Osvita.ua Блоги Віктор Громовий: страшно виходити з зони комфорту
Віктор Громовий: страшно виходити з зони комфорту

Учителі ніколи не бувають готовими «впроваджувати освітні реформи», що йдуть зверху – це аксіома

Віктор Громовий: страшно виходити з зони комфорту

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений вчитель України.

Зараз наші освітянські бюрократи за старою звичкою наввипередки рапортують:

«Ми досягнемо концепції нової української школи!». Трохи згодом почуємо: досягнемо достроково і передосягнемо, уже досягли, догнали і перегнали.

Цитую: «Цього дня міністр відвідала Новопетрівську ЗОШ І-ІІІ ст. Вчителі школи показали свою готовність щодо впровадження освітніх реформ».

Але за лаштунками офіційно-удаваної підтримки реформ панують зовсім інші настрої.

Пише мені в приват один з учасників зустрічі в Одесі: «Соромно за колег вчителів, що запитання до міністра, яка презентувала НУШ, лише на рівні «шлунка». Турбують проблеми, на кшталт, щоб «години, не зрізали», а суть усього цього процесу, навіщо це потрібно робити, нікого і не цікавить.

А коли Лілія Михайлівна сказала, що директорів тільки на два терміни будуть призначати, гул невдоволення був серйозний.

Страшно з зони комфорту виходити, страшно змінюватися - от головна проблема».

P.S. 1. Як можна «показати свою готовність щодо впровадження освітніх реформ»? Ніяк!

2. Учителі ніколи не бувають готовими «впроваджувати освітні реформи», які йдуть зверху. Це не є ні добрим, ні поганим. Просто так є.

3. Працюють лише сили змін знизу, якщо їх здетоновує, наприклад, активний пресинг з боку батьків та учнів, переконання дією з боку «продвинутого» директора школи чи «розрив шаблону», зроблений висококласним експертом (майстер-тренером).

Оригінал

Освіта.ua
19.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Pasufik
До чого тут конкуренція і реформи? Директор -головна фігура у школі, але якщо вчителів наймає на роботу райвно, що він може змінити, навіть якщо не згоден? Давайте дочекаємося нового Закону про освіту і тоді зрозуміємо, на якому небі ми знаходимося.
василь
самі прогресивні реформи в нас не підуть доки не буде жорсткої конкуренції серед вчителів навчальних закладів, хочаб 2-3 на робоче місце, диференціації заробітної плати.(не може бути одинакова заплата учителя де в класі 5-10учнів і 20-30) а в селах і того 3-5, аналогічно директор 25-60учнів і 200-300 і більше, а у нас сьогодні сплошна зрівнялівка тому сидять наші вчителі, сидять і директори з думкою навіщо собі лишньої роботи ніхто не хоче чи 1рік працює, чи 25-35років. я думаю що директор школи повинен приймати вчителів на контракт і сам бути на контракті, тоді може щось почне мінятися в нашій системі.
Plagiator
Для василь: А для чого вам конкуренція? Взятки хочете брати за прийняття на роботу? Тоді все ясно.
спец
Та яка конкуренція? Директор розподіляє години на свій розсуд, і якщо хтось думає, що в нього на першому місці турбота про сучасне навчання учнів, то він глибоко помиляється, бо в директора на першому місці його власні, не шкільні інтереси і особистий комфорт. Це зовсім не дивно, таке скрізь і завжди було і буде.
Коментувати
Pasufik
Покажіть мені хоч одну людину, яка б не сприймала свою роботу на рівні шлунку? Ну немає безкоштовних магазинів і як би ми не любили свою професію шлунок все одно дасть про себе знати. На засіданні кваліфкомісії директор бравурно озвучив, кому підвищили тарифікацію, а моя колега сидь смутна і криво посміхається. Ви не задоволені, говорить до неї директор?Ви ж будете мати більшу зарплату! Та я думаю пане директор, де мені взяти ще одну щоб звести кінці з кінцями.
Вчитель
А інколи доводиться ще й доплачувати, щоб стати кращим вчителем. Справді цікаві і корисні курси та тренінги близько 1000 грн., Актуальна література починаючи з 100 грн. Про те щоб поїхати у відрядження закордон для отримання досвіду рядовому вчителю навіть мріяти не можна. Свобода вибору підручника - міф, бо який в школі є таким і користування, добре якщо взагалі хоч один на парту; конспекти кожен самодур директор чи методист вимагає по-своєму, незважаючи на всі листи МОН. Хотіла оформити куточок словниковий слів, зразок бачила на Ед ері, то порахувала скільки це буде коштів на папір і друк, то думаю "а мені потім свою дитину тими картками кормити?
Pasufik
Мені потрібно було підготувати роздатковий матеріал для 15 тем по 15 папок, всього на 4 тис.гр. Збирав його 10 років, трохи за власні кошти, трохи допомагали учні. От Вам і безкоштовне навчання у ПТУ. А для атестації треба було показати масу друкованого матеріалу і директор при цьому ніколи не запитав, а де ти взяв кошти на усе це? Добре, що мав гарну підбірку ще з часів коли працював на виробництвіі, а так працюй як хочеш. Брехня і лицемір*я, яким пронизана профтехосвіта України просто бісить, і скільки не пишемо нічого не змінюється. Місцева влада вирішила плату за комунальні послуги покласти на самі ПТУ, фінансуватимуть лише стипендії та зарплату педагогам. Уявляєте собі, як то буде добре!
Коментувати
Kerry
Ну, а сучасні курси підвищення кваліфікації? Що Ви скажете пане Громовий? Це просто жах один!
вчитель
Про директора лише на 2терміни-це круто!!! А як вам 40 років на посаді!!!Заслужений вчитель і т. д. - чесно, не смішіть, бо ці заслужені в зародку придушують ідеї та новаторів!Тому й працюють по 40 років, а за дітей прикро!
Доцент
Для вчитель: Аналогічний приклад - директор на посаді 30 років. Всі передові ідеї рубаї на корні, ніяких змін не сприймає і нічого не робить, просто пливе за течією. І реформуй при цьому освіту....
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!