А. Сененко: скандал в НМУ є, насправді, дуже показовим

Навіть важко уявити рівень нахабства когорти «обраних», що засіла там, на керівних посадах НМУ

А. Сененко: скандал в НМУ є, насправді, дуже показовим

Автор: Антон Сененко, старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України, кандидат фізико-математичних наук.

Скандал в Національному медичному університеті є, насправді, дуже показовим.

І добре, що він вже вийшов на загальнодержавний рівень.

Чомусь керівники певних університетів сприйняли автономізацію своїх навчальних закладів від міністерств не як можливість до більш ефективного використання ресурсів, розвитку, адаптації до навколишніх обставин, а як дозвіл на створення власних теплих лампових феодальних угідь зі слухняними студентами, рабами-викладачами та імітацією навчального процесу.

Сьогоднішня історія з адміністративно-примусовим припиненням навчання у головному медичному виші країни, прикрите нібито волею студентів та викладачів, які типу «в єдіном поривє» підтримали пані Амосову, є яскравим тому прикладом.

Чи не так проходив «референдум» в окупованому Криму?

Скільки там було?

99% за?

Ланцюги на дверях в корпуси та блокування доступу викладачів на робочі місця? Серйозно?

Соромлюсь спитати, а ті люди і «активісти», що блокують доступи у приміщення - ще не в зеленій формі?

Навіть важко уявити рівень нахабства когорти «обраних», що засіла там на керівних посадах НМУ.

І, здається, без якоїсь медАТО вже не обійтися.

Сумно.

Погано, коли в країні неможливо притягнути до відповідальності суддів чи прокурорів, але «спускання на гальмах» подібних ситуацій буде вже за межею.

Шановні МОН і МОЗ!

Будь ласка-ласка-ласочка, «паліть там все напалмом».

Дякую.

Оригінал

Освіта.ua
27.02.2018

Популярні блоги
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шиншилла
Согласна с автором. В Украине нельзя таки делать "децентрализацию" и "автономизацию" в полном смысле этого слова. Страшно представить, что начнется в вузах, там и так коррупция . На местах начнется грабеж повальный и беззаконие - за ними нужен контроль, хотя бы общественности.
По-новому
Для Шиншилла: А что представлять? Пример т.н. " децентрализации"- уже есть-ОТГ.То, о чём Вы пишете-" грабёж,беззаконие и бесконтрольность"- уже налицо. Местные " царьки" вместе с их преданно-прближёнными у власти такое творят... Вам и не снилось.Народ в шоке! Такого не было за все предыдущие годы!Это они называют " работать по-новому")
Коментувати
Марта
Дружочек, в Крыму реально 99% ЗА. Не веришь, приедь и спроси у крымчан лично. Или тебе из Киева виднее?)))))))
NeVat
Для Марта: Через рік всі 100% будуть проти, чи маєш сумнів?
Марта
Для NeVat: уже 4 года прошло или ты не в курсе? Но я запомню твой коммент, встретимся через год, отпишешся про результат)))))))
NeVat
Запиши, бо раптом не згадаєш - у вати пам’ять коротка.
Коментувати
NeVat
Це сигнал абітурієнтам, що не все те золото, що блищить. Не всі столичні виші - гарні виші. Корупція в Україні народжується у столиці. А ви її фінансово підтримуєте, вступаючи до внз, які цього не заслуговують. Робіть висновки.