Популярні блоги
І. Редько: про ненормовану розумову роботу школярів Когнітивний дисонанс на фоні любові до своєї країни і бажання жити, вчитись і розвиватись саме тут
Віктор Мисан: про що думають українські учителі У школах – повний розгул «демократії» та «академічної свободи», що зверху, що знизу
Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками? Коли зникне зі шкіл совдепія разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?
Н. Борисенко: чарівна паличка й валеріана для вчителя Учителі просто вигорають, і в них не вистачає життєвих сил дати дітям все те, що вони могли б
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
І це тільки все?
Олімпіади - це поругання над дітьми!!! Треба їх повністю відмінити. Як те видовище можна називати олімпіадою, коли інколи результати наперед відомі. Така сама ситуація з конкурсами. Або нехай всіх роблять переможцями, або театр абсурду треба закривати.
Владимир Белый
До того, що досягається з дотриманням чистоти змагання, то воно завжди буде таким і у моделі, яка виключає ризики тіньового впливу. Тут той, хто опонує мимоволі видає себе як прибічник збереження ніш для тіні. Щодо участі у лише двох рівнях, то вона навпаки лише розширює можливості, бо знімаються рейтингові квоти - в олімпіаді кожного з двох рівнів бере участь кожен БАЖАЮЧИЙ. Розумне обмеження лише одне і воно дійсно виключно розумне, бо зміст заочного туру кожному продемонструє його максимум, при чому в домашніх найбільш комфортних умовах. Лишатиметься просто бути чесним вже лише перед самим собою.
Цікава думка
Для Владимир Белый: А, можливо, і спортивні олімпіади провести заочно, вдома? Кожний бажаючий займається чесно вдома, в комфортних умовах, улюбленим видом спорту і передає олімпійському комітету свої результати. Олімпійський комітет чесно і неупереджено проводить рейтинг результатів і визначає переможців, яких запрошує на очний етап змагань! Геніально?!
Коментувати
Світлана
Доволі непогана думка. Подобається. Дворівнева структура тільки не дуже. Якщо буде тільки обласний і всеукраїнський рівень, то учні сільських шкіл наперед будуть (як би то сказати) комплексувати чи що. Навіть для дуже розумного 8-класника в селі область - це ого-го.
Марія Василівна
Ніяк не можу зрозуміти, хто це з Місяця прибув: чи то я, чи пан Володимир. В нашому селі той "онлайн" не знайдеш, а з сусіднього в ніякому відрі не принесеш. Але обдаровані діти є. І переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад також є.
отак то
Для Марія Василівна: Повністю підтримую Вас. В моїй сільській школі, де навчається біля 200 учнів, за останні кілька років були три призові місця четвертого етапу олімпіад, переможці Всеукраїнського турніру, Всеукраїнських конкурсів Яцика та Шевченка, не кажучи вже про постійних призерів третього етапу олімпіади. То невже все це куплено, як може вважати Володимир Бєлий?
Коментувати
Голосzнарода
Де ж всi тi талановитi та генiальнi дiти - переможцi олiмпiад? Чи може вони талановитi тiлькi тодi, коли iх батьки мають грошi, щоб купити перемогу? А як до дiла, то вiд таких генiiв i слiд пропав...
zzz
Для Голосzдупи: Переважна більшість переможців олімпіад успішно працюють на благо держави. А ті окремі винятки, батькам яких і справді вдалося обхідними шляхами отримати призове місце для своїх чад, можуть щонайбільше стати такими ж тупими тролями, як ти.
Голосzнарода
Для zzz: а де ж те благо держави, - за останнi 25 рокiв його не видно. А щодо мене, менi не доводилось бувати переможцем олiмпiад. А щодо тупих тролiв - ними будуть всi твоi нащадки.
Коментувати
Історія
Погоджуюсь з автором. Побувала в жюрі різних рівнів. І запевняю - система олімпіад і конкурсів прогнила остаточно. Треба щось змінювати, або в такому винляді яу вони є відмінити. Реалних результатів вони не показують
Владимир Белый
Для Історія: Дякую, Вам. Пост поставлено саме для імпульсу думок щодо пошуку моделі кардинального оновлення, а не до покращення тієї моделі, яку не визнають поганою лише освітяни, котрі дотичні до практики використання її тіньових і далеких від порядності непорядків. Останнє апріорі не є сумісним до власне педагогічної роботи з дітьми.
отак то
Для Історія: Якщо б ви не побували, а попрацювали в журі олімпіад, то могли б і висловлювати свою думку. А так, то вашим словам, як і словам Бєлого, довіри немає.
Коментувати
Викладач математики
Смішно читати опуси людини, яка не має зеленого поняття щодо проблем проведення олімпіад, крім образливих висловлювань педагогів, учні яких не стали переможцями. Тепер по суті: добровільна участь школярів та педагогів - 100% за, правда досвідчених останніх ще треба знайти; дворівнева структура - дурість, яка ніяк не узгоджується з його двоетапною пропозицією; не вказувати вчителя - так, бо не завжди він готує учня, тренера - обовязково вказати (до відома Бєлого ця інформація не є доступною перевіряючим); вибір учнем рівня, як і доправка дитини на олімпіаду батьками,- дурість; аномність і так є, бо роботи шифруються і, наприклад, з математики кожна задача перевіряється іншим членом журі; гарантована бюджетна оплата роботи членів олімпіадної комісії - за, бо вже майже 30 років працюю в обласних комісіях безплатно; цінні призи - за; санкції за порушення - обов"язково. Але ж колишній начальниці управління освіти ОДА, яка обіцяла синові своєї подружки І місце, ще й дали звання заслуженого.