В. Бєлий: трансформація методкабінетів у консультативні центри

Через звичні на наших теренах «особливості» кадрової політики пролягає шлях до чергового пшику

В. Бєлий: трансформація методкабінетів у консультативні центри

Автор: Володимир Бєлий, екс-заступник директора з НВР, фізико-технічний ліцей м. Херсона.

Про доречність саме такої, як пропонує МОН та КМУ, трансформації функціоналу існуючих пострадянських методкабінетів писав неодноразово.

Тепер, щоб передчуття задоволення від корисних нашому вчительству спроектованих змін не змінилося прісно відомим: «Хотіли як краще, а вийшло як завжди», пропоную усвідомити, які величезні ризики зіпсувати задум ось оцим пунктом запропонованого проекту: «Директор … призначає на посади працівників Центру, звільняє їх із займаних посад відповідно до законодавства, затверджує посадові інструкції працівників Центру, заохочує працівників Центру і накладає на них дисциплінарні стягнення».

У принципі все тут є адекватним та потрібним, але за умови, якщо ось це – «призначає на посади працівників Центру» не буде здійснюватися у порядку одноосібного вибору одним лише директором Центру.

Адже саме через звичні на наших теренах «особливості» кадрової політики зазвичай пролягає шлях до чергового пшику чи не кожного гарного задуму.

Тому пропоную цю позицію проекту доповнити наступним чином: «Директор … призначає своїм наказом на посади працівників Центру осіб, які набрали найбільшу кількість балів за підсумками роботи конкурсної комісії, до складу якої обов’язково залучаються представники предметних/професійних об’єднань».

Освіта.ua
21.05.2020

Популярні блоги
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Тетяна Сердечна: зарплати у вчителів мають бути різні Є шанс, що колись держава буде в змозі оплачувати роботу людей, які працюють із її майбутнім
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Для В. Бєлий
Хоч мій коментар і вилучили, але я ще раз нагадую тобі, що посади екс-заступника директора немає. Це лише твоя ностальгія за минулим.
Методист ММЦ
До речі, слушне зауваження. Одним із завдань Центру є координація діяльності професійних спільнот педагогічних працівників (МО, творчих груп тощо). Саме тому до конкурсних комісій повинні входити і керівники ММО, а не лише працівники управлінь (відділів) освіти, в яких структурними підрозділами були методичні центри (кабінети). Консультанти будуть працювати з педагогами, значить нехай їх оцінюють під час конкурсного відбору педагоги.
Katarina
Для Методист ММЦ: "А вы, друзья, как не садитесь, все в музыканты не годитесь." Ну прямо как про вас написано, господа методисты. Нафталин он, как его не назови, нафталином и останется.
Методист ММЦ
А Ви, я бачу, знавець російської літератури. Не ображайте людей, бо не відомо, який ще "музикант" із вас.
Katarina
Ишь как задело... Значит за дело.
Коментувати
Володимир
А також доповнити, що враховується сумарний бал оцінок атестату та додатку до диплому.