Osvita.ua Блоги Тетяна Сердечна: уподобання дитини змінюються
Тетяна Сердечна: уподобання дитини змінюються

Якщо дозволити дитині-спортсмену в 5 класі не вчити математику, це буде злочин перед її майбутнім

Тетяна Сердечна: уподобання дитини змінюються

Автор: Тетьяна Сердечна, учитель.

Наклонности ребёнка меняются в зависимости от возраста.

Мало того, мозг развивается неравномерно.

И если позволить ребёнку в 5 классе НЕ учить математику, поскольку он - кандидат в мастера спорта, а математика - ну никак НЕ даётся, то взрослые совершат ПРЕСТУПЛЕНИЕ перед будущим этого самого ребёнка, который в свои 13-14 бросит спорт, но НЕ будет знать школьной программы и НЕ сумеет, став взрослым, попасть в такие круги общения, которые способны принести ему как удовольствие хорошего заработка, так и радость результатов собственной деятельности.

Думайте!!!

Оригінал

Освіта.ua
10.01.2020

Популярні блоги
І. Лікарчук: зникають вчителі, які можуть мотивувати ЗНО з математики апріорі не може впливати на якісне поліпшення математичних знань випускників
Віктор Громовий: 8 «чому» і 12 «тому» в українській освіті Чому метод «барона Мюнхгаузена», тобто спроби освітньої системи реформувати саму себе, приречений на невдачу?
В. Мисан: результати залежать від організації навчання Добре, що батьки цікавляться успіхами дітей, але чому цей інтерес виникає в кінці навчального циклу?
Сергій Колебошин: PISA як точка відліку, а не паніки Результати PISA для багатьох виявилися шоком і «зрадою», хтось насміхався, комусь взагалі нецікаво
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Автор права на 100%. А скільки учнів - спортсменів відсіюють медики в 7-11 класах і що тоді?
Васек
Спортсмен = тупой. Поэтому он все равно не будет работать там, где знание математики на уровне ВУЗа обязательно)))
Віктор Логвін
Тетяна Сердечна, вчитель... На жаль я не вірю у "сердечність" працівників "корпорації освіти", що і є справжніми злочинцями щодо дітей. Позавчора голова комісії МОН, що приїхала з Києва через мою скаргу, сказав мені: "така доля спортсмена долати труднощі", а "труднощі", на які я поскаржився, це неможливість здобувати середню освіту через те що тепер дітям доводиться їздити в інший бік міста 2 рази на день на тренування, бо МОН закрило секцію плавання у своєму басейні.
Зицпрезидент Зе
Да ладно, не надо преувеличивать. Никакого злочину тут нет. Кандидат в мастера спорта в 5-м классе - это потенциально мастер спорта и международный призер в 11-м классе. И это хорошо, когда дети занимаются любимым делом. Зачем уравниловка? Сейчас уже есть универсальный аргумент - Зеля без математики, играл в квн и на рояле - и вот стал Президентом. Заработок очень приличный и есть бонусы и никакой математики. А по поводу обучения математике есть интересный взгляд: https://nbspace.ru/math/
Владимир Белый
Злочин, у педагогічному сенсі, буде і тоді, якщо "... позволить ребёнку ДО 9-ГО КЛАСУ ВКЛЮЧНО НЕ учить математику, поскольку он - кандидат в мастера спорта".

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!