І. Примаченко: у брехні та самозакоханості має бути край

Виявляється, що «перемога Революції Гідності» - це зберегти тепле ректорське місце для К. Амосової

І. Примаченко: у брехні та самозакоханості має бути край

Автор: Іван Примаченко, засновник платформи Prometheus.

«Судді за мене! Студенти за мене! Для перемоги Революції Гідності геть Супрун» - написано на банері, який сьогодні було вивішено на місці загибелі майданівців чотири роки тому. Я-то думав, що «перемога Революції Гідності» - це, як мінімум, припинити корупційну вакханалію в очолюваному тобою університеті. Не допустити самогубств студентів після поборів адміністрації. Вирішувати суперечки в судах, а не беручи в заручники навчання 15 тисяч студентів.

А виявляється, що «перемога Революції Гідності» - це зберегти тепле ректорське місце для Катерини Амосової, спекулюючи на Революції Гідності в місці, де розстрілювали її героїв. Тим часом беручи проректорами регіоналів і отримуючи публічну підтримку від рига Рабіновіча. А ще хворобливо брехати про те, що «студенти за мене» після того, як сотні студентів в соціальних мережах обурилися «страйком», вигаданим Амосовою. Ну і звичайно писати, що «судді за мене». Оцініть формулювання. Судді, на думку Амосової, не за закон чи справедливість. Вони за неї - ще до того, як прийняли рішення по суті справи.

У всякої брехні та самозакоханості має бути край. Захист корупційних інтересів ім'ям загиблих під час Революції Гідності - це та червона лінія, яку ми не можемо дати їм переступати. Бо інакше вже скоро Бойко, Рабіновичі, Медведчуки і Ко будуть нас повчати, за що стояв Майдан.

Оригінал

Освіта.ua
05.03.2018

Популярні блоги
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Нас в свій час міністерство освіти відрядило працювати в країну 3 світу Танзанію. Так там кожних 2-3 роки місцевих вчителів переводили в інші школи іншого міста, а ми навіть і не знали причини .Тепер знаємо.
Сенатор
У нас син одного з одного з моїх колег навчається в університеті Богомольця. Розповідає, що в кожній групі є 2-3 студенти, які на уроки взагалі не ходять. Але у списках груп - є. На моє питання:" а як же вони будуть лікувати людей?", мені дали відповідь також питанням. "А хто вам сказав, що вони будуть лікувати? Вони будуть керувати." Ось так ми живемо, і, мабуть, в найближчому майбутньому навряд щоб щось помінялося. Я, особисто, навіть перспективи не бачу.
Голосzнарода
Чиновники-міліонери типу Ам є другою лінію, проти кого боровся майдан, а є ще3-4-5 лінії, майте на увазі.
Pasufik
Оцей бігборд"геть Супрун" коштує чималі гроші. Де "бідна" Амосова взяла на таку розкіш гроші? Проста людина собі такого дозволити не може. А тепер робіть висновки самі і не годуйте паразитів від освіти.
Галина
В НМУ ім. Богомольця зміни ректора не впливають на зміну з корупційною ситуацією. Хабарі беруть ті самі викладачі, декани, проректори. Схема налагоджена і зняття ректора та вибори педагогічним колективом нового зі своїх же, хто завжди працював за цією схемою (а чужого вони не оберуть, їм навіщо руйнувати систему), нічого не дасть. Вихід один - "все знищити напалмом" (звісно шуткую, але такою є правда). Можна лише впливати тим, щоб виш боровся за свого студента. Якщо міністерство буде давати вишу менше бюджетних місць, а межа ЗНО буде достатньою аби виш не мав змоги заповнювати місця за рахунок платників, які не змогли вступити в інші мед.виші через недостатність знань. Ось тоді можливо вони почнуть боротись за студентів, які не згодні платити за кожен "пчих". Загалом все вирішує абітурієнт обируючи виш в якому він хоче навчатись.
N
Для Галина: Та вся медицина наскрізь корумпована, тому й взяли в.о. міністром людину не з системи - але поки вона не тягне цей тягар - малий досвід роботи з нашими бюрократами.
Witalina
Для Галина:В 50 -60 роки в СРСР була така практика,голів колгоспів змінювали кожні 1-2 роки,посилали в інший колгосп: щоб не обростали друзями,кумами і т.д ,лдним словом не зловживали.
Коментувати
Мирослава
За що стояв МАЙДАН???? До чого привела революція гідності ? Післямайданний період показав,що результатам т.з революції стала заміна одніїє бандитської ВЛАДИ іншою такою ж. По великому рахунку "безпредел" беззаконня,казнокрадство,корупція як були так і залишилися.Додалась не професійність, страшніше стало на вулицях!!!! І страшно за майбутнє дітей і онуків!!
некоторые,наконец то,
Для Мирослава: понимают,что происходило противостояние двух групп людей. ДВУХ ГРУПП людей, представителями котоырх есть два лица.
В точку
Для Мирославы: Вы совершенно правы! Последние четыре года многие люди чувствуют себя " тряпкой, о которую властьимущие вытирают ноги!" Чтобы в этом убедиться, стоит лишь пойти по властным кабинетам для решения мало-мальского житейского вопроса.
Коментувати
Олекса Позняк
Якщо вже Довгий з Чортовецьким невинуваті то Амосову Юла відмиє запросто.Хлопці воюють паскуди жиріють
NeVat
Для Олекса Позняк: Син заміністра освіти теж вляпався, а він працює.
Коментувати
Вова
Та нічого їй не буде-це вже зрозуміло. А майдан виявився звичайним лохотроном ,щоб дорватись до влади