Популярні блоги
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Скажіть, будь ласка, а чому ніяких претензій Ви, пане Руслане, не висловлюєте викладачам ВУЗів, які навчають тих же самих педагогів ? Вони в певній мірі також несуть відповідальність за освіченість учителів? Якщо такі критерії, то й зарплата повинна бути такою ж, як у суддів!
Руслан-ты не один!
Руслан, все эти негативные комментарии только подтверждают насколько ты прав! Страшно представить, кто работает с детьми - это цепные собаки! Сертификацию нужно начинать со справки из психо-невралогического диспансера...
Дубарик
Для Руслан-ты не один!: Давай уже сертификувати з утроби матерів. Тіко голова на світ вилізла, а ти їй направлення на сертифікацію, тести межиочі!!!
Вчитель
Причому довідку повинні брати в першу чергу ті, хто планує завести дитину. Дегенерати не повинні розмножувати! Скільки разів на день ми бачимо дебільних дітей у яких точно такі ж дебільні батьки.
Вчитель
У нас в Україні є купа шкіл в яких не вистачає вчителів. Давайте відправимо працювати в одну з таких шкіл наших геніальних спеціалістів: костогриза, новосад, совсун. Ну не можна, щоб такі генії педагогіки губили свій талант поза школою. Хай ідуть і працюють. На звичайну учительську зарплату. А ми подивимося, через скільки годин (чи хвилин) вони завиють і захочуть втекти зі школи.
Коментувати
Родион
Студентський понос ідей про перетворення світу. Дитяча хвороба. Буває. Швидко проходить.
Світлана
Баран-Руслан! Більше немає писати про таку людину. Проведи урок, підготував, зроби його цікавим або зацікав сьогоднішніх школярів. А тільки потім відкривайте свій вонючий та гамняний рот.
Николь
Сравните быть учителем и быть судьей, судье боятся слово сказать, а учителя готовы с гов...м смешать если посмотрел на чадо не так. Учитель будет стоять и слушать а потом ещё и извинятся, а судья за неуважение к нему может и штраф выписать. Я уже молчу про условия и оплату труда и социальные привелегии. Что бы что то требовать нужно и много чего дать.
Правдоруб
Шановний пане Костогриз. Ви такий розумний, що аж страшно. Може ви з висоти своєї геніальності дасте мені пораду. Ситуація наступна: у мене в школі не вистачає вчителів. На цю мізерну платню ніхто не хоче йти працювати. Я вам навіть спрощу задачу: мені не треба кваліфікованих вчителів, не треба щоб вони проходили ваші 4 етапи. Ви мені знайдіть любу людину з дипломом педагогічного університету, яка згодиться за такі гроші, хоча б просто посидіти в школі з дітьми.
Володимир
Ідея цікава. І можлива до реалізації навіть вже цього року. Через систему так званої атестації, яку можуть скласти ці етапи си якісь інші. Головне- відсіяти тих, хто замить дітям, не володіє матеріалом, зневажливо ставиться до дітей і батьків. Високу зарплату треба давати тим, хто її заслужив, а не всім підряд. Нова укр.школа має бути не лише з молодших класів. А у старших що, нехай залишаються ті, хто калічить душі? Два питання, над якими слід подумати:1. Ким заповнити вивільнені місця після звільнення некомпетентних і непрофесійних? 2. Де ті, хто не пройшов з першого разу, мають вдосконалювати свою педмайстерність?
Правдоруб
Для Володимир: так може ти, дебіл, спочатку подумаєш над своїм же першим питанням?
Коментувати
Алла
А чому шановний пан Руслан не порівнює оплату вчителя і судді. Нам вчителям хто брав НУШ - обіцяли 20 % до оплати, ми в ремонти вклали свої нерви, кошти, а отримали - обіцянку. Я не думаю, що так поступили б з суддями?! Кожен суддя знає заради чого він це проходить. Ті корупційні побори, без яких не обходиться ні один суд / хай хтось скаже що я не права/, ніколи не поставиш в один ряд з букетом квітів для вчителя.
Валентина
Чому звмовчують таку проблему, що деякі учні не мають здібностей до навчання Може, і учням варто влаштовувати подібні випробування
Нінель
Нінель. А чому для вчителя ”лише” 4 етапа випробувань? Можна було б запровадити 5-10. Придумати іще назви етапам. Для шизофренічної фантазї це не складно. Виникає питання: а що, у ВНЗ не було екзаменів із педагогіки, психологїї, педагогічної практики?
Олена
Дурний піп - дурна його молитва. Нема кому в школі працювати, а дописувач демагогію розводить.
Тетяна
Автор -абсолютной популiст i профан, не розповсюджуйте дурниць мережею. Не з того краю пiдiйшли.
Соня
Не ганьби себе! Хто дав тобі право судити про компетентність чи некомпетентність вчителя? Сам вже багато досягнув? В школі, може, попрацював? Багатьох навчив? Ото сиди і не. поки молоко на губах не висохло!!!
Олеся
Цікаво, а зп судді і вчителя однакові? Порівняння геть непрофесійні, автор ви в темі "плаваєте"
Олена
Гидко навіть читати! Чомусь, всю відповідальність скидають на вчителя. А що робити з тим, що підручники постійно "запізнюються"? Що матеріальна база шкіл непристойно бідна. І вчителю доводиться приносити до школи свій нотбу і купувати всі методичні і навчальні матеріали за свій кошт. А що робити з учнями, які просто не хочуть вчитися, бо освіта в нашій країні ніяк не впливає на рівень життя? А ще батьки, які згадують про обов’язки вчителів, а забувають про свої. Ото, коли, пане студенте, підете працювати до школи, тоді перечитайте всю ту стидобу, яку ви зараз нашкребли. Якщо хочете, якось виділитись, то хоч щось розумне пишіть.ь
НЕ ПЕРЕЙМАЙТЕСЬ
Бо стаття замовивна, і це Очевидно.ВЧИТЕЛІ,як власне, і усі люди різні за своїми характерами і темпераментами, але автору раджу написати статтю за темою "А чи потрібне ЗНО усім випускникам" бо за 11 років стажу роботи із випускниками маю високі результати так і такий досвід, коли батьки приходять до дирекції і просять не реєструвати їх дітей на ЗНО, бо воно їм абсолютно не потрібне.
Witalina
Надя +6 Працюю в школі 28 років. На початку цього навчального року були ваканції вчителя фізики, інформатики, англійської мови, музичного мистецтва, історії, трудового навчання. Шановний автор статті не бажає попрацювати в нашому закладі? Нажаль немає ніяких бажаючих, навіть некомпетентних. 25.10.2019 в 19:28 Відповісти - ЦЕ ВІДОВІДЬ на Ваші пропозиції.
КОСТОГРИЗ
ЧЕКАЙТЕ МОЮ НАСТУПНУ СТАТТЮ НА ТЕМУ: " ЯК НЕ НАБИРАТИ ТА ВИГНАТИ З ВНЗ НЕКОМПЕТЕНТНИХ СТУДЕНТІВ!!!"
Вчитель
Молодий чоловіче! Раніше ніж щось писати, треба думати. Прийде час, і Вам буде соромно за те, що ви написали. Я радив би Вам раніше ніж щось писати, відкрийти правопис і вивчити відмінювання іменників чоловічого роду. Бо скоро ви станете власником диплома, а будете думати що "диплому".
Лола
Вчитель та суддя- рівноцінні професії?) Щось я не чула, щоб вчителям платили по 300 тис зарплати ????....