Популярні блоги
І. Лікарчук: кому і для чого потрібні вимірювання? Кожен учитель без дорогезного загальнонаціонального вимірювання знає, які прогалини в знаннях мають учні
В. Онацький: що робити з учителями-пенсіонерами Якщо вчитель досяг пенсійного віку, то це зовсім не означає, що він перестав бути сучасним
О. Істер: пошук оптимального формату НМТ–2023 Обов'язковим для випускників має бути тестування і з історії України, і з математики
Олександр Мірошниченко: навчання – це не тортури В Україні дитина без таланту до математики повноцінною людиною не вважається
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
123
Задача команды Сороса - развалить систему образования, свести до минимума, читать алфавит, считать до десяти. Теперь возьмутся за репетиторов, но тут эти ребятки проиграли, а умные родители как брали репетиторов своим детям, так и будут нанимать, плевать хотели на крики МОН.
Батько учня
Я,як батько, а не вчитель, скажу наступне...Навіщо забороняти те, що приносить користь. Якщо вчитель дає учневі знання на додаткових платних заняттях, кому від цього гірше? Батькам? Дитині? Державі? Вчителю?. Всі у виграші. Що мені краще, як батькові, давати хабарі викладачам у навчальному закладі, бо дитина не має знань достатніх , чи заплатити вчителю за знання, отримані дитиною? Від того, що я дам хабаря, рівень знань дитини не підвищився, а заплативши вчителю за репетиторство, я хоч знаю, що дитина має значно вищий рівень знань, ніж мала. Чи не так? Якщо я знаю, що вчитель, навіть той,хто вчить мою дитину у школі, дійсно класний фахівець, то чому я маю шукати іншого, можливо менш кваліфікованого, з іншої школи, лише тому, що мою дитину вчить цей хороший фахівець? Тут дійсно, не все так однозначно...Вирішувати мають батьки, до кого давати дитину, бо платять вони за репетиторство, а не Гриневич і МОН.
Батько
1 Програма здачі ЗНО включає навчальний матеріал від 5-6 класу,а на уроках в 11 класі програма становить лише 20 відсотків від програми зно,так що або дитина самостійно систематизує попередній матеріал,або займає репетитора.
Оксана
Коли б учні вчились у школі заради знань і маючи гарну мотивацію, то щонайменше на 50% відпала би потреба у додаткових індивідуальних заняттях. А мотивація до навчання - це справа, перш за все, сім’ї.
ALINA
Для Оксана: Для Батько: погоджуюся.Якщо дитину мотивують вдома до навчання, дитина розуміє потребу в навчанні, слухає та поважає вчителя, добре в результаті навчається - то , такій дитині зовсім не потрібен репетитор!А якщо дитина щось не розуміє, то вчитель і без репетиторства може з нею позайматися.Та коли дитині батьки не приділяють уваги та весь час котять бочку на вчителів, які вони негарні...В результаті такій дитині хоч 10репетиторів знайдіть, ЦЕ ЇЙ СКЛАСТИ ЗНО НЕ ДОПОМОЖЕ.КРАЩЕ Й СПРАВДІ, ЯК ЗАЗНАЧАЛОСЯ ВИЩЕ, ВІДДАЙТЕ ДИТИНУ БАРАНІВ ПАСТИ ....
Коментувати
Віталій
Вибачте, але це дурня.... М’яко кажучи. Школа повинна давати знання і в такому об’ємі яких би вистачало для ЗНО. Нажаль я зрозумів що пан Лікарчук далекий від реальної освіти. Як мінімум такий підхід в освіті порушує права дитини до отримання якісних знань. А як пан не розуміє чому ми тільки з репетиторами повинні здавати ЗНО, а всмі розвиненим країнам достатньо школи, то нехай порівняє державні стандарти.
Вован
Для Віталій: навчання - процес двосторонній. Для того, щоб вчитель міг дати необхідні знання учневі - він повинен їх взяти, а якщо учень не вчиться, то й вчитель у таких випадках безсилий.
Коментувати
Репетитор
Все гарно написано. Скільки "офіційний" репетитор повинен брати за годину з учня, щоб заплатити податки і йому щось залишилось? Чи взмозі звичайні батьки заплатити за такого репетитора ?Чи тоді репетитори будуть по карману тільки тим у кого батьки мають позахмарну зарплату? Зрозуміло,що вчитель займається репетиторством не тому,що в нього багато вільно часу і він так розважається. Це додатковий прибуток до його мізерної зарплати. Вчитель також людина, якій хочеться після роботи відпочити в колі сім’ї чи друзів, можливо подивитись улюблену передачу по телевізору, але він змушений,ще раз наголошую, змушений "набирати" додатково учнів і "вільний" час проводити з ними.Я вважаю,що є єдиний шлях боротьби з репетиторством-достойна заробітна плата,щоб вчитель міг задовольнити свої потреби і бути людино.
Вчиетель
Для Репетитор: Цілком згодна. Ще додам, навчатись в класах по 30 учнів важко і для самих дітей. Тому, коли 1 або 2 учні і вчитель - робота "кипить". Діти уважні. Тому у 10-11 класах не треба великих класів, треба групи по 5-10 осіб. Не вчити цілу купу предметів, часом "зайвих" на даному етапі. а концентрація має бути на 4-6 предметів. Але в нас же нема грошей. От і шкода платити вчителю за роботу. Треба зігнати 30 дітей, щоб в класах аж ніде яблуку впасти. А потім чиновники прикриваються - "майстерність вчителя", "компетенції", "працюйте вчителі шановні". От і викручуються всі як вміють- і вчителі, і батьки, і учні.
Степан
Репетитору. А ви не задумувались, що репетитор втомлюється. Веду до того, що після шкільних уроків займається репетиторством, потім домашніми справами, а часу на підготовку вже нема. І відпочивати потрібно, а коли? На приватних заняттях не відпочинеш, бо там спитають за кожну гривню, домашня робота повинна також робитися. Тож залишається лише один варіант ;)
Коментувати
Ira
Ну ок, все правильно. Але як бути в такій ситуації: вчитель вчить сумлінно в школі, але слабкий учень не може дотягнути до високого рівня, батьки просять і молять вчителя про індивідуальне навчання, бо довіряють лише цьому вчителеві. Не все так однозначно))))
Надежда
Для Ira: А слабым, с плохой память., умственно отсталым нечего делать в вузах. Иначе и дальше будут выпускаться глупые учителя, врачи, инженеры....
Коментувати