Віктор Громовий: маразм №25. Медалькоманія в освіті

Люди не помічають глузувань зі справжньої медалькоманії і завжди хочуть собі «мендальку на грудь»

Віктор Громовий: маразм №25. Медалькоманія в освіті

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений вчитель України.

От як мені не рекомендували начальники, а я так і не поїхав на гучно розрекламований І Національний конгрес освітян України й тепер сиджу без ордена «Освітянська слава». Див. типовий лист про цю подію тут.

А орденом «Материнська слава» мене точно не нагородять... Сумулька.

Я навіть виставку «Інноватика в освіті» черговий раз нахабно проігнорував, і мене там не нагородили ні мендалькою, ні навіть поганенькою, побитою шашелем «почётной доской». А ще я не захотів бути «академіком», «флагманом освіти» та рейтингоносним «регіональним лідером», не купив титул графа лише за $ 5 тис., зажав $ 7 тис. за барона і навіть на транзит «з грязі в князі» лише за $ 10 тис. не спокусився. Уже написану самостійно дисертацію теж відмовився захищати, як тільки взнав прайс.

Не повівся і на ...(далі йде список лохотронів на 27 сторінок).

Стуляю пельку і заздрю мовчки всім орденоносцям і маркізам.

P.S Слабкою втіхою для мене є лише те, що маю власну першоквітневу ювілейну медаль зі своїм фейсом. Цього року народ легко повівся на мій медальковий жарт.

Цитую сам себе: «Щойно отримав цей подарунок. Тепер розроблюю Положення про нагородження причетних і непричетних.

Національний банк України випустив пам'ятну медаль з нагоди 25-річчя відродження Єлисаветградської гімназії. Медаль виготовлено з нейзильберу, якість карбування – спеціальний анциркулейтед, маса – 16,5 г, діаметр – 35 мм, тираж – 20 тисяч штук.

На аверсі медалі зображено історичну будівлю гімназії, ліворуч і праворуч від якої напис: «Єлисаветградська гімназія. 1879 -1992 – 2017».

На реверсі зображено портрет директора відродженої гімназії Віктора Громового».

Потім змушений був доповнити свій пост поясненням: «P.S. Дуже дякую за таку «теплу хвилю», але прошу подивитись на день випуску пам'ятної медалі».

Люди бачили, що я відверто глузую із нашої мендалькоманії, але все одно мене вітали й хотіли собі цю мендальку на грудь... І немає цьому ради.

Оригінал

Освіта.ua
21.12.2017

Популярні блоги
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Тетяна Сердечна: зарплати у вчителів мають бути різні Є шанс, що колись держава буде в змозі оплачувати роботу людей, які працюють із її майбутнім
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сергий
Стуляю пельку і заздрю мовчки всім орденоносцям і маркізам.и правильно зробиш
траляля
Відповіді на цитату! "Блажен хто вірує!". А ну ж бо напишіть адресу, де це та, за дарма, роздають професорські регалії! Може тоді і я попробую!
Відовідь на цитату
"Уже написану самостійно дисертацію теж відмовився захищати, як тільки взнав прайс." Дивно, але люди якось захищають дисертації без жодних прайсів!
A DAY IN THE LIFE
Я, друже, щойно прочитав Про хлопця, що таки досяг свого. В газеті був суцільний сум, А я зареготав Я фото розглядав. Він на дорозі стрітив смерть. Він зовсім не зважав на світлофор, Довкола натовп із роззяв. Його десь бачили, Але певні не були, Парламентарій він чи ні. Я, друже, щойно бачив фільм: Англійці щойно виграли війну. І натовп відвертав лице, А я не відвертав, Книгу прочитав, І я б "завів" тебе. .... Я, друже щойно прочитав У Лакаширі кілька тисяч ям І хоч ті ями і малі, Всі пораховані. Їм відомо, скільки ям ущент заповнять Альберт Хол І я б "завів" тебе ...