Т. Сердечна: де результати роботи в початковій школі?

Діти, які реально розвинуті, а не вимуштрувані в ранньому шкільному віці, здають ЗНО на досить високі бали

Т. Сердечна: де результати роботи в початковій школі?

Автор: Тетяна Сердечна, учитель.

«Росток». Приходит коллега, рассказывает: «Мы, родители, все выполняем задания, которые задают д е т я м на дом. Потом созваниваемся, кто и как выполнил».

Вопрос. К о м у такое надо? ЧТО подобная ситуация даёт?

«Росток». Н и к т о не посмотрел, кАк дети, которые учились по программе «Росток», да и «Интеллект Украины» тоже, сдали ЗНО. А ведь те, кто учился по этим программам, уже года три, может больше, сдают ЗНО...

Но вокруг только и разговоров, что выпускники сдали ЗНО крайне слабо. Так ГДЕ результаты программ, нагрузок детей в начальной школе?

К слову. Р а з в и т ы е дети при оптимальной нагрузке реально сдают ЗНО на достаточно высокие баллы, решая достаточно сложные математико-физические задания. Но дети реально развитые, а НЕ натасканные в раннем – начально-школьном возрасте.

Оригінал

Освіта.ua
04.12.2019

Популярні блоги
І. Лікарчук: педагогам шкіл не повинні урізати зарплату Чому скорочення бюджетних видатків у освіті потрібно робити за рахунок тих, хто проводить уроки?
Тамара Горіха Зерня: ми втратимо багато абітурієнтів Держава б мала зараз максимально спростити умови вступу і розширити державне замовлення
О. Істер: спрощена процедура ЗНО вимагає корекції Пропозиція «випускники складатимуть мультипредметний онлайн-тест» вимагає корекції
І. Лікарчук: українська система ЗНО стала на шлях стагнації Врятувати систему ЗНО від краху чи зникнення зможуть лише нові команда та технології
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olha Rovenchak
Старший син йшов в перший клас у 2012 році. Що це була за програма, навіть описати важко. Суцільний жах, про підручники і їх якість краще взагалі промовчати. Молодший син другий рік навчається за "інтелектом". Програма цікава, послідовна, зошити дітям цікаві. Методики подання матеріалу ефективні і зрозумілі. Дитина в захопленні, має купу вражень від занять кожен день і з радістю йде до школи. У відповідь на питання "Чому ти хочеш до школи?" завжди каже: "Бо там цікаво!". Дуже шкода, що цю програму намагаються закрити.
Ольга Кривоногова
Донька навчається за програмою "Інтелект України" вже 2-й рік. У дитини зацікавленість у навчанні. Завдання виконує сама, ми з чоловіком лише згадуємо самі для себе навчальний матеріал. Дуже подобається мені особисто як побудовано навчальний процес, системність викладення матеріалу та його закріплення. А щодо результатів, покажіть результати дітей, які навчаються в НУШ. Їх немає і ніхто в Україні не знає якими вони будуть. Тож поговоримо про це через два роки, коли діти здадуть перші іспити у своєму житті. І чи будуть учні НУШ готові до такого випробування?
Ольга Кривоногова
Донька навчається за програмою "Інтелект України" вже 2-й рік. У дитини зацікавленість у навчанні. Завдання виконує сама, ми з чоловіком лише згадуємо самі для себе навчальний матеріал. Дуже подобається мені особисто як побудовано навчальний процес, системність викладення матеріалу та його закріплення. А щодо результатів, покажіть результати дітей, які навчаються в НУШ. Їх немає і ніхто в Україні не знає якими вони будуть. Тож поговоримо про це через два роки, коли діти здадуть перші іспити к своєму житті. І чи будуть усні НУШ готові до такого випробування?
Так думаю
В альтернативні та платні програми йдуть свідомо батьки, щоб дитина отримала якісні знання. В класі загальний рівень зацікавленості батьків навчанням вищий, ніж в інших класах. Батьки більше контролюють те, за що платять. Плюс відбір дітей з академічними здібностями. Тому такі програми дають результати. Якби і за звичайними програми батьки хоч трохи цікавилися, то результати були б не гірші.
Іван
Інтелект України-фантастична можливість в порівнянні з НУШ. А скільки перешкод чинять цьому проекту з Києва!
Майя
Не знаю, моя дочь заканчивает Росток, делает все сама, проблем нет абсолютно, а вот сын учится по НУШ, так я тихо матерюсь- такого простого дебилизма я еще не видела, самое интересное, что дети ее не понимают, потому что толком правил нет, алгоритма действий нет, учи и понимай как хочешь!!!