Популярні блоги
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
А ви як проходили тестування віднімали три бали які нараховуються за 33,34 та 35 завдення? Без тих 3 балів прохідного у вас не було.
Марина
Не розумію, чому стільки розмов про цей пороговий бал? Так само було в 2016році і жодних суперечок це не викликало. Невже цього року під час карантину і після повені це така велика проблема?
Костромитина Оксана
Для Марина: Потому что если оставить пороговый бал 11, то не слало бы ~32000 детей
Коментувати
Шок
Читаю отзывы и просто удивляюсь. ЗНО на уровне академика? Серьезно? Закончила в 2011 году обычную школу и здала ЗНО выше 180 балов. При том, что мы были в совершенно в других условиях, к сожалению последнии задания у нас проверял компьютер, а не человек - ошибка хоть на одну десятую - сразу 0 и никто не смотрел ни логику решения, ни правильно нарисованого рисунка, а теперь проверяют люди - и могут выставить 1 до 4 (6). Как по мне это круто. Во вторых, ради интереса, открыла и прошла и решила все задания кроме последних (не повторяя програму) товарищи, спокойно решила правильно 24 заданий из 32 меньше чем за 50 минут. Ошиблась, где уже не помнила формулы и определенные условия. Товаририщи, карл я закончила школу 9 лет назад. Задача про лодочника на 10 мин? Вы шутите? Задача с одним неизвесным, где даже в конце не выводится квадратное уравнение, ПРОГРАМА 6-8 КЛАСОВ. О чем тут можно говорить...
Данило
цей поріг був абсолютно символічним і в минулі роки. Як на мене - єдиний спосіб його не пройти це цілеспрямовано вибирати невірні відповіді. Але пишу цей коментар я не через те, що повністю згоден з тим, що написано в матеріалі вище, а через шок від коментарів. А конкретно від того, як дорослі люди демонструють своє невміння сприймати інформацію. І це я вже не кажу про правопис ... Матеріал про те, що просто вибираючи один варіант відповіді будь хто здав би ЗНО. але ні, в моєї дитини був стрес, пів року вдома сиділа, ЗНО складне, автори підри. я сам здавав ЗНО в минулому році. Здав на 192, абсолютно спокійно просидів всі 3 години . В цьому році одна подруга здавала, і я зміг сам вирішити це ЗНО як тільки вона винесла зошит з завданнями. Мені знадобилось 30 хвилин щоб зробити все окрім трьох останніх завдань потім в своїх розрахунках знайшов 3 помилки. І це абсолютно нормально для такого часу.
Данило
Підсумую : 1)Якщо в вашої дитини стрес - це нормально. І винен в цьому не спосіб оцінювання, а батьки та вчителі особисто. Ну, якщо звісно ви не знаєте як інакше об’єктивно оцінити знання отримані за 11 років так, щоб це не викликало стресу. 2)Те, що половина цього навчального року пройшла дистанційно на кількість знань вплинуло мінімально, бо останні пів року з математики ЛИШЕ підготовка до зно (що, як на мене, зовсім не правильно, але це тема для окремої дуже довгої розмови). 3)Мушу погодитись з один коментатором в тому, що встановлений поріг це не профанація. профанація - це вступні бали до ВНЗ. коли на бюджет на астрофізику проходять люди з середнім балом в 125 це, вибачте, піздєць. 4)Ваша дитина не зобов’язана гарно знати математику. Абсолютно. І якщо навіть розуміючи, що рівень знань у дитини "середній" ви кажете що ЗНО складне коли вона пише його на 150 - то тут вже варто придивитись до себе скоріше в мене все
Коментувати
Владимир Белый
Чи ж буде офіційний протест від Ради ректорів щодо того, що 103 бали ЗНО - це 3 бали на ДПА, тобто абітурієнт знає про що мова, але НІЧОГО з того не може виконати правильно.
Анастасія Мовчан
Шановні експерти ,якби ви попали в такі умови,як випускники цього року ,то не тринділи б тут ,всі розуми поїли.Знаєте добре математику живіть з тим ,якби ваша дитина завалила екзамен ,перші б видзвонювали в відділ освіти ...Нехай буде вони вгадали ,що вас це колише ,не думайте дітям життя ,як ви це робите завжди ...Мали б совість і якесь співчуття ,вирішували б те що залежить від вас ,а не пхались в долі інших ????????
Местный житель
Для Анастасія Мовчан: а чё в відділ освіти, можно сразу Папе римскому, ведь виноват кто-то, в том, что ребенок ходил в школу не за знаниями, а потому, что ходил, чтобы дома не сидеть и во дворе не болтаться, так? На хера ему учиться, вобщем виноваты все, кроме него самого, педагогов, которые видно только деньги на выпускной собирали и его родителей, так и живём, пока считаем, что в наших бедах всегда виноват кто-то,
Петро
Для Анастасія Мовчан. Якщо людина знає предмет - ніякі умови не можуть вплинути на позитивний результат здачі екзамена, чи ЗНО. Д.би ж шукають причини, що вплинули на відсутність мозку в них. Програму із шкільних предметів кожен учень повинен знати хоча б на середній рівень. Хто не спроможний засвоїти шкільні предмети - хвора людина і їй до вищої освіти, як до Марса пішки.
Коментувати
Илона
ЗНО по математике в этом году было сложным, сделать его на 200 баллов за 3 часа обычному школьнику (даже который хорошо учится) не реально. Задание на теорию вероятности, да ее в школе учат, но элементарные задания, а чтобы решить эту задачу школьнику из ЗНЗ нужно минут 10+задача про лодочника ещё минут 7-10, и т.д. На 200 можно написать зная заранее ответы или зная тип заданий и готовясь к ним.
Witalina
Для Илона: Я закінчила школу в 1975 році. Математику ЗНО виконала за 35 хв.119 балів.Задачі зробила,були завдання про які я вже уявлення не маю. 5 років назад, було 145.Забувається.
Коментувати
Наталья
Вы видели задания которые там были??? У меня дочь сутки молчала от стресса Задания были не по программе высшая математика Задачи что в школе дети такие не решают, Нужно не много понимать, что это школьники а не академики..Порог видетели снизили,правильно сделали.
Василий
Для Наталья: вранье это. Я сам сдавал в этом году ЗНО - 189 баллов. И ничего сложного. Нужно готовиться, а не гулять и отдыхать. Какое отношение к экзамену такой и результат. Никакой высшей математики нет и в помине, все задания проходились на уроках 10-11 класса, поэтому нужно иногда лишь открывать учебник!
Для Наталья:
Здається, Ваша дочка вдалася у Вас.
Коментувати
Зно
Ну да, если они набрали проходной, они ж не притендуют на бюджет, что вам вы такие кипишные, у всех странах дают учиться, а у нас этот экзамен который ламает психику детей в протежения года. И не всем дают учиться. То что дети пол года, в школу не ходили , писали зно в масках пройдите сдайте екзамин в таких условиях. Снизить порог в этом году это самое верное решение, вы плачите так, вроде если они набрали 100 балов то они помешают детем тем, кто на бюджете. Это смешно больше нечего не скажешь. Поэтому мы, и живём плохо, если взрослый человек не рад детем что они сдали экзамен, лучше ж, завалить всех. БРАВО ????????????
Наталя
Для Зно: С 12 марта по 31 мая-карантин был в школах. Это пол года дети не ходили в школу???? Понятно теперь почему была очень "сложная математика на ЗНО"
Коментувати
Ксенія
Доброго дня! Спробувала Ваш спосіб проходження тесту і знайшла помилку на сайті, а точніше не 1,а цілих 3. Система сама нараховує по 1 балу за завдання відкритої форми, що неможливо на реальному ЗНО. Якщо ж порахувати тестові бали самостійно, то за однакового варіанту відповіді вгадування на прохідний бал не є можливим. Подивіться уважно на сайті з тестами, а також систему оцінування кожного завдання ЗНО. Дякую!
Наталія
Однобокая система оценивания , бывает сильный ребенок здает плохо часто по причине независящей от него , в итоге проходит с большим балом , а когла этот приходит в вуз показывает низкий уровень знаний и интеллекта в целом . Необходимо собеселование после зно , чтобы абитуриент просто открыл рот и заговорил сразу будет видна ценность высокого бала и низкого . Таким образом, действительно возможно выбрать лучших , а не по баллам зно, которые очень часто заслужили просто зубрежкой. И успех у них заклбчается только в здаче зно .
Олекса Позняк
Працюю з дітьми у США. Там ОДИН! вашу мать екзамен у вигляді тесту + ессе. Питання складені таким чином щоб розкрити рівень мислення учня а не знання в якого кольору труси були у царя. Цього досить у більшість вишів. Якщо це елітний виш то там ще ЗНО по предмету. Я , наприклад, готую їх до фізики. Доречі в дяких школах США фізика майже не вивчається. І Маск ракети запускає...
Маск
Для Олекса Позняк: Хіба Маск народився і виріс не в Африці?
Коментувати
Саша
Гарно пристроївся автор, позиція "усі піда.си, один я Дартаньян " критикувати ми усі уміємо, зроби щось.
Владислав
Будь-який поріг - це ще не профанація. Профанація відбувається на рівні вступу. Якщо б у державі кількість місць у ВНЗ не дорівнювала майже кількості випускників, або якби ці ВНЗ ставили певні високі планки щодо балів всіх або деяких сертифікатів, то 101 бал не дав би вступити. На мій погляд, пороги взагалі треба скасувати, натомість суттєво скоротити місця у ВНЗ, встановити прохідні бали з певних предметів та середній. Тоді_реальна_перспектива пролетіти повз ВНЗ вплине на рівень підготовки. Можна буде повісити вдома свої 121 на згадку.
Вікторія
Для Владислав: Какие все добрые! Оденьте на себя маску и просидите в жарких аудитория в ней по три часа! И посмотрим на Вас! Пусть дети поступают!Даже если они и угадали( это тоже не каждый может). Или , по-вашему, пусть бродят по улицам безграмотными? А в вузах будут недоборы даже на контракт.
Коментувати
Максим
Та і взагалі. Нащо мені ця матеша? Гроші рахувати вмію і норм. Я не ядерний фізик чи штани Піфагора. І не треба мені верещати з піною у рота, що вона всюди потрібна. 80% школярів забудуть про цю матешу, після випуску і все. Теж саме було і при совку. Не знаю і пофіг. Я і без цього сміття всього доб’юся в житті
Євгеній Тєплоухов
Для Максим: о, готовий майбутній торгаш.
Коментувати
Максим
Які ми круті. Ти сам напишеш це ЗНО? І батькі теж молодці. Ви такі розумні і все знаєте, а самі напишете на 6 балів, або з інету скатаєте. Я нічого не темлю в матеші, проте ходжу на олімпіади з історії, але все рівно я "нездара".
Алекс
Для Максим: там как бы не очень уж сложно, 9 классов образования это уже 170 баллов. то, что ты не знаешь математику - это твои проблемы
Пилип
Алекс, я тебе больше скажу задания почти все елементарные (последние не в счет) , но например я от стресса тупо запутался на тесте, некоторые задания (да я на тебя смотрю колесо обозрения) просто не понял как решать, они всегда пытались запутать но в этом году лично для меня было сложно (173 бала), надеялся что больше наберу, но сам виноват
Коментувати
Діма
Автор цієї статті дійсно мудак. За останні 3 завдання додатково дається по 1 балу, тобто за 33,34 і 35 завдання сайт дає додаткові 3 бали, тому із всіх цих "варіантів" потрібно відняти ці додаткові і чистих вийде 5-7 на угад , що не досягає порогового рівню. Як викладати свою недогіпотезу в інтернет, перевірте об’єктивно інформацію, а краще не займається цим, якщо це не ваше.
микола кучевський
Проблему вгадування вирішити дуже просто. Потрібно тестові відповіді замінити відповідями числом, або у тестових завданнях за правильну відповідь нараховувати 1 бал, за завдання на яке відповідь не надана -0 балів; за неправильну відповідь знімати 0,5 бала.
Ліна
Поріг існує для того , щоб виключити тих хто просто понавгадував , тому поріг варто було навпаки підняти хоча б до 11
Аноним32
Для Ліна: я считаю, что нормальный порог должен быть 15+
196
Для Аноним32: погоджуся , ще й завдання не страшні були
Коментувати
Оксана
Что за бред?! Дети не учились полноценно второе полугодие, вполне адекватные изменения по пороговому баллу! Всего то два балла, а ехидствах...
Аноним32
Для Оксана: а при чем здесь " дети не учились полноценно "? Большая часть программы с математики проходится до 9 класса и на этих знаниях можно написать спокойно на 150+. А изменения не адекватные, ибо как я сказал автор статьи:" это слепое угадывания ". Плюс вашим детям устраивали онлайн школы, в интернете полно роликов, курсов , инфы для того, что бы подготовится к зно. И зно повелось на МЕСЯЦ позже, что и дало очень большую фору в плане подготовки. Так что )))...
196
Для Оксана: як на мене то це навпаки була чудова можливість повчитися , хто є самодисциплінованим чи хоча б має хорошу силу волі , міг добре готуватися без вчителів , бо якщо подумати то я приходила в школу і сиділа на 8 уроках , з яких мені треба тільки 2 чи 3 , а в всіх інших сенсу не бачила
Людмила
При чому тут навгадували. Що ви пишете. Ви бачили ті завдання? Якщо не знав, то і не вгадав. Перш ніж нести якісь нісенітниці, треба володіти ситуацією
Коментувати