Дмитро Семьонов: освіта за принципами маркетингу

Мета педагога – «продати» дітям знання та бажання мислити, дитяча валюта – увага та зацікавленість дітей

Дмитро Семьонов: освіта за принципами маркетингу

Автор: Дмитро Семьонов, фріланс-маркетолог, співзасновник Travelage.

Освіту варто розглядати з точки зору маркетингу.

Мета педагога – «продати» дітям знання та бажання мислити. Валютою в даному випадку є увага та зацікавленість дітей.

Навчальні матеріали необхідно створювати, враховуючи принципи копірайтингу та дизайн-мислення, а педагогам - вивчати маркетинг та поведінкову економіку.

Нові модні слова типу гейміфікації, сторітелінгу та мікротаргетинг драматично збільшать «дивіденди» педагогів.

Діти мають прірву «валюти», але система побудована так, що їм не хочеться в неї інвестувати.

Я їх розумію.

Оригінал

Освіта.ua
22.12.2016

Популярні блоги
Віра Коткова: враження від навчання у 5 класі НУШ Враження батьків від цьогорічного навчання дитини у 5 класі Нової української школи
І. Лікарчук: що насправді цікавить учителів і директорів Про що педагоги хотіли би прочитати в листах і наказах напередодні 2023/24 навчального року
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Дивно, що таку дурню, можна прочитати на сайті "Освіта"
Володимир
Дивно, що таку дурню, можна прочитати на сайті "Освіта"
Олекса Позняк
сапоги тачать пирожник*************************************************************************
Абзац
Статья ни о чем. Бред какой-то во имя "лишь бы засветиться"))
одна мама моих учеников
платила своим детям за оценки+работу по дому(ту работу,к которой, как правило, родители детей приучают постепенно, поскольку все вместе живут, а значит у каждого своиобязанности)+ещё что-то там. Мальчики школу закончили не умея читать... Она старшего в столичный пед устроила, платила за сессии чем только могла. Мальчик отправился работать охранником. Второй-пошёл в полицию. Покупаем. Покупаем удетей их оценки. Это называется инновации.Я не просто в шоке. Я (...) очень сильно смеюсь. Выучили потребителей.
pasufik
Нарешті новий Дарвін появився, від старого світ вже стільки часу не може оправитися, все ніяк не можуть люди повірити, що вони прямі потомки мавп, так тепер прийдеться повірити. Запровадять купоно - гривню для шкіл, якою і оцінюватимуть знання учня. Вивчив вірш Шевченка - ось тобі 10 гр, табличку множення - 20 гр ну і т.д. Ось вам і маркетінг, ось вам і поведінкова економіка. Уявляєте собі, як у школах виросте успішність, а ледарі перетворяться в успішних бізнесменів. НЕ смійтеся, а добре подумайте. Дарвін теж спочатку не сміявся, сміємося до сьогодні ми!
Владимир Белый
Гарний пост, щоб переконатися, що дослухатися до думки людей щодо того, як покращити освітню справу треба не просто дуже уважно, а вкрай аналітично, глибоко критично та не до кожної. Як бачимо далеко не кожен молодий сучасник є по-справжньому сучасним, особливо в освіті.
kvtamber
Хто тільки не повчає нас чи радить нам як навчати! Та ще - що вивчати та використовувати. А переглянеш матеріали журналів, матеріали з Інету - все десь списане, не авторське.
Ох...
Шановний, як я можу продати дитині його ж бажання мислити, закладене їй з народження? Хіба-що спочатку забрати це бажання, а потім їй же і продати. Ви, мабуть, класний маркетолог... продавати дитині украдене у неї ж - це сильно. До цього навіть при Табачнику не додумались.
Олеся Сидор
Для Ох...: Супер!
Коментувати