Катерина Спітковська: цей час - однозначно виклик для всіх

Я як директор хочу чітко розуміти, як захистити людей і від нараження на вірус, і від безгрошів‘я

Катерина Спітковська: цей час - однозначно виклик для всіх

Автор: Катерина Спітковська, директор гімназії №107 «Введенська».

Уже третій день поспіль я, директор закладу освіти України, ламаю голову над задачею, як організувати дистанційну роботу працівників, щоб уберегти їх від хвороби, яка шириться світом, а також не підставити їх, коли раптом їм не заплатять, бо на сьогодні оплата в нашій країні за дистанційне навчання не передбачена.

І не треба мені , заспокоюючи, казати, що МОН передбачило моїм колегам збереження СЕРЕДНЬОЇ заробітної плати. Я категорично не погоджуюсь на середню, тому що мої колеги працюють у ситуації, коли треба розробити і забезпечити функціонування дистанційного діалогу між ними та здобувачами освіти, які вже ототожнили карантин з канікулами.

Вчителі записують відеоуроки, готують завдання, відправляють дітям, фактично з обрядовим бубном « заманюють» дітей зайти на ті платформи, виконати завдання, попрацювати з різного роду матеріалом та надіслати відповіді.

Цей час- однозначно виклик для всіх: для дітей, вчителів і батьків, але, разом з тим, це й час нових можливостей! Так ось, що виходить: у час, коли вчителі відчувають відповідальність і намагаються спрацювати, аби діти мали можливість отримати доступ до якісних знань, замість того, аби їх підтримати, їм начислять середню зарплату!

Я хочу чітко розуміти, ЯК захистити людей і від нараження на вірус, і від безгрошів‘я. І я точно повинна це питання піднімати не перша разом з такими, як я! У нас так багато в країні борців за освітян, що я аж розгубилась, до кого звертатись за підтримкою, хоча це, точно, має бути їх ініціатива.

Бо ось виходить яка штука: нам, учителям, нарахують середню, за «простой», а собі?

P.S. Проте зберігаймо спокій і будьмо здоровими! Весна- пора чудес!

Оригінал

Освіта.ua
16.03.2020

Популярні блоги
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Дякую за якісну організацію навчання для дітей . Цілком підтримую ваше обурення щодо заробітної плати вчителів. А собі вони випишуть преміі , як виписав в травні міністр по справам ветеранів 525000 грн . А вчителів та учнів будуть наражати на небезпеку під час проведення ЗНО , аргументуючи це єдиним критерієм якості освіти . Дякую за Вашу роботу!
Екатерина
Я также против "средней" зарплаты учителям за время карантина. Народ сидит за свой счет и учителя ничем не лучше. А то что так сложно им с дистанционным обучением - так это из-за их же малограмотности. Если врач чего-то не знает/не умеет - ему что, за это больше заплатить нужно? Капец! Наглость несусветная!
Fox
Для Екатерина: Звичайно, що багато малограмотних в дистанційній формі навчання. А чому? А тому, що відсотків 70% це в нас закостенілі пенсіонери, які поняття не мають в сучасних технологіях і які не хочуть їх освоювати, зате їх керівництво і атестаційні комісії чомусть атестують! А є дійсно відповідальні і творчі вчителі, які совістно виконують дистанційне навчання і вони повинні отримувати не середню зарплату, а повністю зарплату і ще й з надбавками!
Коментувати
Дмитро Куліш
Молодець Катю, платити треба все, як і платили - з усіма надбавками. Преміювати кращих. А влада , як і Мон у нас нікудишні. Чого в Європі все не так? Бо при владі соцал- демократи і соціалісти= для них головне соціальні гарантіі, Людина. А в нас керують одні хапуги- Коломойські, Порошенки, Ахметові та іх прихвосні. Ось, Катюгарненька ,відповідь на твоі гострі питання( безгрошів‘я - від нашого безголов‘я).