Інна Совсун: ми закликаємо не політизувати питання освіти

«Голос» ініціював та почав проводити національні консультації – спільні обговорення необхідних змін

Інна Совсун: ми закликаємо не політизувати питання освіти

Автор: Інна Совсун, народний депутат України.

Сьогодні зустрілися із головою Профспілки працівників освіти і науки України Георгієм Трухановим.

Спільна мета партії «Голос» та освітянської профспілки – підняти якість української освіти. Це тісно пов’язано з покращенням життя українських вчителів, у тому числі – з належним рівнем оплати праці.

Ми разом виступаємо за те, що зарплата вчителів має бути підвищена. Це перша і базова річ. Ми будемо відстоювати цю позицію у Верховній Раді та вимагатимемо від уряду, аби це відбулося.

Також ми домовилися про те, що потрібно максимально підвищувати мотивацію українського вчителя. Для цього ми створюємо робочу групу, до якої увійдуть освітні експерти та працівники профспілки, аби узгодити спільну позицію.

Ми закликаємо не політизувати питання освіти. І для «Голосу», і для профспілки головний пріоритет – аби український учитель і учителька почувалися гідно, були ефективними, відчували, що їх професія престижна та належно оцінена суспільством.

«Голос» ініціював та почав проводити національні консультації – спільні обговорення необхідних змін та яким чином вони мають відбуватися. Ми добре розуміємо, що деякі зміни насторожують представників освітньої сфери. Саме тому, у партнерстві із Профспілкою працівників освіти і науки України будемо спілкуватися з освітянами в різних областях, аби спільно досягати єдиної мети – покращення якості шкільної освіти в Україні.

Оригінал

Освіта.ua
29.10.2019

Популярні блоги
Г. Громко: прибраний шкільний підвал – це ще не укриття Не можна перекладати відповідальність за облаштування укриттів на керівників шкіл
Є. Козолуп: освіта з таким керівництвом скоро помре Високопосадовці достатньо хайпонули на коментарях щодо початку навчання в очному форматі
І. Лікарчук: будемо калатати дзвоником під виття сирен? Втрачені знання чи не здобуті можна відновити чи здобути пізніше, а втрачене життя – ніколи
В. Онацький: чи відновлювати очне навчання у вересні? Відновлення очного навчання – це реальна загроза безпеці учасників освітнього процесу
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
Якість освіти -це святе! Але пан Труханов в першу чергу має стати на захисті освітян.І при чому тут спільне фото.Чи може Вакарчук і Совсун вже члени освітянської профспілки? А може профспілка сяде за стіл переговорів з МОН ...Чи ЦК профспілки дочекається повного розвалу і все через бездіяльність!!! Зато є фотки!!!!
pospishaiko
Освітнє лобі потужне, свого воно як завжди досягне, але підвищення зарплати вчителям нічого не змінить на краще в школах. Потрібно розібратися з цим жахливим монстром під назвою "середня освіта", але немає кому, нікому нецікаво, кинуть чергову кістку і на цьому "увага" і закінчиться. Вже чверть віку освіта живе своїм життям і нагадує зграю безпритульних собак що вечеряють своїми колишніми хазяями. Освітянська банда шматує Україну і позбавляє її майбутнього.
Вікторія
Для Торбо: Торбо,слухай далі.Я ж "бот",мені все можна. Ці соросівські підстилки опустили учителя нижче плінтуса. Налаштували суспільство проти нього,шляхом постійного брехливого кожноденного анонсування підвищення йому зарплати. Постійно розпалюють ворожнечу між батьками і учителями.Збільшили утричі армію чиновників -перевіряльників,які є такими ж тупими як і оці пані.Ці чиновники будуть тестувати учителів,дивитися кіно,яке має зняти учитель,що абсолютно порушує права дітей, ритиметься в інтернеті,відшукуючи компромат на нього,збиратиме плітки про учителя в учнів і в зад йому заглядатиме. Цього перевіряльнника нагодуй, ублажи і в сумку йому поклади.Це -ніщо інше як забезпечення родичів чиновників непильною роботою.Може хоч хто -небудьколи-небудь порахує кількість освітянських чиновників в Україні ? А школи з черепаховим інтернетом,без підручників і без ніякого обладнання.Давай ,Торбо, працюй далі на знищення України
123
у партии Голос перспектив уже нет, они наступили на самый больной мозоль - зарплата учителей, тем самым подписав себе приговор - партию однодневку, будущего у них нет, через три года уйдут в никуда.
Вчитель
Для 123: вибори до місцевих рад пройдуть вже наступного року, а значить вже там потрібно опускати цю мразоту нижче плінтуса.
Коментувати
Вікторія
Для Торба: Продовжити? Грінвіч,Геліос,Колосок,Кенгуру,до якого мав безпосереднє відношення старий Вакарчук? Це -далеко неповний список. Все дуже платне і дуже впливає на рейтинг школи і атестацію учителя. З олімпіад і конкурсів зробили лазівку для багатих, заплати гроші київському чиновнику і отримаєш 10 додаткових балів до прохідного у виші. МОН лобіює інтереси американських і англійських видавництв,змушуючи вчителів купувати їх,бо ЗНО з англ.мови-це передруковані тести з міжнародних екзаменів,які нічого не мають спільного ні з 10 літніми передрукованими підручниками,ні з програмами. Постійна реклама закордонних вишів.Нам не потрібні розумна молодь?Маю багато ще чого сказати.А, я ж "бот".Совсун,Новосад Гриневич ,носіть ваше нове ім’я. Ви його заслужили.І ,мабуть,надовго .
Вікторія
Для Торба: Торбо,не лестіть собі.Я -не "бот".Моя думка -думка більшості учителів,принаймні, у моїй школі. Вам не сподобалась фраза"соровська підстилка"?Але ж цей вираз став крилатими і якнайкраще характеризує політику МОН і Совсун зокрема.Приклади?Будь-ласка.Починаючи з Табачника МОН веде політику знищення освіти і дебілізацію молодого покоління . Що таке НУШ?Винищення розумних дітей.Править бал двієчник. 30 чоловік за урок поп’є води,30 чоловік за урок відвідає туалет,хтось по дорозі в туалет дасть комусь щигля,хтось поб’єть я з кимось на уроці в туалеті. Двієчник розкошують.На уроці хто що хоче той і робить. Розумні діти сидять і дивляться на все переляканим очима.Освітня галузь стала дуже прибутковою.Ще за Табачника ходили обласні чиновники викидали в обличчя учителю пвдручники і метод літ.,якщо не було грифа МоН.Отримували відкати з видавництв і понадруковували такого,що на голову не налазить. Доречі ми зараз користуємося цим непотрібом,але під новими палітурками.
Вчитель
Для Вікторія: все правильно сказала. Дебілізація населення України іде повним ходом, на замовлення чужоземних панів типу Сороса.
Коментувати
Вчитель
Обісрали вчителів з ніг до голови, а тепер кажуть "не політизувати". А я вважаю, що пора мерзотникам навчитися нести політичну відповідальність за свої дії. Чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок. Учительська спільнота повинна продемонструвати, що не потерпить знущання над собою і не пробачить брехливих обіцянок перед виборами: "зарплата вчителів по 4 тисячі доларів", а після виборів "я вам нічєво нє абєщал".
Вікторія
Я - учителька з 25 річним стажем. Зроду-віку не вживала нецензурних слів ні вдома,ні в школі, ні в студентському гуртожитку і ніколи не розуміла тих,хто їх вживає. Але вперше,ця запроданка,ця яничарка, ця соросівська підстилка викликає у мене такий спектр емоцій,які можна висловити лише нецензурно. Совсун, іди на....Іудо, і Вакарчука туди з собою забери. Вибачте,будь-ласка, читачі.
Торба
Для Вікторія: Та ти бот - стиль написання від коментаря до коментаря один і той самий. Слова різні.
Вчитель
Торба, а ти ідіот і совсунбот.
Коментувати
Маруся
Вопрос образования - это политика. Насильственная украинизация не увеличивает любви к государству, требующему забыть свой родной язык и разговаривать на том, на котором говорить и учиться заставили. Русский - один из языков международного общения и не знать его в совершенстве - быть убогим. А украинский - местечковый, который не используется нигде, ну, разве что в диаспоре, любящей родину издалека.
Люба
Для Маруся: мені Вас шкода
Вчитель
Кацапський язик нікому в світі нецікавий. Мовою міжнародного спілкування є англійська, плюс непогано допомагає кар’єрі знання основних європейських мов: німецької, іспанської, французької. Яка користь від кацапської? Хіба що тільки з алкашами на іх радном язикє паабщяєшся (тільки навіщо мені це потрібно?).
вчитель
Для Вчитель: убогий, ты откуда вылезло чмо рагульское, русский - язык ООН, один из шести и точка
Коментувати
Сергей Лимонов
Ми закликаємо не політизувати питання освіти - а ми закликаємо некомпетентних та зарозумілих невігласів від депутатського корпусу "Голосу Пінчука" - не пхати свого носа в справи в яких в ні- бум-бум!