С. Вовк: Арсеній вкрав у вас шанс на цивілізоване майбутнє

Вже тиждень минув з моменту викриття плагіатора Арсенія Яценюка, який за сумісництвом є головою НФ

С. Вовк: Арсеній вкрав у вас шанс на цивілізоване майбутнє

Автор: Світлана Благодєтєлєва-Вовк, викладач.

Вже тиждень минув з моменту викриття плагіатора Арсенія Яценюка, який за сумісництвом є головою партії Народний фронт, що входить до коаліції та визначає разом із Блоком Петра Порошенка політику в країні.

Яценюк мовчить. Дійсно, чи можлива відповідальна поведінка топ-політика в Україні? Зрозуміло, що легше примусити залежних до замовчування, ніж відповісти за власну ганьбу.

Це я маю на увазі національні телеканали Перший Національний, 1+1, 5 канал, ICTV, Inter TV-Channel, які так і не спромоглися за тиждень повідомити суспільство про ганьбу його лідера та не скористалися важелями впливу, які надає четверта влада для притягнення політиків до відповідальності (інтернет-перепублікашки за темою такими не вважаються).

У будь-якій іншій країні це викриття спричинило б хвилю змін і переоцінку позицій, бо репутація - це валюта довіри, тим більше топ-лідера. Бо як можна довіряти викритому злодюзі? Як можна підтримувати його політичну силу? Коаліцію, врешті решт?

Мені цікаво чому також мовчать Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Володимир Гройсман, Андрій Садовий, Олег Ляшко?

Певно, вони також потурають крадіжкам інтелектуальної власності і не зацікавлені у економічному зростанні, в основі якого лежить прирощення знання? А може, вони не вважають проблему сумління важливою для політика, а відновлення довіри необхідною умовою співпраці із суспільством?

Я вже мовчу про усіляких моральних авторитетів, які періодично проголошують банальності, а коли треба негативно оцінити крадія, повтягували язики в одне місце і мовчать, як риби.

Очевидно, що у країни, в якій толерують і замовчують ганьбу топ-політика, нема шансів на розвиток.

Люди добрі, Арсеній вкрав не 70 сторінок чужого тексту, або третину дисертації, він вкрав у вас шанс на цивілізоване майбутнє.

Оригінал

Освіта.ua
18.04.2017

Популярні блоги
Л. Булигіна: про щоденну хвилину мовчання в школах Все, що за вказівкою і не від серця, – все обернеться проти дітей і проти суспільства
Л. Гриневич: діти за кордоном мають подвійне навантаження Щоб уникнути подвійного навантаження, необхідно напрацювати механізм перезарахування результатів
О. Северенчук: для дітей важлива якість розкладу Не так важливе навантаження, як грамотний підхід до формування розкладу і робочого дня дитини
В. Співаковський: у батьків дуже змінилися пріоритети На перше місце вийшла безпека дитини, на друге – соціалізація, і лише на третє – знання
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Державі необхідно фінансувати науку, створювати умови для виконання наукових досліджень, участі науковців у конференціях, публікації результатів досліджень, а потім вимагати результатів відповідного рівня, відсутності плагіату.
Pasufik
Шановна п. Вовк! Ви ніби з іншої планети прибули на Землю, висловлюєте здивування, ніби то сталося сьогодні. Справжню дисертацію можна написати лише тоді, коли Ви зробили якесь наукове відкриття,( на що потрібно багато років праці над темою) усе решта - перефразовані тексти, які завжди можна віднести до плагіату. Які наукові відкриття зробив п.Кремінь та іже з ним? Поклали перед собою 10 книжок відомих авторів, проаналізували і перефразували на свій лад і видали як науковий труд. Академічне середовище це ковтає, бо само створило таку систему, вона їм вигідна для отримання вчених звань і відповідних грошових надбавок. От і вся мораль. Хто ж буде з цим боротися- ті, що самі це створили?
Akeks
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні уряду 18 листопада 2015 року заявив: http://www.pravda.com.ua/news/2015/11/18/7089316/ "Під час підготовки закону про держбюджет ми будемо спільно, дуже серйозно дивитися на те, яка ефективність витрачання мільярдів гривень – і чи це реально наукові дослідження, чи це макулатура, яка складається протягом останніх двох десятків роки". Таким чином, дисертація А. Яценюка це макулатура.
Олекса Позняк
Лупайте сю скалу. Воно прорве. І тоді аферистам мало місця буде в Україні
Дмитро Мосейчук
Пані Світлано Ви шукаєте там совість де її нема, не було і не буде,в Торі написано що належить гою то їхнє, що робив знаменитий шулер Енштейн,не тратьте сліз, вони того не варті
Патриот
Нынешняя фашистская власть только может уничтожать свой народ. Больше ни на что не способна. У власти - враги народа, шакалы поганые!!!!
Illya Olefir
Для Патриот: "патріоте", це сайт ОСВІТА УКР, а не "ватнік ТВ" чи "гопнік РТ". І взагалі хоч знаєте значення понять: "фашистская власть", "враги народа"..."волки позорные"? Можете не відповідати, "патріот".
Коментувати