Антон Сененко: чому імітатори науки - злочинці?

Атестаційна колегія - це останній форпост, покликаний не пропустити імітаторів науки далі

Антон Сененко: чому імітатори науки - злочинці?

Автор: Антон Сененко, старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України, кандидат фізико-математичних наук.

Уоу, мені це подобається

15 жовтня 2019 року оновлена Атестаційна колегія МОН, в яку включили багацько доброчесних вчених, буде розглядати питання щодо присудження наукових ступенів 1324 кандидатам наук та 354 докторам (лептонний боже, Ви тільки вдумайтесь в ці цифри)!

А ще купа спецрад, ступенів докторів філософії та вчених звань.

Так от.

Я багато і розлого пишу історії про людей, які написали в своїх дисертаціях маячню, вкрали шматки тексту, але, на жаль, вони отримали свої дипломи типу науковців, отримують підвищення по службі/на роботі, одержують надбавки за ступінь та звання і т. ін.

Атестаційна колегія на даний момент часу - це останній форпост, покликаний не пропустити імітаторів науки далі.

Але.

Ніхто і ніяк не може перевірити більш ніж півтори тисячі робіт, тому відповідальність покладається на Спеціалізовані вчені ради, у яких здобувачі захищалися.

Тому, якщо Ви маєте інформацію про те, що чиясь дисертація з наведеного переліку містить плагіат чи щось дивне - сповістіть.

Конкретно вкажіть, у чому проблема, аби цю роботу перевірили ретельніше.

Якщо є проблеми з присвоєнням комусь вченого звання і є якась неправда в поданих відомостях - не мовчіть.

Так, я закликаю повідомляти про злочин.

Чому імітатори науки - злочинці?

Бо вони не тільки крадуть чужий інтелектуальний продукт чи просто вигадують маячню, здобуваючи від держави визнання.

Вони демотивують нормальних науковців займатися наукою в Україні. Бо там, де нормальний зробить 1 статтю в рік, імітатор - вкраде 10 і вже обійме посаду, скажімо, завідуючого кафедрою.

Час цю систему ламати.

А, куди повідомляти? Alexei Kolezhuk.

Ось посилання на весь перелік справ, що розглядатимуться на АК.

Ось перелік ступенів, що затверджуватимуться, на сайті МОН (так, вони теж це роблять прозоро, і я це вітаю).

Вперед.

Оригінал

Освіта.ua
10.10.2019

Популярні блоги
Є. Кравченко: невже наявність іспиту гарантує знання? Треба створювати не іспити, а систему нормального патріотичного виховання у школах
Я. Абрамейцева: у чому ціль обов’язкової математики? Випускники 2023 найважливіші роки майже не мають можливості опановувати предмети взагалі
Ігор Лікарчук: хайп навколо оцінювання учнів Оцінка давно втратила дидактичну значущість і перетворилася на холодну формальність заради звіту
Є. Козолуп: чому вчитель має доводити свою необхідність? «Менеджери» довели освіту до такого стану, що вчитель має робити свою роботу на 150% за будь-яких умов
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніт імітаторам!
Словосполучення «лептонний бог» (в тексті — «Бог як фізичне лептонне утворення» — плагіат зі статті О. Щербини-Яковлевої), яке описує квінтесенцію частини дисертації Катерини Кириленко. https://life.pravda.com.ua/society/2017/04/8/223600/ " Експертиза встановила, що понад 26% дисертації Кириленко є плагіатом і містить 696 різноманітних помилок. Некоректними і сфальсифікованими є посилання на 313 із 474 джерел зі списку літератури. Незважаючи на це, Атестаційна колегія МОН підстав позбавити звання не виявила." _ Це зразок імітатора. І зараз вона завідувачка кафедри філософії КНУКіМ. Чи ви починаєте ловити імітаторів з понеділка, а вже існуючих не чипаєте?
Корсун
Дурік! Ти добивайся , щоб науковців шанували в країні, піднімай людей до боротьби з олігархами, а не піддавайся на дешеву провокацію Сороса і к‘. Це неповноцінні особи а провокатори лише вірять, що вчені краще б жили , якби в когось забрали якусь мізерну зарплату чи доплату.... Коштів на науку ,як кіт наплакав!! Не побачтесь хоч в середині, тут нині порядок буде, є вже програми, методики ...
Торба
Для Корсун: Ти хоч текст читав? Які методики? Методисти - це релігійна течія в протестантстві. Як раз мова про секти, які щось пишуть та захищають, але науки там немає і ніколи не буде. Боти перед тим як щось писати, потрібно навчитися читати. А так як в вашому анекдоті про чукчу. З сектами потрібно боротися, особливо зі сектантами в наукових закладах, а саме вони і є псевдонауковцями та імітаторами. Вони вже давно працюють на рівні ректорів, а не завкафедрами.
Коментувати
Правдоруб
Обожнюю твори геніальної українки Олени Пчілки. Наприклад є в неї чудовий твір "Наша справа з жидами". Дуже всім рекомендую знайти цей твір в Інтернеті (за допомогою гугла) і прочитати. Написаний неначе про сучасну Україну. Виявляється, що тоді, що зараз усілякі сороси, коломойські, гройсмани, фєльдмани та інші рабіновічі грабували Україну і отруювали життя українцям. Читайте твори Олени Пчілки самі і давайте їх прочитати своїм родичам, друзям, знайомим. Постіть їх на форумах. Пора вже нашим людям прокидатися.