Osvita.ua Блоги І. Лікарчук: чиновники від освіти хворіють на нарцисизм
І. Лікарчук: чиновники від освіти хворіють на нарцисизм

Директорів шкіл не потрібно водити за собою парами чи строєм, дайте їм можливість працювати

І. Лікарчук: чиновники від освіти хворіють на нарцисизм

Автор: Ігор Лікарчук, екс-керівник Українського центру оцінювання якості освіти, в. о. директора Навчально-методичного центру забезпечення якості освіти.

Мені здається, що наші місцеві чиновники від освіти масово захворіли нарцисизмом. Іншим не можу пояснити їхні пости у ФБ про проведені ними наради. Кому це цікаво, крім них самих?

Недарма одна мудра людина колись сказала крилаті слова: «Іще ніхто не провів жодної наради, від якої була б реальна користь».

Ці начхальники ніяк не можуть зрозуміти одного: директорів шкіл не потрібно водити за собою парами чи строєм, як дітей у дитсадочку... Дайте їм можливість працювати.

Повірте, що вони й без ваших вказівок, доручень, контролів знають, ЩО і ЯК потрібно робити. І знають краще від вас.

І для них буде набагато краще, якщо ви всі (чиновники) кудись зникнете. І не будете їм заважати своїми нарадами, наказами, дорученнями... Бо більшості із них місце лише в корзині для сміття.

Оригінал

Освіта.ua
21.02.2019

Популярні блоги
Ігор Лікарчук: скільки можна знущатися із сільської школи? Сільську школу закрити легше, аніж запропонувати для неї нове життя без класно-урочної системи…
Олена Князева: пост протесту проти скасування ЗНО Вирішення проблеми рівня освіти старшокласників - не в псевдопіклуванні про випускників
Олеся Калинич: кому оцінки важливіші - учням чи батькам? Можливо, не діти, а ми, дорослі, прагнемо високих балів задля задоволення власних амбіцій?
Олександр Кендюхов: 5 порад новому міністру освіти 5 маленьких, але важливих порад новому міністру щодо реформування вищої школи в напрямку євроінтеграції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Val
Как было написано надо воротами одного увесилительного учреждения: "Каждому свое".
Віра
Дуже влучно сказано. Але ж ті чиновники, райво не тільки не зменшуються, а ще й розширюються. А всі заходи, які проводяться потрібно фотографувати і виставляти у ФБ. От і фотографуються, тішаться. Такої комедії ще не було! Інша справа, коли у школі проводяться заходи і робляться фотографії, відео для дітей, батьків, а ще інша справа, коли фотографуються чиновники і виставляють на показ те, що вони повинні робити без фотографування,те, що входить в їхні посадові обов"язки. От вам і нарцисизм!
Володимир
Це соціопати. Ставлять таких директорів, які в рот їм заглядатимуть.
Санич
Пане Лікарчук! Дуже гарна Ваша пропозиція, але чому б Вам першому не показати приклад - ЗНИКНІТЬ і НЕ ЗАВАЖАЙТЕ!!!
Петро Тополя
Для Санич: Чому він повинен зникнути? Ти, Санич, вже зникнув, бо пишеш під оцим "Санич". Лікарчук же підписується "Лікарчук"
Щиглик
Для Петро Тополя: особливо, якщо він Штофман, чи Кляйцер, чи Тумберляйбен.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!