В. Громовий: а ви передплатили офіційну пресу?

Надруковані на поганому папері й дрібнесеньким шрифтом примірники відразу ж йдуть в макулатуру

В. Громовий: а ви передплатили офіційну пресу?

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений вчитель України.

А ти передплатив журнал «Безпека життєдіяльності»?!

Ви уявляєте шкільне життя без «Офіційного вісника України»?!

Департаменти освіти і науки надсилають листи «Про передплату журналу “Безпека життєдіяльності”» та додають «до відома та використання у роботі» цей лист редакції журналу «Безпека життєдіяльності» від 01. 12. 2016 №89 і... передплата таким чином у теперішній практиці командно-адміністративного управління по суті стає обов’язковою.

Та журнал «Безпека життєдіяльності» ще «квіточки» (передплата коштує лише 542 грн. 52 коп. на рік) у порівнянні з такою «ягідкою» як «Офіційний вісник України», друкована версія якого на рік коштує 5346,00 грн.

Школі він абсолютно не потрібен, бо усі необхідні їй документи є у вільному доступі в Інтернеті. Тож, надруковані на поганому папері й дрібнесеньким шрифтом, примірники цього журнал відразу ж йдуть в макулатуру.

А є ще ж і такі «ягідки» як журнал «Бюджетна бухгалтерія» з вартістю річної передплати 2124 грн. і «Фінансовий контроль» з вартістю річної передплати 818 грн. 50 коп., й така «квіточка» як журнал «Надзвичайна ситуація» з вартістю річної передплати 578 грн. 52 коп.

До них додається ще й купа місцевих «квіточок» на кшталт газети обласної ради, бюлетеню НСПП чи журналу «Служба порятунку Хмельниччини» тощо. Як наслідок, 80% витрат навчальних закладів на періодику - це просто викинуті на вітер кошти! За ці гроші можна передплатити два-три десятка корисних освітянських видань. По суті, відбувається безсовісний грабунок серед білого дня й так бідної освіти.

А у вашому місті (районі) теж досі є така корупційна практика регламентації передплати періодики?

Яку загально суму ви отримали цього року з бюджету на передплату?

Який відсоток з цієї суми пішов на передплату не потрібного школі мотлоху?

Оригінал

Освіта.ua
24.10.2017

Популярні блоги
Віра Коткова: враження від навчання у 5 класі НУШ Враження батьків від цьогорічного навчання дитини у 5 класі Нової української школи
І. Лікарчук: що насправді цікавить учителів і директорів Про що педагоги хотіли би прочитати в листах і наказах напередодні 2023/24 навчального року
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шуліка
Не треба коментувати такі дурниці! Цей Громовий давно вже не читає уроки, тільки всяку муть друкує, з кожним разом все примітивніше.. хто мене може заставити щось підписувати із преси??? За що живе- гранти освоює Соросівські!!!
Volobymyr Sill
Для Шуліка: Шуліка , мабуть , в сосну вдарився. Посидіть трішки , подумайте. Може щось і зрозумієте.
Валентина
Для Шуліка: Віктор Громовий може й не читає уроків(до речі, на методику уроку він не зазіхає!), але це один з небагатьох освітян в нашій країні, хто не побоявся на весь голос говорити про освітні абсурди, не побоявся розворушити увесь той "осник", "жбурнув" у нього патикою. Я глибоко поважаю таких людей. На відміну від більшості освітян, які залякані своїм керівництвом, він не побоявся нічого! Честь і хвала таким людям! І мені, чесно кажучи, соромно за наше учительство! Боягузи і підлабузники: трусимося за копійкою і є дуже залежними від місцевих "Божків", яким кланяємося і підкоряємося. Віктор Громовий в українській освіті - цей той, хто, маю надію, розірве пути освітнього павутиння і згуртує освітян так, як колись Шевченко згуртував український народ. Велика Вам подяка, пане Вікторе, що інколи ціною власних потреб та особистих негативних наслідків захищаєте простого учителя та не боїтеся називати речі своїми іменами. Шана Вам, честь і хвала!
Коментувати
Світлана Бондарчук
Нічого не передплачую з так званого "мотлоху". Уже років з 10. Навіть фаховий журнал. Можливо, у когось і толковий фаховий, а у мене 80 % - того, що мені геть не годиться. Я слідкую за новинами у свої сфері діяльності виключно на сайтах та блогах вчителів, які діляться своїм досвідом, а офіційні документи є на сайті МОНУ. Є ще американський сайт TeachersPayTeachers, де вчителі або діляться своїми доробками, або продають за символічну плату. Тому жодна адміністрація мене не переконає на підписку "макулатури"...
Давній вчитель
Я не ностальгую... Але в погані , застійні 90-ті нашій школі передплачували всю потрібну періодику і для вчителів , і для дітей...
Світлана Бондарчук
Для Давній вчитель: Коли ще не було пластикових карток, наш директор видавав відпускні на руки уже з вирахуванням передплати за районку "....вісті". І тут з ним спорити просто було нереально.
Коментувати
Ліверпуль
Дивуюсь унікальній особливості цього Віті про всяку миру писати. Аби лише прославитись... Нерон український , домотканий .....
Volobymyr Sill
Для Ліверпуль: Що не так написав Громовий ??? Вам подобається виконувати всілякі ідіотська забаганки чиновництва на кшталт примусової підписки всілякої макулатури ??? Живіть і дальше приниженим рабом.
Коментувати
Родион
ЦИТ: "Яку загально суму ви отримали цього року з бюджету на передплату?" Ви про що? Голова профкому(!!!) за дорученням директора пробіжить зі списком по вчителях і гроші на передплату зібрані. Директор з квитанцією прозвітує в відділі освіти. В Європу ідемо !.
Джміль
Для Родион: де ви такі дурні беретесь. Родичі цього Віті кіровоградського ....
Коментувати
Вчитель-бомж
Привіт. Я жодного видання не передплатив за 4 роки, оскільки маю малу зарплату та ще живу на зйомній квартирі (80% від зарплати). І ніхто мені не передплачуватиме їх - це я прекрасно розумію. Маю інтернет, шукаю все там. На рахунок подібного безглуздя - гляньте ще й на кількість всіляких "учнівських конкурсів". Цього року їх необхадність поставив під сумнів навіть директор на всерайонному зібранні, на що отримав "наші діти мають право на самореалізацію, всі талановиті". І через ті конкурси дітей нормально немає коли і вчити. Дай Боже сил не поїхати від цьго безглуздя десь в Польщу на заробітки!
FNMSG3R8fkGuLjd65a5Yx4C9PXHnueSKxwubG2R4Z5CwoRk3JT2JgJ5CYrvP
Нас кожного року заставляють передплати районну газету Сільські горизонти. Потім рАЙОНО вимагає в якості доказу ксерокопії передплатних квитанцій, складають огидний список передплатників. Всі жаліються що там нічого читати, коштує дорого. А пенредплачують - нікуди діватися. Я вважаю - зарплата вчителя це особисті кошти і він вправі самостійно розпоряджатися ними. Ми платимо податки, то нехай влада виконує свої обов’язки, забезпечує школу та вчителів всім необхідним, а не відмиває і кладе ці гроші собі в карман Тому не передплачую районки, а фахові видання давно отримую в pdf.Зручно, швидше, дешевше
Конотопщина
Для FNMSG3R8fkGuLjd65a5Yx4C9PXHnueSKxwu: Привіт земляче!!! Дякувати Богу тільки районку просять передплатити, а то раніше додавалася Сумщина, та ще якась мукулатура з СОІППО. А районка за останні два роки поновилася і ще тримає рівень в порівнянні з сусідами (Вісті Роменщини, Голос Посулля). Та й можна дізнатися кого вітають, кого поминають в районі.
уккк
не горизонти , а Обрії Сільські у нас на Черкащині, але схема одна і та !
Коментувати