Микита Андрєєв: дуже приємні враження від змін

Належна взаємодія з громадськістю - один з основних чинників успіху для будь-якої реформи

Микита Андрєєв: дуже приємні враження від змін

Автор: Микита Андрєєвголова громадської ради при МОН.

/Обережно оптимістичне/

Нещодавно дізнався, що Міністерство освіти і науки України, окрім загальної зміни моделі державного фінансування вищої освіти, також планує в подальшому перейти до фінансування закладів незалежно від форми власності.

Також плануються зміни до процесу ліцензування. Скасовувати його, на жаль, не збираються, але хоча б лібералізувати - так.

Оновлено склад колегії МОН. Туди включено за посадою голову Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України. Це дуже важливо, незалежно від прізвищ.

Сьогодні головою є я, а вже влітку буде новий голова, якого чи яку обере громадськість. Належна взаємодія з громадськістю - один з основних чинників успіху для будь-якої реформи, це ж аксіома.

Оновлено і Атестаційну колегію МОН. Дуже приємно бачити персональний склад. Так, важливі політики та процедури, але кадри важливі не менше.

Що тут ще сказати, вважаю, що ми повинні підтримати міністра Ганну Новосад та її команду. Дуже приємні враження і від змін, які спостерігаємо щодня, і від особистої комунікації.

Не тільки тримаємо кулачки, але і активно включаємося.

Оригінал

Освіта.ua
10.10.2019

Популярні блоги
Л. Булигіна: про щоденну хвилину мовчання в школах Все, що за вказівкою і не від серця, – все обернеться проти дітей і проти суспільства
Л. Гриневич: діти за кордоном мають подвійне навантаження Щоб уникнути подвійного навантаження, необхідно напрацювати механізм перезарахування результатів
О. Северенчук: для дітей важлива якість розкладу Не так важливе навантаження, як грамотний підхід до формування розкладу і робочого дня дитини
В. Співаковський: у батьків дуже змінилися пріоритети На перше місце вийшла безпека дитини, на друге – соціалізація, і лише на третє – знання
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іваненко Оксана
Юний придур!! Підлабузник і пустомеля, зрадів що приватні внз будуть фінансувати, а ми в державних на контракті будемо платити!! Новосад- це кінець Української Освіти!!
Учитель
Я, знаєте, обожнюю твори геніальної українки Олени Пчілки. Наприклад, є в неї такий чудовий твір "Наша справа з жидами". Дуже всім рекомендую знайти цей твір в Інтернеті (за допомогою гугла) і прочитати. Написаний неначе про сучасну Україну. Виявляється, що й тоді, як і зараз усілякі сороси, коломойські, пінчуки, фєльдмани та інші рабіновічі грабували Україну і отруювали життя українцям.
Родион
Та де ті зміни? Ті що керували сітками Порошенка отримують державні нагороди та премії від нової влади. А на громадську думку вони плювати хотіли.
Не експерт
Шановний "експерте" голова громадської ради при МОН! Не знаю, хто обирав тую раду (чи не дуже раду) і хто обирав Вас її головою. Та з Ваших захоплено-радісних діфірамбів "реформаторам" можу зробити висновок лиш один - Ви абсолютно далека від освіти людина, як і шановна пані Міністр і практично всі її заступники :( Ви без камер і без оголошення хто Ви в тому Міністерстві поспілкуйтеся з людьми, які безпосередньо працюють з учнями і студентами. Тільки без упередженості, що це "старпьори" які "нічо не понімають", а от Ви - великий знавець педагогіки, вислухайте і принаймні спробуйте зрозуміти іншу думку. Може вони таки зі своїм досвідом не так вже й неправі щодо запропонованих Вами реформ? Подумайте з цілком практичних міркувань, наприклад, якщо Ви у власній квартирі будете робити ремонт за тими принципами, як робите реформу освіти, що з того вийде. Ви пишете "коцепцію" ремонту та радісно підстрибуючи вручаєте майстрам і кажете ось, через 2 дні щоб було. А чи можна це зробити і матеріали?
Учитель
Навіть не дивує, що "Голос Пінчука" хоче остаточно знищити українську освіту. Я, знаєте, обожнюю твори геніальної українки Олени Пчілки (мама Лесі Українки). Наприклад, є в неї такий чудовий твір "Наша справа з жидами". Дуже всім рекомендую знайти цей твір в Інтернеті (за допомогою гугла) і прочитати. Написаний неначе про сучасну Україну. Виявляється, що тоді, як і зараз усілякі сороси, коломойські, пінчуки, фєльдмани та інші рабіновічі грабували Україну і отруювали життя українцям.
Петро Гримчак
Голова ради при МОН підтримує саму МОН! Оце лизнув так лизнув.Що не кажи, а такий молодець
Вилен
Мене лякає цей допис. Хочеться запитати: хто Ви, юначе, і що Ви знаєте про освіту? Скільки уроків провели, скільки лекцій прочитали у ВНЗ, який Ваш науковий доробок?
Громадськість
Чому воно так радіє? Змін ще немає, є лише нові обличчя... Цікаво, чому представник громадськості такий недолугий підлабузник. Отака у нас зараз громадськість...