Л. Гриневич: день маленьких кроків, які змінюють умови

Підвищено розмір премій та забезпечено відрядження вчителям, які проводитимуть ДПА за кордоном

Л. Гриневич: день маленьких кроків, які змінюють умови

Автор: Лілія Гриневич, міністр освіти і науки.

Поки моя приймальня повниться дитячими книжками, розповім вам про важливі рішення сьогоднішнього Уряду (дякую всім, хто сприйняв мої слова серйозно і вирішив мене або не вітати дарунками, або надіслати книжку українською для шкіл на сході. Вас більшість, і це надихає).

По-перше, сьогодні Уряд підвищив розмір премій для переможців і лауреатів конкурсу «Учитель року» – вони становитимуть близько 11-18 тис гривень.

Зміни передбачають, що сума винагороди тепер становитиме для переможців – п’ять мінімальних заробітних плат (наразі це понад 18,6 тис. грн), а для лауреатів – чотири (за друге місце майже 15 тис. грн) і три (за третє місце близько 11 тис. грн). Збільшені премії отримають переможці та лауреати 2019 року. При цьому раніше розмір премій для переможців і лауреатів (друге та третє місце) був 5, 3 та 2 тисячі гривень.

По-друге, прийнято рішення, яке вперше дозволить повністю забезпечити відрядження вчителям, які проводитимуть річне оцінювання та ДПА для українських школярів за кордоном.

Йдеться про екзаменування 2 тис 325 українських дітей, які тимчасово або постійно проживають за кордоном, є екстернами Міжнародної української школи та планують проходити річне оцінювання та державну підсумкову атестацію (ДПА) на території країн проживання.

Перерозподіливши виділені на МОН кошти, нам вдалося знайти 2 млн 137 тис. грн, що повністю профінансує закордонні відрядження для вчителів.

Ось такий день маленьких кроків, які, накопичуючись, змінюють умови загалом.

Оригінал

Освіта.ua
17.05.2018

Популярні блоги
Віра Коткова: враження від навчання у 5 класі НУШ Враження батьків від цьогорічного навчання дитини у 5 класі Нової української школи
І. Лікарчук: що насправді цікавить учителів і директорів Про що педагоги хотіли би прочитати в листах і наказах напередодні 2023/24 навчального року
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мойша
Пора уже не то, что говорить, но отменить этот жуткий конкурс Учитель года! Пережиток прошлого. Договорняк. Заранее оргкомитет и директора знают, кто получит 1-е, а кто 10-е место. Отмывание бюджетных денег! Ганьба!
NeVat
Такими маленькими кроками від освіти залишиться лише її очільник
Володимир
Так, це дуже маленький крок.....................................................................................
1
Мало того, що за перемогу в конкурсі, на який треба витратити весь свій і своїх рідних час та гроші, отримують 2!!!! - 5!!!!??? тис. грн. А тепер (бурные аплодисменты) будуть отримувати 18 тис. Не 180 тис, а 18!!! Матюки (багато)! Так виявляється вчителі ще й своїм коштом повинні були їздити за кордон у робочих справах. Ні, ну це просто жах! Краще б міністерша мовчала, бо що не день, так дізнаєшся у якій глибокій ду.. знаходяться вчителі. І куди їх ще глибше пхають під виглядом покращення.
serj
Для 1: Од тих грошЕй відніміть 20% податків, бо про це чогось завжди мовчать
Коментувати