Людмила Булигіна: принесіть їм інновації на СD диску

До конкурсу мене не допустять і це на краще. Бо від таких людей треба триматись подалі

Людмила Булигіна: принесіть їм інновації на СD диску

Автор: Людмила Булигіна, учитель інформатики, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ».

- А інновації треба приносити окремою сторінкою.

- Де ваша папка? Без папки не можна- поважне журі не буде читати з файликів.

- Ні, в ніяких хмарах- поважне журі не буде лазити по інтернету, але адресу сайту впишіть.

- Ну і що, що в Положенні не написано? Як ви учнів привчаєте до вимог?

- Ні, треба на CD диску! Як це немає на чому таке писати? Люди ж пишуть.

- Це неповага до конкурсу!

Я була в тому, як його... департаменті освіти, здається так називається. До конкурсу мене не допустять і це на краще. Бо від таких людей треба триматись як можна на більшій відстані.

Принесіть їм інновації на СD диску, хто хоче.

Я -пас.

Оригінал

Освіта.ua
21.10.2016

Популярні блоги
Іван Осадчий: про оцінювання учнів 5 класів НУШ За пропонованим у Методичних рекомендаціях підходом неможливо виставити оцінки за семестр
М. Гриньова: виховуємо ще одне покоління, яке не читає Нашим учням треба давати медаль за відвагу, бо толерантно терплять усі хвороби нашої освітньої системи
І. Лікарчук: чиновники не уявляють життя без олімпіад Життя змінюється, формується абсолютно нова суспільна ментальність, а в батьків отих олімпіад – «скрєпи»
Л. Булигіна: про щоденну хвилину мовчання в школах Все, що за вказівкою і не від серця, – все обернеться проти дітей і проти суспільства
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
ХАНО давно треба закрити. Так ні, курси підвищення кваліфівкації тільки там треба проходити. Якщо в іншому закладі, пиши у школі заяву на відпустку за власний рахунок. І це свобода вибору у способі підвищення кваліфікації? Цікаво, лише вчителі Харківщини пишуть ЗНО зі свого предмета?
Ирина
Колеги я вже років 20 змін в освіті чекаю...надіюсь...Марно все це, систему мають оновити люди з оновленими мізками - таких в міністерство не візьмуть, або система їх відразу зламає ( пригадаймо Вакарчука)...Роблю біометричний паспорт - їду на заробітки за кордон, хоч патріотка та жити по - людськи хочеться. От би з тим безвізовим режимом не підвели...
кира
а мене от обурює те, що після складання дпа -зно дітьми, не дай бог буде рожбіжність в балах.все, вчителька не змогла правильно оцінити. але ж чи можна порівнювати роботу дитини за рік і результат зно?у нас в харківській області, за перевірками та рейтингами хано це мабуть єдиний показник доброї роботи вчителя. чи потрібні взагалі , ці всякі хано? що скажете?
Ксеня
Моя дитина була двічі переможцем від МАНу, чи для МАНу у 8-9 класі, у 10-11 категорично відмовився брати у цьому участь. Я не наполягала, бо робив він фізичні досліди сам, а оформляли ми потім цей шедевр усім сімейством - першу сторінку передруковували разів 15 - не там відступили, не те скоротили, спочатку такий іде керівник, потім сякий - здуріти можна.
ТАРАС
Для Ксеня: І що Ви хочете цим сказати?
Ксеня
Я хочу те сказати, що, наприклад, для Intel-техно (моя дитина була теж переможцем) потрібна просто схема роботи (правда, на А0) і сам прилад - все. А для МАНу потрібно написати цілу дисертацію і, не дай боже, ти десь не так поля відступив і інша така ж чепуха. Я вже не пам"ятаю, скільки там має бути сторінок, чи то 20, чи то 30, які НІХТО (я впевнена) не читає, бо якби ви знали, як вони на тому конкурсі слухають.
Коментувати
Жвава вчителька
У нас методисти толкові втікають з райвно.Правда.А те, що конкурси, які часто непотрібні, безтолкові, безглузді та дублюють один одного, то це дістало.Та головне, коли премію ділять завуч з директором, обовязково вкажуть нерадивим, неконкурсослухняним вчителям на їх місце.От і виходить, вчителі беруть участь і змушують окремих дітей ставати конкурсними активістами елементарно за пару додаткових гривень...Сам же пан директор навряд чи погодиться брати участь у конкурсі )) Він і так "методист".Воно йому нащо? ))
Добита школою вчителька
Для Жвава вчителька: А у вас що, премію кожного місяця дають? У нас раз на рік, кинули по 20-30 доларів у перерахунку, а конкурсантам аж 40.
Коментувати
Розуміючий-2
Для прикладу - сайт центру Дарницький.... http://drnmc.inet.ua Погляньте.... Хто тут керує? Бабушки які не знають, що таке профайл, вот-сап чи аккаунт))))) На сайті навіть положення про центр відсутнє. А він лиш за встановленим положенням виконує МЕТОДИЧНУ роботу. допомагає. мав би допомагати. Колеги? Як часто ви звирталися за допомогою до своїх методистів. І як часто вони від вас щось хотіли) Прогляньте лише вкладки сайту і зрозумієте все. Заповнити форму, надати інформацію, здати звіти (по усіх вкладках: конкурси, МАН, олімпіади, атестація) Безглуздя. В школах Києва у початкових класах до 40 дітей в класах. Паралелі не відекривають - краще зекономити на дітях, напхавши по завязку їх в клас. Божевілля. При тому кількість околовсяческих методистів-інспекторів зашкалює. Платимо ім зарплати, утроимуємо приміщення... Не краще посадити 2-4 методиста в управлінні і хай "методує". Бажано б того, хто дійсно розуміє, що живе в 21 столітті... Боротися з паперами далі... може
Олекса Позняк
Для Розуміючий-2: жахлива правда яку Ліля в упор не бачить
Vlad
Для Розуміючий-2: Якщо ці 2 - 4 методисти будут сидіти в управлінні, то це будуть тільки контролери. Більше від них нічого не дочекаєтесь. Для чого існують методичні об`єднання вчителів-предметників? Може потрібно реорганізувати ОІППО в методичні центри, які на своїх сайтах будуть розміщувати інформацію методичного плану. Районні методкабінети взагалі необхідно ліквідувати.
Олекса Позняк
Для Vlad: через районо відбувається занос грошви у МОН.Хто ж їх ліквідує???
Коментувати
Розуміючий
Повторююсь. До слів Громового і ваших. Вертикаль освітнього управління Києва - МОН, департамент освіти і науки, молоді та спорту, районне управління, методцентр.... Всі продукують, точніше "творять шедеври". І як би МОН, наприклад, не скорочувала кількість олімпіад (колись це зробив міністр Квіт)... То в Києві видумали свої - київські.... І кількість їх ще збільшилась - лінгвістика, фізкультура (повний абсурд), олімпіада з малювання (треба б було ще з музики напридумувати))))... А олімпіада для 3-4 класів - це взагалі... З трьох предметів... Ось вам - подивіться. http://don.kievcity.gov.ua/files/2016/10/3/nakaz_donmc_758.pdf Тепер про відкритість і прозорість... Паперові вимоги - зашкалюють. Зайдіть на цьому ж сайті у розділ нормативна база - накази департаменту. Все що видається депом, листи, накази, положення - де? В школу паперотворчість деепівців надсилають УО. Тепер про район. І супер методичні центри - які стали контроль-центрами. а методисти - богами району....
Світлана Зварічук
Згодна на всі сто! Від таких подалі. Зараз на всіх керівних посадах сидять бездарі. Медицина ледве дихає і освіта скоро не зможе піднятися. І головне: нічого нікому довести не можна, навіть поскаржитися нікуди. " Замуровали, демоны!".
алла сторожук
Боже, як це правдиво написано про наший відділ департаменту освіти. Просто динозаври.
Ilio
Краще не скажеш про систему. Уся сутність місцевих керманичів освіти схоплена
Світлана БондарчукЧижевська
Оце сказала! Чи -то пак, написала!!! Молодець!!! Просто фантастично! Я очікувала статтю на 1,5 сторінки, а вона вклалась у декілька сот знаків!!! Велика повага від усіх моїх колег-бідолах - конкурсантів! Торік вчителька з моєї школи "добровільно-примусово" брала участь в Конкурсі "вчитель року (класний керівник), так половина колективу допомагали їй оформляти документацію, створювати блог і т.д. А вона реально крутий класний керівник, просто ПРАКТИК, а не теоретик. Респект Вам, пані Людмило!
Любов
Багатьом освітянам знайомі оті конкурси, зроблені під когось свого. Із папками та власними думками таж історія: " Це не так написали, як ми хотіли, те не так сказали, як нам приємно. І взагалі, що ви нам показуєте на майстер-класі? ми цього не бачили і бачити не хочемо, бо припис у нас інший." Дуже рада, що є люди, які поважають себе як індивідуальність і не дозволяють всім, хто бачив школу лише на картинках, принижувати себе. Так тримати, пані Людмило!!!
Генріх
100500+ автору поста повага!!!!! Був час, я також приймав участь у подібному балагані, а потім зрозумів, що все це фікція. Презентація повинна бути в PowerPoint! Який ще продюсерпрошоу? Не виходьте за вказані рамки. Все це потрібно зшити пружиною, ні якого переплетення не потрібно. Ну то й що,що Ви приймали участь в науково-практичних конференціях, це вже поза межами шкільної освіти.
Накипелов
Потрібно влаштувати конкурси на посаду працівників департаменту освіти, а суддями призначати учителів. Тоді інновації будуть використовуватися для навчання дітей, а не як нікому не потрібна звітність!!!
Альбина
Людмило! Підтримую!!! Ви - молодець!
Завуч
Підтримую!