Osvita.ua Блоги Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
однозначно школьные
сайты ведутся без оплаты. Да,иногда написать что бы то ни было - дело часа времени, а иногда - не один день необходимо тратить. Там в разговоре с товарищем мы зацепили напряжённую работу в молодости.Ребята-чиновники,придумавшие школьные сайты,не въежают в то,что работа с сайтами не приводит к тому,что человек обеспечит собственную семью.Поэтому либо пусть не открывают рот по поводу наполнения их,либо пусть ищут варианты оплаты.Те,кто молчать не способен,те и без школьных сайтов найдут вариант выдать собственные мысли нАлюди.А об остальных-УСПОКОЙТЕСЬ и не дёргайтесь-НИКТО оформлять сайты безоплатно НЕ будет.Лишь те,кем удалось сманипулировать.
Учитель
Педагоги - признайте уже одну простую истину - никакие сайты, новации и прочие технологии не сделают из дурака гения и наоборот. Это все сотрясания воздуха, вместо того чтобы признать что большинство дармоедов в системе образования пытаются имитировать бурную деятельность. Все эти ваши роно, иппо абсолютно никому ненужные заведения - прикрываются фразами. Ведь качество знаний так на том же месте и осталось и останется, ибо в человеческой популяции гауссовское распределение умственных способностей. И от этого надо отталкиваться а не искать виновных. Школа должна быть направлена на социализацию - поиск своей ниши человеком, а не попытке научить дурака тригонометрии.
Ольга
Для Учитель: Невже Ви думаєте ,що вчителі цього не розуміють ????Цього не розуміють МОН, АПеднаук,і різні іппо,Щось говорити потрібно і займаються словоблудієм,"сотрясанням" повітря та пошуками цапів-відбувайлів.
Коментувати
как платят, так и делаем
Вам известна стоимость написания сайта? А хостинга? А обслуживания? Скажите спасибо, что люди делают это бесплатно. Да, левой ногой, но даром.
Мирослава
Для как платят, так и делаем: ПІДТРИМУЮ!!!! А якщо ЧИНОВНИЦТВО хоче якість,так за якість потрібно платити!! Привикли все на ШАРУ!
Skeleton
Для как платят, так и делаем: мне неизвестно. Расскажите.
Коментувати
Ivan
Як цей дідо вже надоїв з своєю писаниною - критика, критика і більше нічого.., - "забула баба, як дівкою була". Так дайте пораду як правильно має бути!!!
Шкода часу
А ви читали інформацію на сайтах відділів освіти? Там те саме, що на сайтах шкіл, тільки в більших масштабах. Та й хто знає, що треба на ті сайти, а що - ні. Де є вимоги?
Анна
A в нашій сільській місцевості у школі Інтернет відсутній, а сайт є :))) Наповнюванність 1%,. Як же його постійно оновлювати ?
ОЛЕНА
Ми живемо в капіталістичному світі,де кожна робота повинна бути оплачена,Держава це ігнорує,і ВСЕ ПЕРЕКЛАДАЄ НА АДМІНІСТРАЦІЮ ШКІЛ та БАТЬКІВ !! Хто повинен фінансово забезпечити інтернет в школах,проплатити програми,купити класні журнали(державні документи) ???? Невже вчитель???? Так що п.Лікарчук НЕ ДИВУЙТЕСЬ!!! Потрібно дякувати тим,хто це робе добровільно-примусово і за спасибі!!!!
василь
шкода пане ігоре що ви настільки відірвані від проблем школи і не можете зрозуміти та ті сайти просто надлишкова обуза, бо вести їх нікому. а батьки якщо є питання можуть їх вирішить звернувшись до адміністрації закладу. разом з тим згадають де знаходиться школа в якій вчиться їхнє чадо.
Інформатик-адміністратор
По-перше, тим хто наповнює ці сайти ніхто нічого не платить. По-друге, вчителі не хочуть ділитися своїми розробками і методичними матеріалами. От і виходить - пісні, пляски, оголошення, конкурси та інформація про проведену роботу. А потім ще й на рівні районо моніторять сайти і говорять про їх роботу. А у вчительки, окрім сайту ще купа уроків, виховні години, класне керівництво і безліч інших презентацій та семінарів. Ще й в конкурсі беремо участь на кращий веб-сайт загальноосвітнього закладу.
Голосzнарода
Для Інформатик-адміністратор: та нема в них ніяких методичних розробок, в 95% випадків в них суцільний плагіат, який і показувати соромно.
Анна
Як хорошо судити інших:) А Ви користуєтесь плагіатом? Чи Ви в тих 5% , що творчо працюють, а решта то ваші колеги?
ну и какого лешего
Для Голосzнарода: Для Інформатик-адміністратор: учитель будет делиться собственными наработками?Для того,чтобы какая-нибудьментодист забрала это себе?Это в развитом обществе подобное возможно. А у нас? у а нас НЕЗАЧЕМ кормить дармоедов на чужих разработках...
Коментувати
Алла
Разом з цим дослідженням ще перевірте, скільки отримують модератори, які наповнюють ці сайти. Отримаєте відповідь - 90 % - НІЧОГО. Що ж Ви тоді хочете?
Василь
Я 100% згідний. А плюс іще звітність про школу та зміни в ній, про проведені заходи, ведення електронного журнала та багато іншого і все через інтернет. А в сільських школах не має секретарів і тому все це безкоштовно виконують всі вчителі, а особливо приходиться вчителям інформатики.
Наталі
Таке може говорити людина, у якої є свій бездоганний сайт, і яка сама на той сайт все завантажує, а не секретар.
Сергій
1. Сайт школи - це не робота одного учителя інформатики. Це спільна робота усіх учителів, які зацікавлені у представленні свого закладу у мережі Інтернет. Скільки таких зацікавлених? Впевнений, що у кожного вже є свій або сайт, або блог. Так що сайт школи, по великому рахунку, зараз, має бути або візитка, або агрегатор сайтів/блогів учителів. 2. Щодо техніки та підключення до Інтернету - можливо вже варто керівництву МОН задуматись над оновленням парку машин та виділення конкретної суми для кожного навчального закладу (за відповідними нормативними документами) на Інтернет? Та й кошти на ремонт ПК також треба виділяти нормативними документами. Бо завжди кажуть, що нема ;) 3. Пан Лікарчук - знаний троль. Для нього все, що не він зробив - все погано. Може б він показав свій сайт, або блог... Бо на чужих ресурсах (типу Освіти) можна багато патякати. А ти свій зроби і продемонструй - будемо учтись як треба. Або як не треба... ;) То вже громада вирішить ;)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!