П. Бондаренко: е-декларація Славка Кириленка

Найкраще у елітне багатство конвертується боротьба з корупцією та патріотизм

П. Бондаренко: е-декларація Славка Кириленка

Автор: Павло Бондаренко, журналіст, блогер.

Платон мій друг, але істина дорожча. Не буває справжнього "порохобота" з того, хто не помічає негараздів. Якщо ми воюємо з квартирами Лещенка, Заліщук, палацами Тимошенко і Ляшка, то, як чесні люди, мусимо помічати піджаки замшеві та золоті портсигари тих, хто зараз при владі.

Славко Кириленко.

Віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних питань. Начальник усіх академіків, професорів, ректорів, директорів музеїв, видавців і продавців дипломів. Великий патріот проби 999 з гаком. Все життя у вишиванці. Все життя з жовто-блакитним прапором. І рука на серці, коли лунає гімн.

Я нічого не хочу сказати поганого про Славка. Вибачайте, але його досі усі кличуть саме Славком. Проте. Людина жодного дня не працювала ані в бізнесі, ані навіть на заводі. Ручку до молотка зробити напевне не зможе. І тут бац!

Е-декларація.

І виходить, що наш Славко людина, прямо скажемо, не бідна. Вірніше, не бідна його дружина, на яку записано багато чого цікавого, в тому числі 5(!) земельних ділянок загальною площею 7,884 гектари. Ви знаєте скільки коштує у Васильківському районі Київської області 1 сотка землі? А тут таких соток аж 789.

А ще родина Кириленко є щасливою власницею квартири у Києві. Площа - 154 квадратних метри. На чотирьох. Тут, звичайно, до Сірожі Лещенка трохи не дотягли, хоча перевершили у престижності. Бо в Кириленка не абиякий будинок. Тут разом з ним живуть Олег Ляшко, Петро Симоненко, ще один Славко - Вакарчук. Тут жила Валентина Семенюк-Самсоненко. З балкона цього будинку на Московській вона полетіла на той світ...

З площею квартири у Кириленка трохи "скромно". Зате в декларації записано, що дружина великого державного мужа має у власності ще і будинок за містом. В селищі Іванковичі того ж таки Васильківського району. Щоб ви розуміли, що це таке: в Іванковичах живуть Віктор Ющенко, Володимир Литвин, Юрій Бойко та інші. Це елітне селище має неофіційну назву "Царське село".

Скажуть: так той будинок недобудований! Правильно. Недобудований. Може. Дивлячись що під цим словом розуміти. Зате давайте звернемо увагу на площу "хатинки": 900 квадратних метрів.

Ще раз. Дев`ятсот. Квадратних. Метрів.

Якщо одноповерховий, то це 30х30 метрів.

А ще дружина Славка має у власності невеличкий будиночок 86,2 метри. Правда в тих таки Іванковичах, але порівняно з 900-метровим гігантом це взагалі жебрацька халупа.

Ну і плюс ще одна квартирка 53,2 метри в Києві. Про всяк випадок. Діти вже дорослі, їм теж треба десь "тусуватися".

Звичайно, можна виправдовуватися тим, що гроші в тумбочку кладе дружина. Правда, я би цього робити не став: небезпечно. Бо якось так вийшло, що пані Катерина захистила докторську дисертацію та свої підручники (не хочу зараз підраховувати, скільки професору треба видати підручників, аби побудувати хоча б сарай, знаю, що знайома професор історії все життя мешкає у двокімнатній "хрущовці") 2015 року, в той час, коли міністерством культури з одночасним зайняттям посади віце-прем’єра з гуманітарних питань керував її чоловік і наш герой.

До того ж пані Катерина, судячи з декларації, за увесь минулий рік заробила лише 168 тис. зарплати, ну і ще готівки має 30 тис. доларів (напевне, гонорари за книжки?) - якраз на облаштування кухні у 900-метровому будинку вистачить.

Тобто, все це писалося. захищалося і видавалося тоді, коли Славко був прямим начальником усіх, хто мав приймати захист і видавати книжки його дружини. Скандали з плагіатом та корупційними схемами досі пригадуються. Не хочу зараз і за гонорари пані Катерини. Пригадую гонорари Януковича за його книжки. Але наговорювати на чесну жінку не буду, хай НАБУ розбирається, чи є там щось таке.

Тепер починайте процедуру виключення мене з лав "порохоботів". Можете навіть зменшити пайку тортиків і "барбарисок".

Але давайте звернемо увагу на один феномен: найкращим капіталом в нашій країні є не шахти, заводи, нафтові свердловини і навіть не благословенній український чернозем. Найкраще у гектари елітної землі, будинки, квартири, яхти, машини конвертуються дві штуки - боротьба з корупцією і патріотизм.

От де невичерпний ресурс.

Оригінал

Освіта.ua
31.10.2016

Популярні блоги
Віра Коткова: враження від навчання у 5 класі НУШ Враження батьків від цьогорічного навчання дитини у 5 класі Нової української школи
І. Лікарчук: що насправді цікавить учителів і директорів Про що педагоги хотіли би прочитати в листах і наказах напередодні 2023/24 навчального року
О. Мірошниченко: батьки не вороги освітянам Для батьків проблеми освітньої системи не є найголовнішою справою у житті
В. Онацький: які предмети зникнуть з розкладу шкіл? Кожен намагається знайти рецепт лікування освіти, хоча до школи мав дотик, лише будучи школярем
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Шкільна освіта - єдина сфера в нашому бурхливому бандитсько-кримінальному недокапіталістичному суспільстві -де ще панують чисто радянські поняття про чесну і самовіданну працю на голому ентузіазмі( давлять на совість) Совість- це прекрасно-але грішне тіло прагне їжі -тепла і мінімального комфорту! Пам’ятаєте-"Бытиё -определяет сознание!" Почитавши декларації наших посадовців і політиків- прийняв рішення: "Пішли ви з своїми моральними засадами НАХ! Як платите-так і працюємо! Приєднуйтесь панове- жебраки від освіти!
Ирина
................................. нема слів....дай їм Боже всім здоровл’я і жити на вчительську зарплату....
Solomon
Да, этот лжепатриот так нехило сколотил состояние не работая нигде, а тусуясь только в политике! Тут и к гадалке не ходи, все наворовано и должно быть конфисковано государством!
Тётя Мотя
Для Solomon: да уж,вот такие они," патриоты",рвущие на груди вышиванку от заботы о народе, лицемерные воры и никчемные чиновники,дорвавшиеся до корыта...Ряху отъел- в экран не помещается, бездарь!!
Коментувати