В. Мисан: чи припинять роботу фабрики «Рошен» в Україні?

У більшості шкіл, вузів, де мені приходилося бувати останні два роки, температурний режим низький

В. Мисан: чи припинять роботу фабрики «Рошен» в Україні?

Автор: Віктор Мисан, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений учитель України.

Народ! Що відбувається? Чи здатен хтось осягнути «тактику і стратегію» нашої ВЛАДИ? Вона все ж наша, якою б не була за своєю суттю і рівнем ІНТЕЛЕКТУ.

У серпні-вересні нас інформували і запевняли, що новий опалювальний сезон зустрінемо із заповненими сховищами газу, майданчиками для вугілля і т. д. і т. п. Через ЗМІ переконували, що країна стала на шлях енергозбереження, використання альтернативних джерел тепла. Нам демонстрували нові котельні у закладах освіти, наводили приклади переходу багатьох населених пунктів на індивідуальні способи опалення. Ми вже «ніби» не купували газу в Росії, бо минулоріч наш уряд фанфарив, що осінь і зиму пережили за рахунок поставок газу з Європи. Ці «досягнення» у енергетиці, теплозбереженні, теплопостачанні, індивідуальному опаленні можна перераховувати безконечно.

Сьогодні виявилося, що ми все ж купуємо газ в Росії (!?). Чи не купуємо? Чи може купуємо, але…? Купуємо, але не завжди? Купуємо, коли є настрій, а коли немає – «пошол вон»? Жовтень, листопад, грудень і перша половина січня за своїм температурним режимом були такими, що дозволяли ощадливо використовувати паливо (якщо його було достатньо). Холодним виявився кінець січня і лютий. Невже за цей час ми витратили всі свої запаси, щоб в авральному порядку припиняти освітній процес в усіх типах навчальних закладів по всій країні?

У більшості шкіл, вузів, де мені приходилося бувати останні два роки, температурний режим - нижчий встановлених норм. Яскравим прикладом вам можуть слугувати чисельні світлини, на яких учні, студенти на заняттях сидять у верхньому одязі, «екіпіровані» куртками, шубами, пальто учителі, що проводять семінари, конференції. Вже два місці більшість ВНЗ країни перебуває на вимушених канікулах, вдаючи, що вони «навчаються дистанційно»! Коли таке було у холодно-голодні 90-ті?

Чи припинять роботу фабрики «Рошен» в Україні? Чи перестануть використовувати газ і електрику птахофабрики Юрія Косюка? Чи зменшать подачу електроенергії у Кончу-Заспу і застосують віяльні відключення? Чи піде ВРУ, адміністрація Президента, уряд на тимчасові канікули з метою економії теплопостачання та електроенергії? Чи придуркам не можна переохолоджувати і так недолугі мізки?

Оригінал

Освіта.ua
02.03.2018

Популярні блоги
Віра Коткова: враження від навчання у 5 класі НУШ Враження батьків від цьогорічного навчання дитини у 5 класі Нової української школи
І. Лікарчук: що насправді цікавить учителів і директорів Про що педагоги хотіли би прочитати в листах і наказах напередодні 2023/24 навчального року
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарья
Так уже 27 лет холодно, сидим в пуховиках. А когда было не так ? При совке ?
понравилось
------------------------------------------------------------------------------http://www.narod.net.ua/ukrainec-otvetil-na-prizyv-prikrutit-gaz-chem-vy-zanimalis-eti-4-goda-lyubiteli-piara-panamskix-offshorov-sejshel-i-maldiv/-------------------------------------------
Владу
за времён позднего союза, НЕ послевоенного и НЕ довоенного тепловой режим в общеобразовательных, высших учебных заведениях был таким, что пальто оставляли в гардеробе. При этом тепло было ВО ВСЕХ учебных заведениях, что в столице, что на периферии. То есть - тот, кто орёт о совке, должен был бы сперва рассказать - А ЧТО ТАКОЕ совок. А после рассказывать о том, что страна развивается. .Довели страну до убожества
Vlad
Для Владу: А насчет периферии не надо лапшу вешать.
)--------------)
Для Vlad: я вообще то о ВУЗах, и о детских садах, а Вы о чём? Если о чём другом, то поконкретнее, будьте так добр. Полезно было бы прочесть...
Vlad
Для Владу: О школах, в которых температура бывала около нуля. До сих пор помню кабинет физики в одной из Купянских школ. Пальцы сводило от холода, когда приходилось собирать електрические цепи. И было это в 70-е годы, которые Вы назвали временами позднего союза.
Коментувати
Vlad
А в Радянському Союзі із тепловим режимом у закладах освіти було краще?
Оленка
У продорвження: чи зменшать собі зарплатню та витрати на обслуговування автопарку чиновники від НАФТОГАЗУ? Чи вимкнуть опалення у себе в кабінетах та в квартирах? Чи перестануть їздити на відпочинок туди, де платникам податків ніколи навіть уві сні не доведеться побувати?
Кабалик
Для Svitlana Maistrenko: Варто піти на ярмарок та прикупити собі голову в комплекті із мізками!
Svitlana Maistrenko
Виктор МИСАН, не поднимай кипиш и не работай на путлера. Проблема временная - на пару дней, так как газпром снизил со своей стороны давление в трубе на 20%. У нас хватает газа в газохранилищах, но мы не можем его быстро поднять и не можем быстро компенсировать этот перепад поставками через словацкую перемычку. Не надо никого пугать, мы не замерзнем, через несколько дней все придет в норму.
--------------
Для Svitlana Maistrenko: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))00
Witalina
Для Svitlana Maistrenko: "У нас хватает газа в газохранилищах," АЛЕ не "хватает" МОЗГІВ у наших власть імущих!!! Тільки й ума ,що закривати людям роти і звинувачувати всіх у праці на Путіна!
Віримо
Для Svitlana Maistrenko:))))))))) Два роки чуємо, що незалежні від російського газу,і " на тобі") Премію отримає Коболєв, а ми отримаєм підвищення цін.
Коментувати
Оксана
Коли в країні війна, кожному знаходиться справа. Хтось воює, волонтерить, здає кров. А хтось істерить.
Хтось
Для Оксана: А хтось добряче торгує з "окупантом". А хтось їде на Мальдиви, незважаючи, що " війна" і країна найбідніша в Європі.
--------------
Для Оксана: а кто-то бабло нАруки миллионами получает.
Teres
Для Оксана: прям цитатами Оруэлла вещаете.
Коментувати
Алла
У меня в кабінете16 градусов и є то шикарно. Народ приходит греться.
Автор-молодец
Побольше бы таких Мисанов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( это чтобы было 100 знаков)
Небайдужий
З усім згоден, окрім одного. Коли в 90-ті вчився в університеті, то всі сиділи в шубах і писали в рукавицях.
Volobymyr Sill
Автор, всі питання конкретні, а останнє, - просто супер !!!!
Антонина
Вот это уже у человека " терпець урвався". И ведь под каждым словом можно подписаться! Таких " чудачеств" не было никогда при моей жизни!
то ли
ещё будет
Наталія
В розхваленому КПУ не вчились січень і лютий і ось тепер до 12 березня. Рік навчання до 50000 тис. Диплом липа виходить з таким навчанням. Перше де поділи гроші контрактників і чого вони мовчати?
Наталія
мала на увазі КНУ ім. Т.Г.Шевченка -так званий флагман освіти
Коментувати