Osvita.ua Блоги І. Лікарчук: розпочинаємо пошук нових фахівців
І. Лікарчук: розпочинаємо пошук нових фахівців

Головна функція Центру - проведення освітніх експертиз та надання методичної допомоги

І. Лікарчук: розпочинаємо пошук нових фахівців

Автор: Ігор Лікарчук, екс-керівник Українського центру оцінювання якості освіти, в. о. директора Навчально-методичного центру забезпечення якості освіти.

Перші робочі дні в Новому році набирають руху. Для установи, яку я очолюю, новий рік дійсно буде НОВИМ.

В останні дні 2017 року міністр освіти і науки п. Лілія Гриневич затвердила новий Статут нашого Центру. Відтепер нашою головною функцією стає проведення освітніх експертиз та надання методичної допомоги в розбудові внутрішніх систем забезпечення якості освіти. У системах дошкільної, загальної середньої та професійної освіти.

Це принципового нова ділянка роботи. Тому мені довелося звільнити (за згодою сторін) значну частину колишніх працівників Центру. ТЕРМІНОВО РОЗПОЧИНАЄМО ПОШУК НОВИХ ФАХІВЦІВ.

Нам дуже потрібні люди, котрі хочуть і можуть займатися експертизою підручників, навчальних програм, внутрішніх систем забезпечення якості освіти. Маємо хороші умови для роботи. Офіси - на Севастопольській площі та в студмістечку НТТУ «КПІ». Дуже позитивно ставлюся до сумісництва з основним місцем роботи у нас. Разом працюватимемо над тим, щоб була хороша заробітна плата.

Особливо актуальною проблемою для мене особисто є пошук кандидатури заступника директора Центру з питань експертної діяльності та методичного забезпечення створення і функціонування внутрішніх систем забезпечення якості освіти. Шукаю таку людину дуже наполегливо. Обіцяю, що буде цікава робота. Тож зголошуйтеся. Можна писати мені у приватних повідомленнях. Подробиці й деталі будемо обговорювати. Почніть свій новий період у житті з нового місця роботи. Чекаю.

P.S. На світлинах наказ міністра про затвердження Статуту та кілька сторінок із нього... У нас ні від кого секретів немає.

Оригінал

Освіта.ua
04.01.2018

Популярні блоги
В. Громовий: ми реформуємо освіту, якої немає Реалії постають набагато сумніші, аніж собі уявляють найзапекліші зрадофіли і огульні критикани
Валентина Волчан: домашні завдання все-таки потрібні ДЗ - один зі способів дізнатися, наскільки учень засвоїв програму, і звернути увагу на проблеми
Н. Клясен: освітян треба вчити не "по-новому", а якісно Професійну діяльність вчителя взагалі неможливо однозначно оцінити за загальними критеріями
Н. Чуприна: про три «прориви» стосовно сертифікації Давайте поговоримо про те, що варто було б зробити, якщо ми кажемо про сертифікацію вчителів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель музичного мистецтва
Учитель музичного мистецтва та педагогиня-органiзаторка. Готова обійняти посаду ЗАСТУПНИЦІ перед Усевишнім. Бо так чи не так - горітимете у пеклі, кадебешний прихвостне!
PTAha
Підкажіть, де знайти оригінал тектсу наказу, весь Інтернет перерили, "вибачте за мою французьку", "вагона нє нашла"...
Владимир Белый
Відкриймо очі: в Україні кадрова криза взагалі, на профі високої кваліфікації - велика, а на інноваційно здатних - дуже велика.
Сухарь
Ув и .л!!! Делайте дело и не светитесь в ннтерне ! Зачем?? Вам надо признание? Нет! Вас и так знают. Зачем устраиваете трансляции с кухни??
Наталия
Пане Ігоре! Вас найперше треба було звільнити, щоб оновити роботу!!!
марина
які критерії для співпраці? невже можна отримати ТАКУ роботу шляхом листування ТУТ??
Puma
О, сколько подмахивающих нашлось! Аж мерзко становится.
ІМЗО
Росички (Drosera), росолисти (Drosophyllum), товстянки (Pinguicula) і бібліси (Byblis) використовують клейку речовину. Сівши на листок, комахи залипають у цукристій рідині. Намагаючись виповзти, жертва змушує сусідні волоски схилитися в бік джерела руху, внаслідок чого потрапляє в надійні обійми. Тож зголошуйтеся. Можна писати лікарчуку в приватних повідомленнях.
ІМЗО
люди, котрі хочуть і можуть займатися експертизою підручників, навчальних програм. Буде тьма-тьмуща тих, хто хоче, але не може, пошесть ділетантів. Звісно, кожна кухарка може керувати державою, а будь-хто - уважати себе Експертом.
ІМЗО
Гриневич останній глузд утратила. Експертиза програм і підручників - прерогатива Інституту модернізації змісту освіти. Навіщо дублювати його функції. Ото вже дідуган нахапає хабарів від авторів і видавництв - відповідний досвід має! Це ж Клондайк, Ельдорадо для такого пройдисвіта. Ліліє, бравісімо! А щуку кинули у річку!
Олена
Працюватиму з превеликою радістю. Хотіла б бути корисною, навчатися і сумісно працювати
Iрина
Доброго дня! Дуже цiкаво бути корисною. Вчитель музичног мистецтва та педагог-органiзатор.
Олексій
Житло ? Заробітна плата? Заохочувальні моменти? А чому не по конкурсу? Як в поліцію...
Вікторія
Доброго дня! Чи можлива робота дистанційно? Дуже хочу!!!
Ulitta Marcovna
.Доброго дня. Чи можлива робота у Ценрі онлайн?
борис
Ніби бачу цю так звану згоду на звільнення працівників Центру.
іван
на пенсію! Ну що може 100% чиновник? після його чорних пасквілів на всіх і вся,після звільнення,віри йому немає!
Кузьміч
А яка доля чекає на методистів в методичних кабінетах? Чи вони дальше з нас кров питимуть?
Реалист
Для Кузьміч: Вы ещё сомневаетесь? Ещё и приумножится их количество. Аналогия-" дебюрократизація освіти": сколько сказано на эту тему, уже и показушная акция " Діти і папери" прошла,а воз и ныне там...
Анна
Цікаво, де це так методисти "кров п’ють"?
Коментувати
Vasil Rovenko
Почати з експертизи змісту освіти та програм, а потім підручників. Зміст піручника єдиний, методика вивчення різна !

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!