Сергій Горбачов: дістав безсоромний піар депутатів

Жага до халяви, у даному випадку - халяви політичної, - то діагноз без сподівання на ремісію

Сергій Горбачов: дістав безсоромний піар депутатів

Автор: Сергій Горбачов, директор Спеціалізованої школи ім. Івана Багряного №148 м. Києва.

Дістав безсоромний піар деяких депутатів ВР, які зараз «від свого імені» роздають китайські комп’ютери по школах.

Хоча жодного відношення до цього проекту не мають: це - міжурядова Угода між Україною та Китаєм. Верховна Рада до тієї угоди - жодним боком.

Але ж ні: кожне дрібне мандатне цабе вважає за необхідне засвітитися на тому, що зробили інші... Тьху, гидота...

P.S.

Як з’ясувалося, примазуватися до чужої праці кинулися не тільки деякі персонажі «з-під куполу», а й певна кількість місцевих чиновників та депутатів.

Воістину, жага до халяви (у даному випадку - халяви політичної) - то діагноз без сподівання на ремісію.

Оригінал

Освіта.ua
12.01.2017

Популярні блоги
І. Лікарчук: педагогам шкіл не повинні урізати зарплату Чому скорочення бюджетних видатків у освіті потрібно робити за рахунок тих, хто проводить уроки?
Тамара Горіха Зерня: ми втратимо багато абітурієнтів Держава б мала зараз максимально спростити умови вступу і розширити державне замовлення
О. Істер: спрощена процедура ЗНО вимагає корекції Пропозиція «випускники складатимуть мультипредметний онлайн-тест» вимагає корекції
І. Лікарчук: українська система ЗНО стала на шлях стагнації Врятувати систему ЗНО від краху чи зникнення зможуть лише нові команда та технології
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель информатики
Портреты поубирали, но культ личности процветает. У нас в районе (Красноградский, Харьковская область) сегодня ажиотаж. Глава администрации, зав.районо, какие-то депутаты (которых раньше никто и никогда не видел), их помощники вручают компьютеры. Когда компьютеры устанавливали никто и копейки не дал, за деньги учителей, родителей. Глава администрации даже и не знал как, кто, за чей счет их устанавливают. А тут приехал "ВРУЧАТЬ"..... Ничего не напоминает? Декоммунизация закончилась? А может кого-то забыли? Сколько этот пиар будет продолжаться? Устали!!!!!!!!!!!!
Не байдужий
На халяву похизуватись - це справжнє обличчя чиновників і політиків. Спрацьовує принцип "народ все одно не знає правди" або забув, або не цікавився. Але до благородної справи долучаються всі. У нашому регіоні директори, навіть, готували промовисті виступи-подяки нардепам від народного фронту, а учні - невеличкий концерт. Усе в кращих традиціях совкової держави. А насправді, школи вивозили компютери з Києва за власний кошт (скоріше за все з батьківської каси). Чому ж депутати хоча б на це не дали коштів?
Родион
То ще добре що вони РОЗДАЮТЬ китайські комп"ютери. А могли б і ПРОДАВАТИ. Ця українська "благодійність" вже давно стала нормою. Приїзджає місцевий кім-чен-ин з челяддю і кореспондентами "дарувати" школі проектор, телевізор, автобус, спортінвентар - все за бюджетний кошт придбане. Підтюпцем бігає біля чиновників директор, дякують діти і батьки та квіти дарують. В свіжому номері місцевої газетки фото і улеслива стаття про турботи бюджетних благодійників. І обов"язково в ЗМІ подяка в північно-корейському стилі. Коли я запитав директора за що подяка, "А могли і не дати" - відповів.