В. Громовий: лікар сказав в… до косметолога

Яким буде фінал історії, коли пацієнт має серйозну хронічну хворобу, а його відправляють до косметолога

В. Громовий: лікар сказав в… до косметолога

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений вчитель України.

Лікар сказав в… до косметолога, значить до косметолога.

Уявіться собі ситуацію: є пацієнт, який має серйозну хронічну проблему зі здоров'ям. Потрібна складна операція, щоб цьому зарадити. Оперативне втручання потребує сміливості та кваліфікованості хірурга, певних коштів і просто моральної готовності хворого стерпіти біль і пройти довгий період післяопераційної реабілітації.

Але… Замість цього вирішують:

1. Скористатись «приреченими на популярність» у «простого народу» способами лікування (сходити до екстрасенса, полікуватись травами, мінеральними водами чи гомеопатичними засобами).

2. Направити хворого до косметолога (пластичного хірурга тощо) з тим, щоб він набув зовнішнього вигляду цілком здорової людини.

3. Піарити день і ніч у соціальних мережах спортивні здобутки та здоровий спосіб життя цієї людини з тим, щоб переконати широкий загал і її саму в тому, що вона є здоровішою за всіх здорових.

4. Рекомендувати пацієнтові змінити ім'я та прізвище з тим, щоб обманути «карму» (злих духів тощо) та зняти «поробленість».

5. Оголосити всіх, хто наполягає на операції, недолугими панікерами, зрадофілами і пустопорожніми критиканами. Ату їх!

6. ...(засекречено).

Як ви гадаєте, яким буде фінал цієї історії?!

Оригінал

Освіта.ua
21.05.2018

Популярні блоги
Г. Громко: прибраний шкільний підвал – це ще не укриття Не можна перекладати відповідальність за облаштування укриттів на керівників шкіл
Є. Козолуп: освіта з таким керівництвом скоро помре Високопосадовці достатньо хайпонули на коментарях щодо початку навчання в очному форматі
І. Лікарчук: будемо калатати дзвоником під виття сирен? Втрачені знання чи не здобуті можна відновити чи здобути пізніше, а втрачене життя – ніколи
В. Онацький: чи відновлювати очне навчання у вересні? Відновлення очного навчання – це реальна загроза безпеці учасників освітнього процесу
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вадим Петриченко
А тут Оригінал спрацював - вивів на Фейсбук. Я на іншому блозі тицькав - нічого, тепер зрозуміло: там з Фейсбука текст було вилучено. Але то принагідно, а тепер по суті. Я не зрозумів. Ні, якось так підсвідомо я бачу, що йдеться про освіту, тим більше, що знайомий чудово з тим, що пан Віктор писав раніше. Але от зараз не зрозумів. https://viktgromvadpet.blogspot.com/
Ого?
Тет, мы в стадии поиска? Мы дебилы? Или мы, всё-таки люди с головой. В стадии какого поиска? Поиск это когда кто-то что-то потерял. Мы же в стадии амёбы, стремящейся в тёпленькое место для размножения, чтобы перенести свой геном в следущее поколение. АМЁБЫ. Не больше. Когда думают создавать дом, то продымывают на какие деньги, где будут брать материал, какой материал, КАК станут укладывать фундамент- основу основ, как возводить стены. О чём Вы? Когда нет денег на полноценный ДОМ,не тратят их на тряпки-жратву (именно жратву, а не еду)-понты, а параллельно с постройкой ДОМа растят тех, для кого этот дом строят. И растят так,чтобы они усовершенствовали дом. Но когда у нас - ПОНТЫ,то тут не до ДОМа.
Tet-a-tet
Коли немає грошей на повноцінний будинок будують землянку або сарайчик, а замість огорожі садять живопліт. А коли таке життя надоїдає починають думати, як його зробити кращим. Ми у стадії пошуку, залишається сподіватися, що не на довго!
Вчитель
Для Tet-a-tet: Ще від розпаду СРСР все шукаємо, шукаємо, шукаємо ...
Vlad
Для Вчитель: "Брат, мы здесь тебя сменить готовы, победим, но мы пойдём путём другим." Ви, шановний Вчитель, трохи помилились. Пошуки іншого шляху почалися раніше. А коли вони закінчаться нікому не відомо.
Коментувати