Володимир Співаковський: революції в освіті не буде

Революції в освіті не буде - на неї немає ні грошей, ні розуму, ні досвіду, ні бажання, ні педагогів

Володимир Співаковський: революції в освіті не буде

Автор: Володимир Співаковський, президент корпорації «Гранд».

Революции в образовании не будет – на неё нет ни денег, ни ума, ни опыта, ни желания, ни «педагогического войска».

Потянется медленная эволюция. И то – там, то – там, начнут появляться зоны прорывов в новых знаниях и умениях: альтернативные школы, передовые учителя, беспокойные родители, умные дети, эффективные менеджеры. А, может, даже и спонсоры.

А потом возникнет цепная реакция, которую остановить уже никто не сможет.

И тогда учить станут другому, по-другому, другие, и совсем на другой результат. И все это увидят.

Потому что по-старому учить и учиться уже все устали и больше не видят смысла.

Мир стремительно уходит вперед.

Оригінал

Освіта.ua
01.03.2017

Популярні блоги
Д. Коптило: реформатори не винні, що змін не відбувається Далеко не Клопотенко, Супрун чи Гриневич винні в тому, що змін на краще не відбувається
В. Онацький: репетиторство як альтернатива школі Боротися з репетиторством не варто, але треба покращувати освітній процес у школах
Олег Фасоля: на скільки ж зросла зарплата вчителя? Держава не може забезпечити рівень зарплати, який має відповідати статусу педагога в суспільстві
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Skjeld
Не буде революції як в освіті так і в державі, бо керують країною міністерствами і державою ті , кому люд український і сама Україна не потрібні. 4 уроки в день, які діти самостійно оберуть, а не міністерство освіти встановлюватиме диктат, хто що має вчити. Тоді буде якийсь зміст з цього, а не покоління яке після школи не вміє грамотно писати!
Nedolya
Це було відомо наперед, що нічого не буде. Квіт з Совсун гадали, що достатньо говорильні, щоб все зрушило - а там побачимо. Навіює інтернаціоналом - стару систему освіти ми зруйнуємо до основи, а потім... - а потім нічого, бо на болоті нічого не побудуєш - провалиться та засмокче у трясовину. Складається враження, що на верху засіли агенти впливу.
правда
Для Nedolya: Агенти якого впливу, заокеанського американського обкому, щоб зробити з наших дітей поскоріше дурнів та рабів для своїх корпорацій?
Коментувати
123
Дебилы, ваши реформы и революции в образовании приведут к тому, что вырастет малограмотное поколение, которое даже таблицу умножения не будет знать. Вы уж сразу в первом классе выдавайте аттестаты, чтобы дети не переутомлялись от учения.
Тамара
Для 123: Вы разве не поняли, что малограмотное поколение УЖЕ выросло.
Коментувати
Олекса Позняк
Співаковський з Лілею розтягли все по кишенях ( по видавництвах) і денег нет
совесть
Різнобарв’я "шкіл", методик, визнаних світом і науковцями, не призвело до тотального наслідування системою шкільної освіти бодай однієї країни світу. Виявляється, ми РІЗНІ!? І це головна відповідь на спроби революційних змін в освіті... Лише еволюція. Однак сила держави (якість!!! влади) в тому й виявляється, щоб вироблена стратегія розвитку освіти, дозволила молодому поколінню творити заможну, конкурентну країну. Окремі (найталановитіші) вчителі, волонтери чи найрозумніші батьки НЕ МАЮТЬ системного рішення. Та й чи повинні вони опікуватися такими речами, якщо є ті, хто отримує гроші за виконання своїх ПРОФЕСІЙНИХ обов’язків? З кого СПИТАТИ за можливі провали, результати яких в освіті відчутними стають лише років за 10? Скільки таких провалів вже відбулося за останні 20 років... Країна економістів і юристів, без економіки, верховенства права й законів!!! Все наслідуємо, лайкаємо на смартфоні в підфарбованій глиняній хаті! "Гранд" в кожну сільську школу! Чи там діти не такі РОЗУМНІ?