Osvita.ua Блоги К. Семенова-Шелевицька: інновації в освіті вже близько!
К. Семенова-Шелевицька: інновації в освіті вже близько!

Колоситься таймз нью роман на синьо-жовтих просторах або про звіт РДА перед РДА

К. Семенова-Шелевицька: інновації в освіті вже близько!

Автор: К. Семенова-Шелевицька, працює в IEEE Ukraine Section Women in Engineering Affinity Group.

Інновації в освіті вже близько!

Ага, я придираюся до форми)

Просто, на жаль, зміст такий же. По Громадському бюджету маю досвід.

Це фото зі звіту Районного управління освіти Солом'янської РДА.

Ще з дитинства в школі всі бояться «районо», районом лякають дітей, батьків, вчителів. Тривала безкінечна потужна традиція страху.

У принципі дизайн цієї прекрасної презентації повністю відповідає змісту і атмосфері цієї прекрасної установи. Це, я нагадаю, Київ.

Колоситься таймз нью роман на синьо-жовтих просторах.

Звіт за роботу РДА відбувається о 10:00 у четвер. Звичайно, з громадськості тут кілька людей, які з роботи відпросилися. Весь зал - працівники РДА. Вийшов звіт РДА перед РДА.

Anna Novosad не рівень міністерства, але, здається, в освіті на рівні Києва щось поламалося дуже сильно і давно.

Оригінал

Освіта.ua
10.10.2019

Популярні блоги
Ігор Лікарчук: скільки можна знущатися із сільської школи? Сільську школу закрити легше, аніж запропонувати для неї нове життя без класно-урочної системи…
Олена Князева: пост протесту проти скасування ЗНО Вирішення проблеми рівня освіти старшокласників - не в псевдопіклуванні про випускників
Олеся Калинич: кому оцінки важливіші - учням чи батькам? Можливо, не діти, а ми, дорослі, прагнемо високих балів задля задоволення власних амбіцій?
Олександр Кендюхов: 5 порад новому міністру освіти 5 маленьких, але важливих порад новому міністру щодо реформування вищої школи в напрямку євроінтеграції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Остап
Виден свет в конце тоннеля, но только вот тоннель, сука, не кончается! Сколько у государства не воруй — все равно своего не вернешь! Лучше с трудом заниматься любовью, чем с любовью заниматься трудом. Все в этом мире относительно. К примеру, длина минуты зависит от того, с какой стороны двери туалета вы находитесь. Положительные эмоции - это эмоции, которые возникают, если на все положить... Каждый человек по-своему прав. А по-моему, нет. Обычно хочешь всего и сразу, а получаешь ничего и постепенно. Главное — не перейти улицу на тот свет. Вам помочь или не мешать?
Олекса Позняк
А скільки розікрали по дорозі до школи у звіті сказали? Закупляють прилади за ціною в 5-10 раз більшою ніж вартують. Набір по оптиці БЖ, лампочка, лазерна вказівка, пару пластмасових лінз, пластиковий круг 15 000 грн. Я такий набір в іннеті за 500 грн куплю .ВОРЮГИ РАЙОНОВСЬКІ коли нажеретесь? Коли реформа закриє ці воровські малини?
Правдоруб
Семенова-Шелевицька, чергова соросівська підстилка і грантоїдка з контори під назвою "IEEE Ukraine Section Women in Engineering Affinity Group", мета якої позбавити наших жінок можливості спокійно народжувати і виховувати дітей і змусити їх працювати на нежіночих професіях на догоду міжнародним корпораціям.
Правдоруб
Для Правдоруб: одна багатодітна матір приносить Україні в сто разів більшу користь ніж десятки тисяч лахудр на зразок Семенової-Шелевицької.
Торба
Для Правдоруб: То ти учитель, то ти правдоруб - а риторика та сама. Бот пітерський зміни платівку - тебе вже давно вирахували. Сам собі пишеш і сам собі відповідаєш. Так може пиши своїм "баринам" в їхні часописи?
Учитель
А по твоєму, дурбецало, учитель не може бути правдорубом?
Коментувати
Правдоруб
Обожнюю твори геніальної українки Олени Пчілки. Наприклад, є в неї такий твір "Наша справа з жидами". Дуже всім рекомендую знайти цей твір в Інтернеті (за допомогою гугла) і прочитати. Наче про сучасне життя написано. Що тоді різноманітні сороси, гройсмани, фєльдмани, рабіновічі і коломойські життя українцям не давали, що зараз.
сорос
Для Правдоруб: Придурок, пчелкой ужаленный
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!