Т. Єфімова: куди йдуть всі гроші, зібрані готівкою?

Усі - заручники у адміністрації, що знімає собі «вершки», бо в одних у заручниках діти, в інших - трудова книжка

Т. Єфімова: куди йдуть всі гроші, зібрані готівкою?

Автор: Тетяна Єфімова, виконавчий директор в EduPay.

Нещодавно спілкуюсь з молодою вчителькою. І дізнаюсь ось такий факт: кожного місяця батьки здають кошти на факультатив, що вона «веде».

Загалом з класу збирають 3000 грн. Всього факультатив відвідують 14 класів (з 1 по 4). Рахуємо, загалом щомісяця - 42 000 грн.

А тепер увага- з цих коштів вчителька отримує (ваші припущення? -10 тис? 2 тис?) НІТ! 288 грн! 288 грн, Карл! За всі 14 класів!

А тепер головне питання - а куди ж йдуть всі інші гроші, зібрані, до речі, готівкою? Зауважу, що батьки всі теж вміють рахувати і, мабуть, вважають цю вчительку дуже заможною, а може, й «баригою».

І, здається мені, саме звідси оце непорозуміння між батьками і вчительством: одні вміють рахувати і знають цифри - скільки «дере» з них школа.

А інші - отримують копійчину - зарплатню, а їх ще й баригами вважають!

І обидві сторони - заручники у адміністрації, що знімає собі «вершки», бо в одних у заручниках діти, в інших - трудова книжка.

До речі, під «адміністрацією» не завжди виступає шкільна дирекція. З сарафанного радіо відомо, що левова частка віддається ще вище. Тому й досі готівка - наше всьо!

Оригінал

Освіта.ua
21.12.2019

Популярні блоги
І. Редько: про ненормовану розумову роботу школярів Когнітивний дисонанс на фоні любові до своєї країни і бажання жити, вчитись і розвиватись саме тут
Віктор Мисан: про що думають українські учителі У школах – повний розгул «демократії» та «академічної свободи», що зверху, що знизу
Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками? Коли зникне зі шкіл совдепія разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?
Н. Борисенко: чарівна паличка й валеріана для вчителя Учителі просто вигорають, і в них не вистачає життєвих сил дати дітям все те, що вони могли б
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sergik
Osvita.ua взагалі перетворюється в жовту пресу, коли публікує такі дописи безграмотних людей, на кшталт Єфімової. А якщо таке насправді має місце бути - гріш ціна такій школі! Або це дуже крутий факультатив, або якась секта...
567
Для Sergik: Просто Ефимова рекламирует свою организацию - EduPay.
Cirius
Для 567. Правда очі коле?
Коментувати
Анна
14 класів мінімум по уроку - 14 год. Навіть божа корівка за 288 грн не робитиме. Не дезінформуйте
Учитель
Шановна! Ви починаєте з "дізнаюсь ось такий факт". Ви точно впевнені, що це факт, а не купа зібраних "молодою вчителькою" дурниць?
Marc18
Директора школ разворовывают всё до чего могут дотянуться.Отстёгивают им начиная с фотографа выпускников, различные курсы - английского, Крок, Интеллект Украины и т.д. и заканчивая банальным воровством оборудования, металла и макулатуры. Все ремонты, покупки идут через откат. Набирают меньше техничек и сторожей и добавляют туда "мёртвых душ" зарплату которых ложат в карман. Знаю когда всю замену которая не проводится пишут на куму, которая большую часть отдаёт директрисе. Ну и законное воровство через премии. Не задумывались почему в разных школах разные суммы премий? Где совестливый директор учитель может и 10 000 получить, где рвач - кинут кость в 2000 - подавитесь, а себе 100 000. Поделись с районо и спи спокойно. Почему все обсуждают зарплату министра но никто не знает зарплат и премий директоров-районо?
Алла
Для Marc18: що за нісенітниця? Ви в школі буваєте? Школа не має права витратити і копіку без дозволу її засновників. Це : відділ освіти чи районна рада. Якщо десь і пропадають гроші, то тут. Ніяких премій директор не отримує. Я погоджусь, що так роблять керівники відділів освіти. Саме вони і крадуть гроші, бо мають вплив на бугалтерію та на короткій нозі з керівниками районів, навчились кінці ховати.
Родион
Для Алла: ЦИТ: " Ніяких премій директор не отримує". Мабуть Ви не входите в коло наближених, які отримують. Начальник відділу, гол. бухгалтер, директори (не всі). Звичайно, все прикрито вищестоячими. Навіть до Дня вчителя премії отримали тільки ці хапуги, ще й до Нового року отримають. Ну а міськком профспілки мовчить, теж знає кого вітати.
Марина
Для Родион: Так, директори отримують премію (раз на рік), яку їм надає відділ освіти (вони самі собі нічого не призначають); а ще вони мають даплати за складність та напруженість праці (раз на квартал) та їм компенсують витрати на дорогу, якщо директор добирається у відділ освіти з ін. населеного пункту; всі ці витрати компенсуються з коштів відділу освіти, директори на ці кошти ніяк не мають впливу.
Коментувати
Марина
Оплата батьківськими коштами факультативних занять? Таке десь насправді є? Якась дурниця.