Лілія Гриневич: я зичу успіху новопризначеному міністру

Я переконана, що в цій країні нема посади важливішої і відповідальнішої, ніж крісло міністра освіти

Лілія Гриневич: я зичу успіху новопризначеному міністру

Автор: Лілія Гриневич, міністр освіти і науки.

11-м Міністром освіти і науки України призначено Ганну Новосад – людину, яка впродовж останніх років була невід’ємною частиною команди МОН. Саме за моєї каденції вона очолила стратегічний директорат міністерства.

В цій країні не буде людини, яка вболіватиме за успіх Ані більше, ніж я. Вона – це здоровий глузд і надзвичайно професійний підхід до питань. Попереду багато викликів, зокрема, викликів лідерських, але я вірю, що вона зробить усе можливе, щоб впоратись із ними.

Зараз в суспільстві дуже багато надій, віри та сподівань – відповідати їм, це ще те завдання.

Я щиро переконана, що в цій країні нема посади важливішої і відповідальнішої, ніж крісло Міністра освіти і науки. МОН часто недооцінюють у політичних іграх, з цієї посади дійсно неможливо нажити статків чи зробити миттєві перетворення, які вплинуть на всю країну зараз. МОН – це Міністерство майбутнього.

Ми збудували хороший фундамент та розпочали зведення принципово нової структури освіти та науки в нашій країні. Це гарна основа для подальших перемог, яскравих звершень та нових починань.

Я зичу новопризначеному Міністру успіху. На шляху розвитку і вдосконалення освіти та науки Аня завжди зможе розраховувати на мою підтримку.

Оригінал

Освіта.ua
30.08.2019

Популярні блоги
Інна Совсун: чи забороняти смартфони в школах? На рівні держави поки немає розуміння, що робити зі смартфонами в школі
Н. Азарова: биті небитих возять регулярно Поважати свій труд і транслювати цю повагу, поважаючи інших, – оце і є суперзавдання
І. Лікарчук: ДПА в українських школах має бути ліквідована Проведення ДПА фальсифікує реальний стан якості загальної середньої освіти в Україні
А. Заможська: у космосі Тесла, а в нас — християнська етика МОН пропонує людям, які ходять до церкви два рази на рік, викладати християнську етику
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ячсм
Лилия Гриневич очень красивая женщина, жаль что уходит, приятно было за ней наблюдать...
Cirius
Завдяки сайту "Освіта" Ваше міністерство вважають найвідкритішим для суспільства. Тут ваші колеги за всі роки вилили на Вас стільки жочі, що можна було втопити усіх комах на планеті, але Ви це все витримали мужньо і за це Вам спасибі. Хто нічого не робить, того і критикувати немає за що. Якщо Ви посадили здорові дерева , то й плоди будуть добрі, головне, щоб той, хто прийшов на Вашу посаду, як слід їх доглядав і був так само відкритий для спілкування, якою були Ви. Будьте здорові і щасливі, міністр - це не професія, це кара за те, що ти хочеш більше, ніж це потрібно іншим. А професію вчителя у Вас ніхто не забере, це Ваш поклик. Краще мати сотні вдячних учнів, ніж одне міністерство і сотні злих на тебе лобістів.
Р
Для Cirius: Лизогузно. Вона твої коменти не читатиме
Коментувати