Популярні блоги
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Полина
Шановний Руслане, чекаю Вас у школі, де я працюю є вакансії - вчителя фізичної культури, англійської мови -2 шт., також вихователя ГПД. Є у наявності: крейда, дошка та 35 учнів в класі у початковій школі. Берем вас без Ваших вимог. Просто берем... бо нема кому працювати. А ЗА ВАШЕ ЕСЕ - 11 балів.Мрійте далі!
Ната
У випадку впровадження всіх цих чотирьох етапів відбору, від нас, певно, чекатимуть вміння і здатності задовольнити всіх і вся.... Хвилиночку, це трохи інша професія, така ж древня, але....
Natta
Теоретиків у освіті зараз більше ніж достатньо. А на практиці у школі скоро не буде кому працювати. Досвідчені вчителі чекають на вислугу, а молодь у школі не затримується. То кого і з кого вибирати будемо?
Харитон
Для Natta: ти про яку вислугу верзеш? Про пензію за віком?
Коментувати
Людмила
Пан Костогриз не вказав ще один важливий етап відбору- постриження у вчителі, відмова від мирського життя, і повне вручення себе служінню школі,учням і батькам. Амінь.Тільки так.
Вчитель
Для Людмила: ха-ха-ха! Так і є.
ммм
Для Людмила: ось бачите, ви навіть шуткуєте чи стібетесь застарілими речами. сучасність - це нанесення штрикоду на тіло у вигляді тату, або чипування вчителів, що пройшли перевірку на допуск до професії. нє, школа явно відстала.
Коментувати
Вчитель
З такими критеріями з/п вчителів, які залишаться, (не більше 20%) повинна становити 50-100 тис. грн. Скажіть, хто буде навчати решту дітей? Чи класи зробите по 100 чоловік. Навіщо тоді вчитися в вузах? навіщо дипломи? там треба порядок наводити.
Роман
А конкурсний відбір для блогерів, які свою "висококваліфіковану" думку видають на розсуд народу сам автор пройшов? Чого такі раціональні пропозиції взагалі публікують на серйозних ресурсах? Тут є редактор?
Вчитель
Для Роман: редактор в запої
Каленик Стратонович
Руслан Костогриз виявився дуже некомпетентним в даній темі. Треба глибоко вникати в суть проблеми, яку піднімаєш.
Коментувати
Вчитель
Компетентним та професійним теоретиком в освітній галузі можна відбутися лише після професійної та результативної практики саме роботи в школі. А поки що це лише єресь.
Наталья Устинова
Для Вчитель: Цілком з вами погоджуюсь
Коментувати
Вчитель
Чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок. Учительська спільнота повинна продемонструвати, що не потерпить знущання над собою і не пробачить брехливих обіцянок перед виборами: "зарплата вчителів по 4 тисячі доларів", а після виборів "я вам нічєво нє абєщал".
Вчитель
Ну з хлопчиком все зрозуміло - або "троляка" або "не пройшов 2-й етап". Цікаво навіщо такі опуси, та йому подібні, публікують на сайті освітян.
ПЕДАГОГ
Шановні дописувачі, чому такі жахливі коментарі до цієї статті? Так, автор пише страшні речі, про які й сам не розуміє? Та чи не ми з вами є винуватцями того, що написано? Чи не ми з вами породили таких "писак", яким сьогодні можна писати все, що хочеться. Задумаймося, може, ще не пізно якось виправити ситуацію? Адже всі вони родом зі школи!!! І це лише початок...
ммм
Для ПЕДАГОГ: алілуя. перший нормальний комент-самокритика: що породили, тому і радійте.
Коментувати
Вчитель
У нас в Україні є купа шкіл в яких не вистачає вчителів. Давайте відправимо працювати в одну з таких шкіл наших геніальних спеціалістів: костогриза, новосад, совсун. Ну не можна, щоб такі генії педагогіки губили свій талант поза школою. Хай ідуть і працюють. На звичайну учительську зарплату. А то язиком молоіть і поради давать всі уміють. А ви підіть і хоча б місяць в школі пропрацюйте і поживіть на зарплату вчителя, "спеціалісти" фуєві.
Natta
Для Вчитель: Підтримую, всіма руками "за". Тільки хто нас послухає...
Коментувати
Oksana Peresunko
Пропозиція гарна, але не закінчена. Заради чого судді проходять всі випробування? Заради оплати. І не за 5-7 тисяч гривень, шановний. Я б за 50 - 100 тисяч теж пройшла сертифікацію (це те що ви пропонуєте) P.S. Скільки грошей судді витрачають на канцелярію, папір, теки (як приклад)? В школі все вчитель купує за свій рахунок. Чомусь це питання до совкових не відносять.
Імя
А як позбутися некомпетентних міністрів освіти, економіки, ..., прем’єр-міністрів?
Вчитель
Для Імя: на кожних виборах думати своєю головою, а не іншим місцем. Бо надивилися дурні серіалів на "1+1", та й вибрали клоуна президентом. А до цього, ідіоти, надивившись "5 канал" вибрали президентом баригу. Не дивіться телевізор, грайте ліпше в шахи і вчіться думати своєю головою. А на найближчих виборах до місцевих рад, вчительська спільнота і кожен вчитель окремо повинні зробити все можливе, щоб "Голос Пінчука" та "Слуга ізраїльського народу" програли ці вибори.
ммм
Для Імя: не продукувати некомпетентних міністрів, які є продуктами вчителів. що породили, тим і насолоджуйтесь.
Коментувати
Вчитель історії
Можливо півкраїни має таку зарплату , але точно не працюють в таких умовах і за вимогами . При моєму досвіді роботи 11 вчителів з дипломами навіть з відзнакою кинули свою професійну діяльність: працюють на новій пошті, за кордоном, на ринку. Бо спробували мати справу з вашими вихлопними дітьми. Пропоную для експерименту Примусово! Відправити автора статті на рік хоча б працювати у клас 11 випускник де 32 учні з чотирма рівнями знань і подивитися який він дасть результат на ЗНО. Буде знать як замовний бруд писати.
буся
Для Вчитель історії: 100 відсотково погоджуюсь
Natta
Абсолютна првда
ммм
Для Вчитель історії: точно проблема лише у вихлопних дітях? як на мене - тупе керівництво школи найперша засада у роботі вчителя.
Коментувати
совет Костогрызу
Костогрыз, сделай проще - печатайся под псевдонимом какой-нибудь Тети-Моти со стажем 40 лет, поплачь про несчастную молодость, бедность - будет совсем другое отношение. Так делали и делают многие писатели и журналисты.
Вчитель
Після 3 етапу працювати не буде кому. В минулому році була проведена олімпіада для 5-6 класів з математики. Так як райво не мало доступу до проведення, то "геніальна дитина" що набрала на районній олімпіаді 34 бали з 35 участь у відбору не брала. Був проведен заочний тур. Тільки мої учні змогли розв’язати 10 задач заочного туру для 6! класів. Тому що решта вчителів не уявляли собі як розв’язати задачи з цілими числами. Я пояснила учням, як розв’язуються таки задачи, вони розв’язали кілька подібних прикладів і зробили самі цей приклад. Але хлопчик, який навчається в мене найгірше зрозумів за 15 хвилин, дівчинка, що вчиться середньо - за 30 хвилин. Дівчинка, яка на районній олімпіаді зайняла 2 місце, зрозуміла тільки через 2, 5 години. Так як дітям долдонят, що я поганий вчитель, то той, хто більш здібний до навчання швидше в це вірить.
Василько
Для Вчитель: іди приватним вчителем, знайди індивідуальних учнів, заробляй гроші, а не займайся чортічим!
Коментувати
Учителька і матір 2 дітей
Набридло, що до вчителів відносяться як до рабів. Ми всім навколо винні, а ось про наші інтереси ніхто не піклується. Наче ми - вчителі, не люди. Але ж ми люди! У нас теж є діти. І наші діти хочуть їсти. Нам кажуть: "Працюйте і день і ніч, а ми вам потім скажемо "дякуємо"". Знаєте, не треба нам більше дякувати. За ваші словесні "подяки" я в магазині овочів і фруктів своїм дітям купити не зможу. Як то кажуть: "Покуда на світі є грошові знаки - ваше "спасибі" нам буде до сраки!" Досить вже нам - вчителям усім догоджати, всім служити (чи прислужувати). Тошно вже від цього. Потрібно нарешті взяти і заявити про те, що в нас є не лише обов’язки але й права. Ми теж маємо право на достойне життя, на достойну оплату праці. А якщо суспільство не хоче визнавати за нами цього права, якщо нас годують лише повчаннями, то на таке суспільство ми працювати не будемо. Саботувати, саботувати і ще раз саботувати роботу, аж поки ця робота не буде достойно оплачуватися.
буся
Для Учителька і матір 2 дітей: це точно,
Коментувати
ха-ха
...верно - одно, недоумок, недоучившийся, не может поучать...И таких "недо" нужно еще учить и учить...иди, сынок учись..., доучись и тоды поучай...
Мама
Якщо, це коментарі вчителів, то стає гидко.... Кому ми довіряємо наших дітей? Схаменіться, досить, своє нутро продемонстрували !
!
Пів країни живе так, як вчителі, якщо не гірше. На своїх робочих місцях виконують свої посадові обов’язки і не ниють на всю країну.
Вчитель історії
Можливо півкраїни має таку зарплату , але точно не працюють в таких умовах і за вимогами . При моєму досвіді роботи 11 вчителів з дипломами навіть з відзнакою кинули свою професійну діяльність: працюють на новій пошті, за кордоном, на ринку. Бо спробували мати справу з вашими вихлопними дітьми. Пропоную для експерименту Примусово! Відправити автора статті на рік хоча б працювати у клас 11 випускник де 32 учні з чотирма рівнями знань і подивитися який він дасть результат на ЗНО. Буде знать як замовний бруд писати.
Коментувати
Леонід
На плаху костогризів!!! Щоби не воняли лайном!!!¡!!!... . ! Говнюкам не місце серед вчительства!