А. Сененко: запитання до НПУ імені М.П. Драгоманова

Впевнений: університет терміново почне збирати зі студентів розписки, що вони добровільно ходили до храму

А. Сененко: запитання до НПУ імені М.П. Драгоманова

Автор: Антон Сененко, старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України, кандидат фізико-математичних наук.

Поки Маск розповідає про Марс, давайте я Вам розкажу про #зраду, що коїться у нас в країні.

Сьогодні з'явилася інформація, що студентів Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова замість пар зігнали на молебень у храм.

Звісно, на сторінці університету це виглядає, як запрошення, але студенти твердять саме про примус.

Впевнений, що тепер університет терміново почне збирати зі студентів розписки, що вони дійсно добровільно ходили до храму.

І, вірогідно, більшість студентів такі розписки напишуть.

Але я хотів би поставити запитання до НПУ імені М.П. Драгоманова.

Окей, припустимо, що до Дня працівників освіти Ви дійсно запросили студентів, і вони добровільно прийшли у храм.

Але чому з цієї поважної нагоди Ви не запросили студентів у Планетарій? Головну астрономічну обсерваторію? Національний природничий музей? Чи не провели екскурсію місцями відомих педагогів?

Що за дивина?

Може б, Ви краще всі разом сіли у залі університету та подивилися трансляцію презентації Ілона Маска?

Та не хвилюйтеся.

Я розумію, що Ви переймаєте найкращі практики в нашій країні.

Коли дружина віце-прем'єра, доктор педагогічних наук у своїй дисертації пише про існування Лептонного Бога і підтримує викладання позанаукових знань студентам - такому важко опиратися.

Ви ж не заперечували цьому, ні?

Тому пропоную на всі закиди громадськості реагувати просто: сьогоднішній молебень був практичною роботою для студентів в рамках найновіших педагогічних практик.

Не дякуйте.

Але я дуже прошу Лептонного Бога змилуватися над нами і тримати усіх причетних до сьогоднішньої феєрії подалі від Південмашу.

Щоб не сталося, як в Росії.

P.S. Якщо цей допис Вас засмутив, то в мене є дві новини: хороша і погана.

Хороша - те, що студенти публічно виступили проти цієї ганьби - добре.

Погана - це не найбільша зрада за цей день.

Оригінал

Освіта.ua
29.09.2017

Популярні блоги
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ван
А и правда, почему такую вонь подняли? В довоенном Донецке знаменитый ДонНТУ (ДПИ) после стрительства "институтской" церкви несколько лет практиковал такое бесогонство. И ни у кого претензий не возникало.
Роман
Звідки стільки шуму щодо цих нещасних лжеукраїнських студентів.Якщо не вірять в Бога то могли шанувати українську Церкву хоча б за те, що вона врятувала стільки людей, під час Майдану приймали багато поранених в Михайлівському соборі, постійно підтримує хлопців на АТО. Та дякую мали говорити, що дали можливість відвідати Церкву. Сором ходячий,а не українські студенти.
Роман (інший)
Для Роман: Якщо Ви не розумієте ПРИЧИНИ шуму, мені Вас щиро жаль. Ніхто не забороняє студентам (та й не-студентам) ходити до церкви (хоч української, хоч якої іншої), ніхто не забороняє шанувати і дякувати. Проблема у тому, що багато "щирих" (вибачте, якщо мої лапки Вас ненароком образять) українців ПОКАЗОВО НЕХТУЮТЬ українським Законом (перед яким рівні всі, і віруючі, й невіруючі, й атеїсти). Чомусь так у нас повелося, що "щирі" вважають можливим порушувати Закон заради якихось своїх цілей, прикриваючись то "національним вихованням", то "політичною доцільністю", то ще якимись міркуваннями. І, більше того, вони намагаються ще й переконати всіх, що це нормально, так і повинно бути. Але, на моє глибоке переконання, такі дії неприпустимі. Тим більше, у справі виховання майбутніх педагогів. І тут я цілком підтримую студентів. Якщо у нас ще є такі студенти, то ще не все втрачено, ще є надія.
Роман
А мені щиро жаль, що студенти не помічають тотальної корупції в університетах, не протестують проти багатолітніх "незамінних" ректорів, які просто приросли до кормушок в університетах, не хочуть бачити як банда бариг нахабно грабує країну. Тому не треба лукавити щодо щирості. Одноразове примусового відвідування церкви це звичайно не дуже добре, але не настільки страшно, як те що сучасні студенти стають байдужими,бездуховними і нікчемними людьми, яких цікавить тільки заробляння грошей і все. Зрозуміло, що ці студенти, як і Ви байдужі до історії свого народу.Козаки всі були віруючими і православними. Коли розганяли Січ то винесли тільки ікону Покрови. Тому сміливо можете під час співу гімну пропускати слова " ми козацького роду".
Коментувати
ВP[;L
Не розумію чого стільки кіпішу розвели з цієї події? Добре діло зробили, а атеїсти біснуються. Як студентам залишили 45% стипендії на потік - ніхто такого кіпішу не здіймав, а тут прям ураган негативу.
Нектарин
Яка біда- в церкву запросили!??? Якого цей фізик лізе в педвуз??? Відповідь: вибори?!!!!! А капелани в армії?? А на майдані священики з Упц кп стояли за державу!!! ВИБОРИ !!!
Юля
Вы без России, как я погляжу, прямо жить не можете. Если не упомяните, считай день зря прожили.))))))
N
Для Юля: Боти - ваші коментарі мають протилежний результат - невже не зрозуміло - як кажуть "нехай щастить" - "нефіг шастать"
Юля
Для N: Протилежний результат у всьому, за що б ви не бралися. А я такий же бот, як і ти.
N
Раз ти, то ми знайомі? І за що я, вибачте, брався? І який результат?
Коментувати