М. Андрєєв: зміна структури в МОН та істерії у фейсбуці

Щоб з МОН не звільнили справді фахових людей – потрібен тотальний громадський контроль

М. Андрєєв: зміна структури в МОН та істерії у фейсбуці

Автор: Микита Андрєєвголова громадської ради при МОН.

Отже, у МОН підготували і погодили з Мінфіном рішення про зміну структури (у т. ч. директоратів). А відтак, з'явилась ще одна тема, яку можуть «фахово» обговорити колишні посадовці (або інші наближені до них) того ж самого МОН.

Аналіз постів і коментарів засвідчує те, що частіше всього «зраду» бачать або члени команди Гриневич, або ж її прихильники/послідовники. Вони звинувачують т. в. о. міністра в тому, що той хоче всупереч конкурсним процедурам змінити кадровий склад міністерства.

Не вдаючись до оцінок міністерства, згадаю одну народну мудрість, яка полягає у наступному. «Не треба починати розслідування, якщо в його результаті можна вийти на самого себе».

  • 14.04.2016 - міністром призначається Гриневич Л. М.;
  • 01.05.2016 - мав набути чинності ЗУ «Про державну службу», який запроваджував конкурсні процедури;
  • 29.04.2016 (за два дні до набуття чинності нового закону) - з'являється наказ про зміну структури і на низку посад призначаються лояльні люди, деякі з них досі працюють, бо звільнити їх майже неможливо.

Вони сподівалися, що у нас пам'ять коротка, але ні.)

Як потім проводилися конкурси - я вже неодноразово писав, повторюватися не буду. Унаслідок тих конкурсів до посад прийшло щонайменше 2 людини, яким оголошено підозру за 191 статтею ККУ, яка відноситься до корупційних злочинів.

Якщо в результаті змін «штатки» будуть звільнені такі, як Смірнов та інші подібні, я лише порадію за реалізацію цього наказу.

А щоб не звільнили справді фахових людей - потрібен тотальний громадський контроль, до якого всіх і закликаю.

Але зауважу, що громадський контроль і маніпулятивні постики у ФБ – це різні речі.

Оригінал

Освіта.ua
19.11.2020

Популярні блоги
Т. Єфімова: як і чому школа вбиває мотивацію в дітей Чому в школі досі знижують оцінки за відступи, неправильний запис і колір малюнка
О. Бобкова: участь в олімпіаді не має бути примусовою Життя і здоров’я дітей і вчителів є вищою цінністю, аніж результат у олімпіад
І. Лікарчук: олімпіади - традиція совкової освіти Жодним законом чи нормативним документом обов’язковість участі школи у олімпіадах не передбачена
О. Українець: ЗНО з літератури дійсно не потрібне Шкільна програма передбачає читання текстів і біографій, а не вивчення літератури, і це дві дуже різні речі
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Далебі тут
Гнати треба цих запроданців - грантоідів в три шиі!!! Шкоди вони запдіяли надто багато. Треба провести ретельне розслідування. Шаров, стадний , смірнов, гринєвіч, фініков, квіт, савсун, ковтунець, луговий, новосад... - це братія , яка руйнує все до основи.
Оракул
Так, а що громадська рада хіба не має функції громадського контролю? Навіщо тоді вона створена?