В. Співаковський: причини великого попиту на хоумскулінг

У батьків залишається все менше надій на те, що в звичайній школі дадуть якісну освіту

В. Співаковський: причини великого попиту на хоумскулінг

Автор: Володимир Співаковський, президент корпорації «Гранд».

Почему в стране возник повышенный запрос на обучение вне школы - в хоумскулинге?

Я думаю, что это от отчаяния.

Просто у родителей остаётся всё меньше надежд на то, что в обычной школе дадут качественное образование.

Более того, только лишь одного образования и знаний многим детям и родителям уже недостаточно.

Они хотят, чтобы и здоровье у ребенка не подорвалось, и чтобы перспективы были... И чтобы кроме школьных параграфов была возможность обучаться всему современному: языкам, бизнесу, компьютерам, коммуникациям, компетенциям, навыкам и умениям.

Причем не с помощью мела, тряпки и указки под предводительством не очень прогрессивных учителей, а по самым современным учебным технологиям.

Ну, и чтобы окружение друзей было адекватным, желательно без отягчающих обстоятельств и вероятности приобретения плохих привычек.

Так как наша образовательная система такой модели не предлагает, её ищут в альтернативных форматах: хоумскулинге, экстернате, дистанционном обучении, в частных школах и других. И находят.

Моё предположение – что если альтернативные и частные школы получат у нас интенсивное развитие, то они потом и станут базой для настоящей реформированной системы образования.

Почему?

Потому что в этом новом образовательном пространстве будет главное – высокая мотивация учеников учиться.

Там вызреют адекватные учебные технологии…, там будут учителя-коучи-менторы-тьюторы, знающие, чему и как учить…, а также поменяется содержание знаний, которые станут более полезными и перспективными. И не надо будет никуда уезжать.

А кто о таком не мечтает?

Оригінал

Освіта.ua
13.02.2018

Популярні блоги
С. Новікова: ЗНО з математики для вступників-медиків При вступі на всі спеціальності галузі знань «Охорона здоров'я» другим предметом є математика
В. Громовий: в освіті вже пройдена межа незворотності Негативний відбір і зворотна селекція в освіті тривають, адже йдуть кращі, а «лава запасних» практично порожня
Є. Стадний: ідея збільшення ваги атестата хибна по суті Чим більше враховуватимуть атестат, тим меншими будуть шанси дітей з хорошими знаннями з суворіших шкіл
Д. Бабурін: реальність освіти за ширмою рейтингової шкали За ширмою рейтингової шкали 100-200, яку нам кожен рік презентує УЦОЯО, ховається реальний стан освіти в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
anton2000
Интересно, через сколько лет мы от министерства услышим, что НУШ нуждается в срочном и кардинальном реформировании?
anton2000
Опять господин Спиваковский делится печальным опытом своего лицея.
Sergik
Свідомість у учнів дуже низька, вчителі у школі навчать дітей хоч чомусь... А хоумскулінг призведе до асоціальності дітей, в рідкому випадку з нього якась користь... Взагалі, "прогресивні" методики призвели до того, що учні не знають ані фізики, ані хімії... А казочка про високу мотивацію у новому освітньому просторі просто смішна... Цікаво, через який час "Osvita.ua" вилучить цей коментар? ;-)
Artem Puzyrevich
Цікаво дізнатися що це за найсучасніші навчальні технології? Замінили крейду та ганчірку на смартдошку, і щось від цього змінилося? Нічого.
Павлович
В дописі можна прочитати завуальований стогін власників приватних шкіл про необхідність надання ім додаткового фінансування з боку держави. "А кто о таком не мечтает?"
олена
Там будут учителя-коучи-менторы-тьюторы. Пане Співаковський, ніхрена нікого там не буде. Бо в сучасну школу приходять вчителі-трійочники і діти-долбойоби. Європа запрограмувала знищити Україну і йде до цього системно. Чого тільки варта НУШ. Вчителі пілотних шкіл пишуть про те, що до обіду граються, а після - сідають з дітьми за парти. НУШ нівелює світову педагогіку та психологію. Як у старому анекдоті: літати не вмієш - не вимахуйся.
Олекса Позняк
Потому что вы паан Спиваковкий в о главе профильного комитета в упор не видите что 35 учеников в школе научить невозможно.Вам выгодно псевдореформами развалить школу -богатенькие к вам побегут
Петро
11500 євро на РІК, е знижки (за навчання,підручники,охорону, воду, папір, телевізор, ремонти та капремонти,подарунки, форму, повний день занять ......,відсуність домашніх завдань, нервів батьків та дітей.........) Була в конкуренція знижав би і ціни...
Anna
11 тисяч доларів у місяць. Вартість навчання 1 дитини у приватній школі Співаковського

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!