюєш малюнок, поки подумаєш, як рішити, вирішиш і час пролетить. А предметів 6- тоді на Д/З мінімум 3 години витратити потрібно. Не хочеш вчитись- іди в ПТУ після 9 класу. Нічого в школі робити. Розумний- тоді йди до університету.
Вбутжвов
Для cos: вы очень странные. Если врачу привозят человека при смерти которая не может принимать лекарства то ему его не лечить. а и да учитель должен учить потому что ему за это платят
Світлана
Для Вбутжвов: дивне порівняння, якщо пацієнт присмерті, він не відмовляється виконувати приписи лікаря, приймати ліки, а якщо відмовиться і помре, так сам же відмовився. Так і тут, не хочеш виконувати те, що кажуть, не буде і результату. Для результату будь якої діяльності, потрібні свідомі дії людини, а не протидія.
cos
А у ученика тоже есть обязанность- хорошо учится. Если не хочет- то пусть идёт подметает улицы. Уборщики везде нужны.Нечего таким делать в школе. Лучше пусть учитель потратит время на тех учеников, которые хотят получить знания и заинтересованы в изучении предмета. А троечку в конце учебного года плохому ученику поставим, если будет хорошо себя вести- главное, чтобы сидел тихо на уроке и не мешал другим учится, кто хочет. Все зависит от ребенка- ведь чем больше знаний он захочет получить, тем для него лучше. Учителю главное поднести материал ученикам, а дальше кто хочет- возьмёт знания, кто не хочет- значит нет. Учитель не виноват, что ребенок не хочет учить. Это проблема ученика.
Коментувати
Світлана
І від щирого серця бажаю, щоб отакі глядачі, які не зобовязані нічого, в тому числі поважати автора і прибрати за собою, ходили ни кожну його виставу, чи що він там робить.
Світлана
Вау, дочекалися, пропозиції вчителів вже можна послати подалі. Як висококультурно) Знання потрібні не вчителю, вони в нього є, а учневі. Щодо домашнього, ну не робіть, полуниця в Польщі завжди родить. Нешановний, повага до будь якої людини, має бути не по запису в трудовій, а тому що вона людина. Будь хто - людина, тому потрібно поважати, але вас це не стосується.
гість
виплюнув трубку і сам собі поставив діагноз - недоумок. Вчителі які вчили цього пісатєля, десь таки добре не допрацювали. Цікаво щоб писав нешанований мною автор про школу Китаю, Німеччини, Японії- де перелік обов*язків дітей і їх батьків регламентований і чітко визначений. Просто недалекоглядний пан плутає елементарні поняття свободи особистості і вседозволеності та хаосу.
Тетяна
Дуже "творчий" допис! Цікаво, в якому віці на молодих людей мають звалитися обов’язки і чи не буде це для них шоком? Чому тоді обов’язковими є служба в армії, трудовий договір, посадові інструкції? Звільняйтеся і від цих "догм", щоб нікого не травмувати потім. В цій статті немає нічого, окрім особистої неприязні до школи і, особливо, до вчителів!
Ирина Ирина
Зовсім недолуга стаття. Здається, у автора комплекс неповноцінності, тому він ненавидить всіх. А може, не здається? А виннна, як завжди, школа і вчителі: не розкрили глибоко закопані таланти, примушували прибирати свинюшник за собою, виконувати домашні завдання. Ось тепер дитя виросло (правда, не мізками) і паплюжить тут все... Подорослішай спочатку, а потім пиши опуси.
юрій
Актор , режисер ..???? Такі артисти і режисери ,як Ви , із МОН ,Кабміну,ВР України тривалий час намагаються розвалити(не реформувати) систему освіти в Україні. Невдаха. Мені Вас шкода і шкода тих , хто є фонатом (якщо такі є) вашої "режисури".
Петро
Для Юрій: Згоден із Вами на всі 100%. Актор, режисер, але не вчитель. Що є обов’язками дітей? Обов’язками дітей найперше - є БУТИ ЛЮДИНОЮ, навіть маленькою. Все, про що пише автор статті МУРА ВИЩОГО ГАТУНКУ. І де ВОНО взялося?
Tanya
Вибачте, але дану статтю явно писав недолугий "баран" у якого в дитинстві були проблеми...
Коментувати
Анна
Просили, щоб виплюнув люльку? Виплюнув! Добавило розуму????
Віктор
Для Анна: Дурень і без люльки дурень.
Аскет
Для Анна: Блискучий комент !!! Респект, Анно!!!
помилка!
Для Аскет: Тільки яка вона "Анно" - вона "Ганно"! Насолоджуємося мовою!
Коментувати
Вчителька
То що ти пропонуєш, я щось не в’їхала. Якщо в школі математичка, яка дітям не подобається, без зачіски і весь час розв’язує задачі - то що, це привід не вивчати математику чи біснуватися на уроці? Ти тут такого нардер у цій статті що я тебе на ВИ назвати не хочу, а по друге - ти в школі давно був? Засвіти нам, темним вчителям, світло в кінці тунеля —- що робити далі з дітьми в школі?
Якось так...
Думки розсердженого батька... мабуть знову якийсь шкільний конфлікт... А про які порушення ЗАКОНУ може йтися? Не убий??? Не укради???.... А приниження гідності вчителя, зверхність, зухвалість по відношенню до старшої людини?