А. Сененко: як вишукано дехто тролить нового міністра

Про спробу виправдати плагіатора, але ж не може виправдовувач так недолуго все розписувати

А. Сененко: як вишукано дехто тролить нового міністра

Автор: Антон Сененко, старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України, кандидат фізико-математичних наук.

Дивіться, як вишукано окремі особи тролять нового міністра освіти.

Я б так не зміг. Не маю стільки нахабства.

Звісно, все це скидається на спробу виправдати плагіатора і любителя дорогезних джіпів, але ж не може виправдовувач настільки недолуго все розписувати.

100% це тролінг.

Та й я б не звертав уваги на його допис, якби він не вийшов на шанованому мною ресурсі Освіта.ua. Не може ж такий ресурс допустити спробу виправдати академічну недоброчесність в публічній площині?

1. Виявляється сайт, на якому було опубліковано розслідування про плагіат у «наукових» працях майбутнього міністра - якийсь не такий, і з ним не всьо так однозначно.

2. Час публікації матеріалу - теж не той.

«Співпадіння? Не думаю», - пише нам автор публікації, зауважуючи, що плагіат у статті майбутнього міністра знайшли на наступний же день після того, як про прізвище кандидата дізналась вся країна.

(Тобто те, що у пана плагіат навидноті - то побіжне. Не можна, бачте, так швидко знаходити).

Цікаво, що щодо суті знайденого плагіату - ні слова, щодо порівняльних таблиць - теж. Йдемо далі.

3. Заява Наукового комітету про непідтримку Шкарлєта - нелегітимна.

4. Оце моє любиме. Про джіп. Наберіть повітря, як казав один покійник, і читайте повільно:

«Згодом у ЗМІ з’явилася інформація, що начебто Шкарлет купив собі за кошти університету джип, і дорогенький – за 40 тисяч доларів. На відомих каналах з’являються довгі сюжети з коментарями політиків, які до цього на телеекранах не показувалися.

У середині червня Шкарлет, працюючи ще на посаді ректора Чернігівського національного технологічного університету, скликав прес-конференцію. Ніхто з київських журналістів не приїхав. Шкарлет заявив, що плагіату не допускав, джипу не купував, доларами не розраховувався. Насправді університет закупив два автобуси, трактор, «вантажівку» та косарку згідно відповідного бюджетного призначення, під наглядом Державної казначейської служби. «Вантажівка» купувалася для потреб технічних кафедр. Вона справді «модернова», тому що студенти мають право на якісну освіту. Цю інформацію у ЗМІ не оприлюднили.»

Не джіп - а вантажівка, не він купив, а університет, не люксова комплектація, а модернова, бо ж потреби технічних кафедр і тому що студенти мають право на якісну освіту.

От скажіть, це таки він виправдовує міністра чи навпаки його тролить? Тролить же!

5. А далі йдуть класичні маніпуляції на тему авторського права і те, що плагіат судом не доведено, а отже, його немає (хоча будь-якій не тупій особі відомо, що академічний плагіат - не потребує доведення у суді).

6. Ну і «вишенька» на тортік - про візит СБУ до мене:

«Потім «вкидується» нова сенсація: до громадського активіста буцімто приходив офіцер СБУ. Чи справді він приходив – досі не встановлено. Чи є у офіцера прізвище, посада – не повідомляється. По телевізору йдуть сюжети із коментарями сторонніх осіб (у стилі: «це нонсенс, часи КДБ вже давно минули»), проте сам громадський активіст подію не коментує. Також немає відомостей, що громадський активіст оскаржив дії офіцеру СБУ (якщо він справді був) до Голови СБУ або до суду.»

До мене, бачте, буцімто приходило СБУ.

А буцімто - бо я ж не подав на них до суду і ніяк не коментую.

Я. не. коментую.

Це точно тролінг, я Вам кажу.

Ну, а далі класика інформспецоперацій:

«Я не знаю – допускав Шкарлет порушення чи ні...

Я не знаю, яким чином робляться звинувачення у плагіаті. Але хочу запевнити...

Ця аргументація – не захист Шкарлета...

Я припускаю, що можна «підловити» на плагіаті і автора цих рядків, якщо буде відповідне «замовлення» і якщо виготовленням «доказів» займуться нечесні люди...»

Дісталося тут і УКУ, і Гриневич, і Новосад, і академікам, що листа підписали.

А знаєте, хто цей автор-молодець?

Член редакційної колегії (чи ради) того журналу, у якому Катерина Кириленко випустила свій опус про Лептонного Бога.

Почав тролити плагіат і псевдонауку високопосадовців ще до того, як це стало менйстрімом!

Знімаю капелюха!

апдт. Лептонний боже, пишуть, що цей пан ще й є радником міністра з комунікацій. Це правда?

Оригінал

Освіта.ua
07.07.2020

Популярні блоги
Є. Кравченко: невже наявність іспиту гарантує знання? Треба створювати не іспити, а систему нормального патріотичного виховання у школах
Я. Абрамейцева: у чому ціль обов’язкової математики? Випускники 2023 найважливіші роки майже не мають можливості опановувати предмети взагалі
Ігор Лікарчук: хайп навколо оцінювання учнів Оцінка давно втратила дидактичну значущість і перетворилася на холодну формальність заради звіту
Є. Козолуп: чому вчитель має доводити свою необхідність? «Менеджери» довели освіту до такого стану, що вчитель має робити свою роботу на 150% за будь-яких умов
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лікар
Вчені в світі борються із короновірусом, а наші із плагіатом.... Хворі люди, не можуть нічого , ось дурнею маються
Ентомолог
Американці , захищаючи свою інтелектуальну власність , міліарди- платять гранти, труть: плагіат!!! Найняли дуріків- синенків для шавкотні.. А китайці пішли шляхом сміливого копіювання (плагіату)всього, вийшли на друге місце по економіці в світі. Нині їхні стартапи - кращі в світі!! Молодці!!!
Фізик - лірик
Сененко фізик ніякий, тому як про себе нагадати? Наплювати на начальника, обізвати плагіатором, поплакати за переслідування і жебраки - академіки пожаліли... Нану точно вижила з розуму.... Але Сененко , є ще божий суд і він за підлі соросогранти не продається.
Колега
Для Фізик - лірик: він і не фізик , а обмежена людинка
Коментувати
Віктор
Щодо приходу СБУ до Сененка. Що тут сказати. Це просто карма. Коли "борці за демократію" поливають брудом людину - це має бути гарно і байдуже на будь-які моральні принципи, прикриваючись словом "правда". При цьому який взагалі зв"язок між міністром і рядовим науковим співробітником - в голові не вкладається. Та навіть директор інституту з міністром не взаємодіє, бо має керівництво академії, не те що підлеглі. Але то таке. Мабуть же співробітникам більше треба за директора. Коли ж до них просто прийшла людина і поцікавилась чого це в робочий день науковець займається ненауковою роботою і що з цього має - зразу звинуватили в цьому "вищі сили" і почали скавучати на весь інтернет, мовляв "вертаються часи КДБ". Думаю, що краще дивіться за собою, працюйте собі і країні на благо. Але почитайте і релігійні тексти, де чітко говориться, що роби так, як би хотів, щоб робили тобі. Тож всі своє знайдуть, не хвилюйтеся. Правда вона переможе.
препод
Антон, молодець. Ти виступив проти цієї системи псевдосвіти і псевдонауки, які нав’язують такі діячі як шкарлети, захаріни і т.п. Міністр освіти і науки відповідає на атестацію наукових кадрів. Він сам академічно недоброчесний. Мабуть, не те, що плагіат - він жодної своєї "наукової" роботи сам не писав - йому їх дарували за прихиільність, він замовляв ці статті за гроші і т.п. Цьому уже треба класти край. Країні треба освічені люди, а не люди "з корочками про освіту".
Черкаси
Для препод: зрадник - поліцай!! Брудомаз!
препод
Для Черкаси: сам такий, якщо ти проти, щоб дипломи видавалися за знання, а не гроші. мабуть, сам купив собі диплом і тепер тут пишеш ахінею
Коментувати
Оксана Дм.
Коли читаю Сененка, гарбузову, вовк, стадного , совсунку зразу стає зрозумілим , де бралися в 1937 році стукачі і громадські засуджувачі , ті , хто посилав на Соловки ворогів режиму. Ось вони- соросоненависники !!! Потенційні поліцаї і жандармі!! Хто їм дав право, від імені кого вони паскудять людей!! Є рішення судів чи слідчих? Немає!! Отже це незаконно все. Був Шкарлет чи хто інший на якійсь посаді - гарний ректор чи інше. Тільки пішов проти грантоідів- ворог, плагіатор...:
правдоруб
Для Оксана Дм.: ви перечитайте те, що тут написали: соросоненависники - мабуть, хотіли написати сорософіли) ви самі боїтеся не сороса - ви боїтеся змін, змін в освіті. ситуація, коли дипломи обезцінені їх видачею наліво й направо ось такими шкарлетами, які не гребують замовляти собі "наукові" роботи для звітів, коли міністр, який відповідає за атестацію наукових кадрів, сам порушник - неприпустима.
Коментувати
Олекса Позняк
А. Сененко: як вишукано без мила в опу нового міністра
Денис
Для Олекса Позняк: видно шо голубой синенка
Коментувати
Читач
По - моєму такі статті більше приносять Шкарлету шкоди, ніж користі. Він не потребує захисту зараз. Тоді коли батькососи під керівництвом Совсун і всі ці стадні ,новосади, гриневичі і решта соросівські монівської братії організовували шоу проти Шкарлета,зігнавши на мітинги школярів, тоді і лікарчуки і сененки мовчали,вичікували,чим все закінчиться, а тепер,коли Шкарлет у міністерстві- починають в зад без мила залазити. Бридко!
гість
Освіта в . До цього нею керували кристально чисті люди, але вона в . Можливо я помиляюся і освіта у нас процвітала і шановний автор підняв українську науку до захмарних висот? А тепер вона скотиться в прірву?
Світлана Арбузова
Захарін є радником С. Шкарлета з комунікацій. Маючи таких союзників - комунікаторів як цей Захарін, не потрібні ані противники, ані опоненти. Захарін підтверджує, що паном Шкарлета допущений плагіат, написавши в своїх численних зверненнях до КМУ, НАМНУ та НК - "перевірка фактів плагіату, допущеного Шкарлетом С.М."
Денис
Для Світлана Арбузова: молодець, професіонал !
Денис
Захарін- профі , а не гарбузиха
Грицько Перелаяний
То що пан Шкарлет професіонал плагіату, то так. Щодо його захисника, сам напрошується на перевірку. Спочатку хай прибере зі Scholar подвійні цитування. Прохфесонал типу проффесора.
Коментувати
Сur
:) гарний текст! Особливо Дякую за пояснення про лептонну святість окремих українських власників дипломів про присудження наукового ступеня! :)
Лисенко М.
Сененко, ви чого до людини присікалися? Сам пустопорожній , як бубон в духовому оркестрі Нану , а когось критикує. Тобі роз’яснити, що «Джіп» - це американська марка, а для Чнту купили грузовий Фольксваген , який і залишився там. Друге, невже вам в академії немає чим займатися, як тільки лити бруд на тих, на кого вказує соросівський фонд відродження? Без роботи сидиш? Патон вас порозмускав , ледарів,захребетників на народній спині, продажні людці...
Грицько
Для Лисенко М.: Пане, наведіть ознаки Вашої непустопорожності. Трудяга.
Коментувати
Ivan
От через таких дохторів навук як той пан - у нас відповідна ситуація в освіті і науці... Це не науковець...Це - ВОНО!!!
Грицько Перелаяний
Залишить лише шкарляток. Цікаве гасло.
Коментувати