В. Громовий: відбулась повна профанація ЗНО з математики

Ті, хто якимось дивом спромігся не набрати прохідний бал (а таких майже 13%), є патологічними невдахами

В. Громовий: відбулась повна профанація ЗНО з математики

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений учитель України.

Для підтвердження того, що встановлений цього року поріг «склав/не склав» із математики аж у 9 тестових балів - це рівень «сліпого вгадування», Daria Dmytrieva провела простенький експеримент.

Цитую: «Відповідала одну й ту саму букву на всі питання. На відповідність 1А, 2Б, 3В. На питання, де треба давати відповідь числом, не відповідала. Останні три задачі, зрозуміло, не робила».

Як бачимо на фото, поріг «склав/не склав» вона успішно здолала у будь-якому випадку. З чим її і вітаємо! Маладєс!

Якщо вам не шкода по одній хвилині часу, можете це повторити і пересвідчитись на власні очі. Див. ЗНО онлайн з математики.

Два висновки з цього експерименту:

1. Ті, хто якимось дивом спромігся не набрати прохідний бал (а таких майже 13%), мало того, що анічогісінько не петрають у математиці, так ще й є патологічними невдахами. Їм треба «чистити карму»...))

2. Відбулась повна профанація ЗНО з математики у Рік математики (можна не вчити, можна тупо вгадати!), але даю 100% гарантію, що за цей суцільний треш ніхто не понесе ніякої відповідальності.

Микита Андрєєв іронізує: «Щоб не набрати 100 балів із ЗНО з математики - не вміти скласти 2+2 недостатньо. Треба також мати дуже погану карму, ауру, пращурів, які колись нагрішили. А ще Козерог має бути в Нептуні, і чорна киця пробігти прямо перед входом до центру тестування.

Вважаю такий стан справ дискримінацією невдачливих абітурієнтів. Адже рівень знань останніх приблизно такий самий, що і у тих абітурієнтів, які набрали 9 чи 10 балів. Але карантин, спричинений COVID-19, не дозволив їм вчасно "вичистити" карму.

Ще трохи цього абсурду, і ЗНО буде регулюватися не ЗУ "Про освіту", а свіжоприйнятим ЗУ "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор". При цьому тут шанси будуть набагато більшими, ніж в ігрових салонах».

Оригінал

Освіта.ua
17.07.2020

Популярні блоги
І. Редько: про ненормовану розумову роботу школярів Когнітивний дисонанс на фоні любові до своєї країни і бажання жити, вчитись і розвиватись саме тут
Віктор Мисан: про що думають українські учителі У школах – повний розгул «демократії» та «академічної свободи», що зверху, що знизу
Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками? Коли зникне зі шкіл совдепія разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?
Н. Борисенко: чарівна паличка й валеріана для вчителя Учителі просто вигорають, і в них не вистачає життєвих сил дати дітям все те, що вони могли б
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Одессит Одессит
Результат реформ налицо. Дальше будет только хуже. Уровень обучения к большому сожалению только падает.
Лена
ПРИЄДНУЙСЯ !!!!https://www.facebook.com/groups/276575076977990/ Група створена з метою відстояти своє право на навчання в медичних університетах України шляхом звернення на телебачення, а саме на телеканали 1+1, ZIK, ТРК Україна, та МОЗ, МОН, задля зниження прохідного мінімального балу з математики/фізики.
Володимир
Продовжується дебілізація освіти.
Рома
Мабуть цей «заслужений вчитель України» не знаю , що в онлайн зно за останні завдання дають бали автоматично і їхня к-сть залежить від ваших правильних відповідей, тобто оцінка на фотка за 200 не правильна . За таку к-сть правильних балів ти не склав!!!!
Для Рома:
Чому Ви дивуєтеся? Цей "заслужений нарцис України" виявився нездатним проаналізувати наведені ним же таблиці. Звідси у стилі Громового робимо висновок, що він анічогісінько не петрає у математиці, і хоч він не є патологічним невдахою, але «вичистити карму» йому не зашкодить.
Коментувати
Василь
Відбулась профанація ЗНО взагалі,а не тільки з математики. Читаючи коментарі стає зрозуміло, що мова іде не про знання, а про бали.
Олександр
Вихід один прохідний бал у вузи з математики зробити хоч б 175 балів і нехай поступають ті у кого голова на плечах і хто за 11 років навчання в школі навчився елементарно працювати. Просто працювати це все, що потрібно для того, щоб знати математику принаймні на рівень ЗНО, який надзвичайно низький.
Міша
Взагалі більша половина тих хто цього року здавав зно з математики, здавали його через те, що її потрібно було на медичний факультет і наприклад я був змушений її здавати хоч ніколи особливо її незнав. І ось тепер такі результати: біологія 186, мова 163 і математика 107.Нічого неможу сказати окрім великого спасибі державі. ????????????
Наталия
Для Міша: А до чого тут держава? У цій самій державі абітурієнти набирають по 200 балів. То як кажуть " Поганому танцюристу ...". P.s.До речі, "половина"-вона і в Африці половина, і більшою або меншою бути аж ніяк не може. Тому, це ще вдача спрацювала, що 107 балів... І, враховуючи мовні граматичні та орфографічні помилки, дуже ж вам пощастило набрати аж 163 бали.
Рома
Теж згідний , треба було зменшити прохідний бал на медичний факультет, хоч я і набрав достатню к-сть , щоб поступити. На мою думку , математику не варто ставити першим предметом проведення , бо це є один із найважчих предметів. P.S. Для Наталия : перш дивіться на свої помилки , а потім на чужі , бо глянути на Ваші аж страшно робиться
Євгеній Тєплоухов
Для Рома: У Наталі немає помилок.
Коментувати
Даня
Вас не хвилює, що на цьому сайті за три останні завдання зараховуються по максимальній кількості балів за кожні три? Тобто відповівши всього на 4-5 тестових завдань правильно, ви ніяк не наберете пороговий бал...????‍♂️
Рома
Для Даня: так , проте за останні завдання ви получаєте не максимальну к-сть балів, а лише певну, тобто з якою успішністю Ви проходили все зно
Коментувати
Надежда
+40 жара, воду давала ребенку замороженную, вышел горячая вода , и еще один момент все сидели в масках с открытыми окнами и закрытыми дверями не единого сквозняка ,после этого дети вышли на улицу и всей толпой ждали свои черновики в жаре в толпе )))((
Catherine
Моя подруга всі 11 років вчила на математику на відмінно. Але ЗНО не здала. І що, вона тепер невдаха!? Ви щойно образили всі ті 13%.
Виктория
Для Catherine: не верю, извините, "про відмінно". Такого просто не может быть, чтобы ребенок 11 лет по математике был отличник и не смог решить хотя бы 9 заданий.
Лена
Возможно девушка не сдала на нужные для неё баллы. А не не сдала совсем. Я вот не дотянула совсем немного до нужных мне 150. Школу заканчивала 11 лет назад, не хватило пару баллов, все остальные зно сдала хорошо. Очень хочу в мед. Но 150 по математике не дают возможность даже пробовать подавать документы на контракт
Юлія
Я закінчила школу у 2008 році з золотою медаллю. В цей рік вперше всі випускники здавали ЗНО. Математику склала на 189 балів. Минуло 12 років. За освітою - фінансист. Останні п’ять років знаходжусь у відпустках по догляду за дітьми (5 років і 1,5 роки) . Чомусь захотілося перевірити, чи пам’ятаю я шкільну математику. Відкрила в телефоні завдання ЗНО 2020 з математики, і за 32 хвилини відповіла тільки на ті завдання, які можна було виконувати усно. І набрала 162 бали!!! Мені здалося, що завдання були простішими, ніж ті, які були 10-12 років тому назад. І якщо хоча на уроках працювати, то відповісти на 150 балів реально.
Коментувати
Леся
Зробити завдання ЗНО вдома після закінчення школи 25років тому може практично кожен хто ходив в школу ,а от ви попробуйте зробити це в аудиторії незнайомої школи чужого міста куди треба добиратися ще 1,5-2години по наших дорогах(деяких дітей закачує)потім пройти ще два пости з вимірювання t тіла і сидіти в масці ще годину до початку іспиту ,потім металошукач тоді початок ЗНО і ще три години в масці і ще треба думати .Як вам такий варіант шановні експерти
Людмила
Для Леся: 2 години -це ще добре. Мій син виходив з дому в 7.00. Йшов пішки годину до зупинки шкільного автобуса(у нас не має власного авто). Потім 2 години в дорозі. Чому шкільний автобус не міг забрати дітей біля школи-???. Діти не виспались. Розбудити дитину в 6.00, а потім ще вимагати від дітей високих результатів. Відсутність пробного ЗНО також також далась взнаки.
Шок
Леся, не поверите, ровно 9 лет назад, будучи школьницой обычной сельской школы, поднималась рано утром - ехала на общественном транспорте как и все (по нашим прекрасным дорогам), что бы здать ЗНО в другом городе и в чужой школе включительно. Был прекрасный 30 градусный жаркий день и окна в аудитории закрыты. Вы наверняка знаете какие могут быть убитые школы и классы в небольших городах. Только нас никто к этому всему не готовил, а для сельских учителей это все было чем то новым. Но мы понимали, что от этого результата зависит наше будущие и не поверите, просто учились и многие из нас здали. Мы не ныли, когда получили результаты, что у нас тоже были задания с параметрами - которых нет в школьной программе, о жаре или вонючем линолиуме в классе или тем более дорогах. А, если вас все это уже выбивает почву из под ног, то правильно писали ниже, страшно представить что будет, когда попадете в университет.
Шок
Леся, знания они есть или их нет. Стресс, может повлиять на результат более сложных задач, но когда ребенок не может решить задания за 6-10 класс, то побочные факторы - это просто попытка оправдать плохой результат. Нельзя не учить математику, а потом надеяться, что ребенка в 11 классе учителя научат программе за все года сразу.
Коментувати
Леся
Діти просиділи чотири місяці в карантині невиходячи здому заняття онлайн це уже добре .Вони в стані шоку вони забули що таке сидіти за партою і писати ручкою бо 4місяці вони нажимали лише клавіші .Для того щоб судити і називати дітей "нездарами " потрібно було провести хочаб пробне ЗНО звичайне в аудиторії.Чомусь наступні ЗНО з інших преметів всі написали набагато краще .Томущо діти вже соціалізувалися вони пригадали що таке звичай іспит чи контрольна робота.Тому винні не діти а наша влада яка не змогла гідно провести пробну сесію ЗНО
Ваня
Для Леся: ну не знаю,я так само сидів на карантіні,написав математику на 191 і не вийобуюсь,а хто реально не вчив,той і придумає всякі одговорки типу таких як у вас
Svitlana
Ваня, погоджуюся з тобою повністю. Я своє ЗНО задавала ще в далекому 2011. Тоді це ще були перші роки, і стресу набагато більше, бо ж то ЗНО тільки-тільки вводили. Так само, як деякі мамки тут захищають своїх манюніх вісімнадцятирічних синочків, я підіймалася о шостій годині, бо жила в селі за 40 хвилин хотьби від школи. Так само мене з іншими дітьми автобус віз за 150 кілометрів в інше місто по нашим "чудовим" дорогам. І так само в чужій школі я стресувала. Але результат чомусь відповідав усім моїм оцінкам зі школи. Я вчилася в діапазоні 8 - 11, тож і ЗНО моє було в діапазоні 176 - 189. Якщо у дити є знання, то жоден стрес не виб’є їй з голови теорему Вієта або формулу дискримінанта. Так, учень може під впливом стресу набрати трохи менший бал, ніж він мав у школі. Але щоб зовсім не скласти — тільки якщо йому/їй зсудомить одразу обидві руки. Тож, не вигадуйте, шановні батьки, виправдань своїм уже досить дорослим і без тяжіння до знань діткам.
Svitlana
Лесю, якщо дитина забуває набуту з динства навичку — як тримати ручку в руці, то гріш ціна її вмінням. Ви ж самі таким формуванням виправдань принижуєте випусків. Судячи з цього, початок навчального року в старшій школі вони повинні починати не з теорії ймовірності, не з новели "Камінний хрест", а з букваря і зошитів для прописку, бо ж до цього було три місяці літа. Там вони точно ручку до рук не беруть (за виключенням одиниць). Сама через це проходила????. Але якщо вас і інших батьків, все ж таки, турбує, що дитина за чотири місяці не взялася за ручку — чому ж ви самі не взяли ситуацію під контроль? Незважаючи на те, що мені не "поталанило" провести чотири шкільних місяці вдома, в умовах (начебто) карантину (бо ж то тільки до школи не можна, а гуляти — прошу, будь ласка), і я ходила щодня і до школи, і на додаткові. Але окрім усього цього, моя мама ледь не щовечора свідала зі мною за зошит підготовкою до ЗНО і ми робили один варіант. Тому, перш ніж журити владу — попорпайтесь у собі!
Коментувати
Дмитрий
Автору нужно сдать ЗНО по математике и делать выводы! Чтобы получить хоть 130 баллов нужно хорошо знать математику 9 классов+. Статья о себе любимом)
Надія
Смотрю, родители прямо бьются в истериках: кошмар! Деточка в стрессе, плохо сдала математику. Блин! Задание было легче, чем в прошлые годы и дети сдавали его нормально даже без посещения репетиторов, а просто посещая школу. Обычную. Мой сын в этом году заканчивает школу. Поэтому, знаю, о чем говорю Из 20-ти сдававших в этом году одноклассников, один умудрился не пройти уровень в 9 баллов. Все, кто хоть как-то не прогуливали уроки и хоть как-то пытались делать домашниие задания, сдали нормально. Не на 200 балов. Но на 150 и выше Если дети с ваших слов пребывали в стрессе (который вы сами скорее всего и создали) плохо сдали ЗНО, то может нужно у себя честно спросить: а надо ли им поступать в вуз? Там таких стрессов будет дофигища - каждый семестр ;) И что потом будет делать с дипломом? Добавится новый дипломированный официант или продавец в магазине? Хм. Зачем тогда было поступать на инженера? Кстати, в этом году ЗНО по математике не обязательное. Могли бы сдавать что-то более лёгкое ;)
Алёна
Для Надія: Надежда, я не дотянула пару баллов до 150 проходных на врача. Школу заканчивала много лет назад. Остальное всё сдала очень хорошо. И что? Теперь без возможности даже пробовать поступать(
Ирина
Для Алена: у Вас будет следующий год.
Наталя
Для Алёна: Вы будущий врач. Хотите, чтобы Вас в будущем считали хорошим специалистом и все старались попасть к Вам на прием. Но.... Элементарно рассчитать сколько таблеток нужно принимать пациенту согласно его веса, не зная математику, не сможете. Будете говорить: "Читайте инструкцию". А математика, ко всему прочему, еще учит логически мыслить. Поэтому поставить точный диагноз-это будет для Вас вопрос. Бывали у таких врачей. Врагу не пожелаешь.
Коментувати
Алиса
Люди, которые сдали математику на 140 баллов ничем не отличаются от тех, что сдали на 150. Просто им чуть больше повезло. В сложившейся ситуации будет справедливо понизить проходной бал по математике хотя бы до 140. Математика даже непрофильный предмет.
Артем
Понизьте порог для медиков на математику.Дайте возможность людям поступить.Математика не является профильным предметом для врача.
Леся
Для Артем: математика якраз і показує ,як абітурієнт зможе аналітично мислити і розуміти,що йому пояснюють.Це не біологія чи мова яку можна зазубрити.Математику потрібно розуміти
Коментувати
Елена
Многие ребята по подсчётам сдали биологию и украинский на 170+, при этом математику до 150 и они даже на контракт на медицину не имею право поступать. Так недолго быть. Пожалуйста, услыште, снизте порог до 140 для абитуриентов мед.специальностей, для контракта
Елена
Почему порог на медицину по математике 150, на одном уровне с биологией, которая действительно очень важна для медика? А по экономическую или математическую специальность порог по математике 100? Где логика? Поставьте, пожалуйста, медикам на математику 140, а не 150. Повысте лучше этот порог на биологию, как профелирующий предмет.
SmmrtmSdnss
Для Елена: биология важна для медика? Знания типа соцветия подсолнуха, строения дождевого червя в разрезе и в чем разница между амфибиями и рептилиями нужны медику?
Лена
Только в курсе школьном биологии есть часть о человеке. Нельзя забывать что биологию сдают еще врачи-ветеринары.
Коментувати
Konstantin Herfurth
Я после техникума, и буду как младший специалист поступать на заочное обучение в Университет Горный г.Днепр ! И мне знакомый с Университета говорил что при поступлении будет + ещё считаться оценка за диплом! Так что вообще не парюсь!
Дмитрий
Это все фигня этот установленный балл сдал /не сдал. В институте буду решать принять тебя или нет .
Костромитина Оксана
Для Дмитрий: Если ты не сдал этот предмет который есть обязательным при поступлении, то твои Документы институт даже не примет для поступления.
Коментувати