Osvita.ua Блоги С. Пазюк: несподіванка для користувачів шкільним Wi-Fi
С. Пазюк: несподіванка для користувачів шкільним Wi-Fi

Щоденна зміна паролю шкільної мережі Wi-Fi примушує дітей відповідати на тематичні запитання

С. Пазюк: несподіванка для користувачів шкільним Wi-Fi

Автор: Сергій Пазюк, директор Баранівецького НВК, координатор громади з реалізації шведсько-українського проекту «Децентралізація освіти в Україні».

Сьогоднішній ранок для учнів школи приніс певну несподіванку.

Причина в тому, що у школі було розпочато щоденну зміну паролю шкільної мережі Wi-Fi. Тепер кожного дня на дошці оголошень буде задано тематичне запитання, відповідь до якого і буде паролем на даний день!

Думаю, що визначення поняття «файл» (паролю на 05 квітня) запам'ятається назавжди!

Оригінал

Освіта.ua
06.04.2017

Популярні блоги
І. Лікарчук: знайти позитив в оцінюванні вчителів складно Враження від «Методики експертного оцінювання профкомпетентностей учасників сертифікації»
В. Онацький: псевдофанатизм у школі, або різдвяні роздуми Неповага хворих до здорових призводить до того, що школи постійно перебувають на якихось карантинах
І. Лікарчук: про патологічне масове самозадоволення Чому пересічний учитель має обов'язково відвідувати усю ту методичну мішуру на канікулах?
Ірина Васильків: про фанатизм учителів Мені в школі ніхто жодного разу за всі роки не давав вказівок щодо заборони лікарняних, а тут я в шоці
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина Сергіївна
Шановні колеги! Наші учні не мають доступу до шкільного WIFI. Я і так іноді витрачаю час на зауваження прибрати гаджети учням с сильною залежністю.А у вас ,, учні з іншої планети ,, чи питання використання гаджетів без дозволу вчителя під час уроку якось врегульовано? ( тільки не пишуть, що у вмотивованого вчителя учні з захопленням навчаються, а не в смартфонах ,, сидять ,,. Мої учні зізнаються, що рука сама тягнеться перевірити повідомлення ВК чи інші).
Сергій2
Коли дивишся, як вчорашні "трієчники" розсікають на новеньких мерсах і на базарах заробляють на Хатинки, то мивоволі виникає питання, а навіщо в школі морочить собі голову, набиваючи її знаннями? Це дуже важка робота! Головне вміння "крутитись", рубати "бабло" і т.п. Такі реалії бачать і діти. Де мотивація оволодівати міцними глибокими знаннями основ наук? Здається дрібничка: хтось знайшов чи знав відповідь, пароль став відомим і "мир, дружба, жуйка". АЛЕ, всі приходять вранці до мене. Всім хочеться мати пароль на сьогодні! А я маю знання, які мені допомагають вирішити цю проблему. Я потрібна, виявляється, людина. А все тому, що я маю знання! Можливо звучить трохи пасфосно, але, гадаю, що в цьому щось є. І хай це навіть лише невеличка дрібничка, але все життя наше складається саме з таких дрібниць. Людина із знаннями в таких випадках потрібна, її неминуче поважають. Хоча б лише в цей момент.
Сергій
Не думаю, що це змусить усіх шукати відповіді. Перший учень розгадає, а далі - "мир, дружба, жуйка" і знають усі, навіть ті хто і запитання не бачив
Сергій Пазюк
Стараюсь останнім часом не писати публікацій ні в які видання і тому не знаю звідки це взялось на Освіті.ua чи в журналі "Відкритий урок"?! Скоріше всього взято з фейсбуку! Чому не хочу писати статті? Бо не хочу псувати настрій через деякі коментарі! Ось, наприклад, самий свіжий до цієї новини "Олекса Позняк - Був такий дебілізм і в нашій школі. Тільки починаєш ролик крутить для учнів як інтернет обривається і давай відповідь на питання. Задовбали придурки. Пішов наїхав на провайдера і слава богу відмінили." Людина навіть не зрозуміла, що суть не в зміні паролю, а в щоденному пошуку відповіді на запитання з різних навчальних предметів та тем, яке і є паролем на цілий день! Пароль міняємо зранку в школі, а не провайдер коли хоче! Але дебілом охрестили!!!
Олекса Позняк
Для Сергій Пазюк: по перше не охрестили нікого а назвали процес щогодинної зміни паролю дебілізмом і справедливо - тільки зайшов на хмару - іннет обривається і вибери їм хто такий Пушкін -великий поет чи полководець ? По перше це дратує страшенно , по друге питання тупі адже син поета був теж Олександр і будучи військовим брав участь у багатьох кампаніях того часу. А те що на цілий день, то потрібно писати щоб Вас розуміли
Коментувати
Олекса Позняк
Був такий дебілізм і в нашій школі. Тільки починаєш ролик крутить для учнів як інтернет обривається і давай відповідь на питання. Задовбали придурки. Пішов наїхав на провайдера і слава богу відмінили.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!