Популярні блоги
С. Новікова: ЗНО з математики для вступників-медиків При вступі на всі спеціальності галузі знань «Охорона здоров'я» другим предметом є математика
В. Громовий: в освіті вже пройдена межа незворотності Негативний відбір і зворотна селекція в освіті тривають, адже йдуть кращі, а «лава запасних» практично порожня
Є. Стадний: ідея збільшення ваги атестата хибна по суті Чим більше враховуватимуть атестат, тим меншими будуть шанси дітей з хорошими знаннями з суворіших шкіл
Д. Бабурін: реальність освіти за ширмою рейтингової шкали За ширмою рейтингової шкали 100-200, яку нам кожен рік презентує УЦОЯО, ховається реальний стан освіти в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Bohdan
Ця стаття добре зображує можливі майбутні проблеми вступу абітурієнтів. Краще б думали про переведення освіти на якусь освітню платформу ( moodle і т. д.) у випадок другого карантину.
Аскет
Ідіотизм в.о. міністра зашкалює. Навіть в одній школі різні вчителі можуть по різному оцінити одного учня. Що вже говорити про оцінювання в різних школах України.
Лірник
Для Аскет: не чудіть. Бо в кожному медунівері апендицит видаляти вчать по своєму. Але ж стандарт один і той же. Атестат - показує працелюбність, самостійність.
Аскет
Для Лірник: Навіть не знаю чого у Вашому дописі більше , - наївності чи незнання. Атестат нічого не може показувати. Оцінка 8 балів з математики чи фізики у випускника фізико-математичного ліцею і 8 балів безлічі звичайних шкіл - то як небо і земля. Як взагалі більшість оцінок в різних школах і від різних викладачів. Мова про те , що оцінювання в різних школах різне і намалювати там можуть які завгодно оцінки. Єдиним критерієм відповідних знань є ЗНО, при всіх можливих виявах зловживань навіть з ним. Що стосується недолугого жарту про навчання видалення апендициту , то можливо , методика саме навчання може бути різною, але сам стандарт процесу видалення давно вже розписаний у всьому світі і більшість хірургів в своїй роботі керуються цими стандартами.
Коментувати
Ruslan Kuznetsov
Звичайний популіст - цей тимчасовий виконувач обов’язків міністра.
Торба
Для Ruslan Kuznetsov: Гадаю, що після викриття плагіату, він тимчасово доктор наук
Tetiana
Не важливо .яку посаду він обіймає, але стаття 100% вірна. Вплив свідоцтва про середню освіту, на рейтинговість абітурієнтів взагалі треба виключити.
Сторонній
Давайте глянемо зі сторони: ЗНО - це вкладання грошей(репетиторство); атестат - це використання зв`язків(родинних, товаристських , бізнесових, грошових...). Перший варіант вигідний вчителям як доробіток до зарплати; другий варіант вигідний начальству як доробіток до кишені. Тепер судіть самі: який варіант є чеснішим і справедливішим? За яким варіантом більша ймовірність отримати талановитого лікаря(і т.д.)? Не будемо переходити на особистості і забудемо, що існує такий собі Стадний.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!