Osvita.ua Блоги Л. Гриневич: день маленьких кроків, які змінюють умови
Л. Гриневич: день маленьких кроків, які змінюють умови

Підвищено розмір премій та забезпечено відрядження вчителям, які проводитимуть ДПА за кордоном

Л. Гриневич: день маленьких кроків, які змінюють умови

Автор: Лілія Гриневич, міністр освіти і науки.

Поки моя приймальня повниться дитячими книжками, розповім вам про важливі рішення сьогоднішнього Уряду (дякую всім, хто сприйняв мої слова серйозно і вирішив мене або не вітати дарунками, або надіслати книжку українською для шкіл на сході. Вас більшість, і це надихає).

По-перше, сьогодні Уряд підвищив розмір премій для переможців і лауреатів конкурсу «Учитель року» – вони становитимуть близько 11-18 тис гривень.

Зміни передбачають, що сума винагороди тепер становитиме для переможців – п’ять мінімальних заробітних плат (наразі це понад 18,6 тис. грн), а для лауреатів – чотири (за друге місце майже 15 тис. грн) і три (за третє місце близько 11 тис. грн). Збільшені премії отримають переможці та лауреати 2019 року. При цьому раніше розмір премій для переможців і лауреатів (друге та третє місце) був 5, 3 та 2 тисячі гривень.

По-друге, прийнято рішення, яке вперше дозволить повністю забезпечити відрядження вчителям, які проводитимуть річне оцінювання та ДПА для українських школярів за кордоном.

Йдеться про екзаменування 2 тис 325 українських дітей, які тимчасово або постійно проживають за кордоном, є екстернами Міжнародної української школи та планують проходити річне оцінювання та державну підсумкову атестацію (ДПА) на території країн проживання.

Перерозподіливши виділені на МОН кошти, нам вдалося знайти 2 млн 137 тис. грн, що повністю профінансує закордонні відрядження для вчителів.

Ось такий день маленьких кроків, які, накопичуючись, змінюють умови загалом.

Оригінал

Освіта.ua
17.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мойша
Пора уже не то, что говорить, но отменить этот жуткий конкурс Учитель года! Пережиток прошлого. Договорняк. Заранее оргкомитет и директора знают, кто получит 1-е, а кто 10-е место. Отмывание бюджетных денег! Ганьба!
NeVat
Такими маленькими кроками від освіти залишиться лише її очільник
Володимир
Так, це дуже маленький крок.....................................................................................
1
Мало того, що за перемогу в конкурсі, на який треба витратити весь свій і своїх рідних час та гроші, отримують 2!!!! - 5!!!!??? тис. грн. А тепер (бурные аплодисменты) будуть отримувати 18 тис. Не 180 тис, а 18!!! Матюки (багато)! Так виявляється вчителі ще й своїм коштом повинні були їздити за кордон у робочих справах. Ні, ну це просто жах! Краще б міністерша мовчала, бо що не день, так дізнаєшся у якій глибокій ду.. знаходяться вчителі. І куди їх ще глибше пхають під виглядом покращення.
serj
Для 1: Од тих грошЕй відніміть 20% податків, бо про це чогось завжди мовчать
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!