В. Громовий: до чого ажіотаж із підняттям прапора Європи?

У багатьох школах України сьогодні зірвано навчально-виховний процес, бо діти мобілізовані у масовки

В. Громовий: до чого ажіотаж із підняттям прапора Європи?

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений вчитель України.

Безвіз і вступ до Євросоюзу, як кажуть в Одесі, це «дві великі різниці». До чого тут ажіотаж із їх прапором, який 11 травня о 12 годині піднімали одночасно по всій країні? Кому ця ідея прийшла в голову?

Міськ-райвно шле вказівки, директори шкіл зранку, як навіжені, шукають прапори Євросоюзу, у багатьох школах України сьогодні зірвано нормальний навчально-виховний процес, бо діти мобілізовані у масовки біля міськради з нагоди підняття прапора Європи…

Шановні керівники навчальних закладів, ви хоч іноді відкриваєте чинне «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» (п. 48. Відволікання учнів від навчальних занять для провадження інших видів діяльності забороняється (крім випадків, передбачених законодавством http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/778-2010-%D0%BF)) та власні Статути, в яких продубльований цей пункт?!

Якщо є пряма заборона робити такі речі, чому ви виконуєте усні вказівки якогось місцевого чиновничка?

І не треба висувати версію, що це все до Дня Європи, а це свято є у переліку «випадків, передбачених законодавством».

Де́нь Євро́пи відзначався в країнах Європейського Союзу 9 травня, а у нас він щорічно, починаючи з 2003 року, відзначається в третю суботу травня.

Застав дурня Богу молитись, так він і лоба розіб'є?!

Оригінал

Освіта.ua
11.05.2017

Популярні блоги
Віра Коткова: враження від навчання у 5 класі НУШ Враження батьків від цьогорічного навчання дитини у 5 класі Нової української школи
І. Лікарчук: що насправді цікавить учителів і директорів Про що педагоги хотіли би прочитати в листах і наказах напередодні 2023/24 навчального року
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Евгений Илюстраторов
Это пример показывает всю ущербность "воспитательной работы", когда учебный процесс приносится в жертву "кручению фанариков". Школа должна давать, в первую очередь, знания, а воспитывать должна семья. Урок должен быть непоколебимой догмой, а всё остальное потом. Всю эту ерунду, которая зовётся "воспитательной работой" надо убрать.
Nedolya
Більшість мешканців України цікавить саме безвіз, а не вступ у ЕС, тому й такий ажіотаж. Це покращує умови участі у міжнародних конференціях, культурних заходах, обміну делегацій, ділових подорожей та просто туристичних подорожей. Але комусь це не подобається - ніхто Вас не примушує - сидіть дома та ведіть блог, який лише дивує незадоволенням до середовища існування. Може потрібні зміни у житті?
Tet-a-tet
п.Громовий! Дай боже, щоб у нас в освіті була тільки така біда як підняття прапора Євросоюзу, і не більше.
Практик
Справедливо! Приємно прочитати розумні речі в тій царині, яку зараз нищать ті, кому б годилося її захищати й реформувати!
Капец
Витя ! Ты что самый умный как всегда???...................................
Pasha 23
Переміна імперії пов’язана з громом слів того, хто рече, з виділенням слини в говорунів, з Лобачевського сумою чужих кутів, з наростанням мимовільних шансів зустрічей паралельних ліній. Звичайна на полюсі, вона, переміна, пов’язана з рубанням дров; із перетворенням пом’ятого сирого виду життя на сухий одежний покров ( в спеку - з нанки, в непогідь - із твіду); із затверділим під горіх мозком... Йосип Бродський "Колискова тріскового мису" переклад Віктора Лазарука