Світлана Вовк: я співчуваю колективу НАУ

Безвідповідальність і негативний кадровий відбір - це суть державної політики в освіті

Світлана Вовк: я співчуваю колективу НАУ

Автор: Світлана Благодєтєлєва-Вовк, викладач.

Безвідповідальність і негативний кадровий відбір - це суть державної політики в освіті і науці, яку зараз проводить пані Лілія Гриневич.

#Кириленкогейт, #НАЗЯВОгейт, припинення дії інституту позбавлення наукового ступеня, погрози активістам і глузування відповідальних осіб - наслідки перманентного руйнування за потурання і мовчазної згоди державних очільників та ректорні.

А сьогодні до цієї ганьби додалося призначення на посаду в/о ректора #НАУ Володимира Ісаєнка.

Того самого Ісаєнка, який розвів корупцію у себе в інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ ім. Драгоманова, зокрема сприяв у неправомірному отриманні звання доцента Софією Соколовою, яка числилася, але не викладала і захищав майстра буллінгу, завідувачку кафедри Галину Нестеренко. Під час доленосних подій на Майдані він відсиджувався на лікарняному, поки ми вивозили студентів із зони можливого враження 18 лютого. До речі, перевірка #ДІНЗ встановила всі факти зловживань, пов'язані з цією людиною,то чому не були прийняті управлінські рішення?

Бо #Ісаєнко - це "хлопчик" Андрущенка - нинішнього ректора НПУ ім. Драгоманова, колишнього замміністра освіти Кременя, колишнього директора інституту вищої освіти НАПН, заради працевлаштування якого цей інститут і був заснований. Мені особисто #Андрущенко погрожував, щоб я не чіпала "його хлопчика", якого він знає замолоду, коли той працював у нього мєлкім клєрком.

Так що клан Кременя наступає. Так, це саме той клан, який знищував будинки на Клові, свідком і протиборцем чого була пані Ірина Єгорченко, Інна Совсун, Артем Чапай та інші сміливі кияни.

Я співчуваю колективу НАУ. Але система негативного відбору управлінців працює на повну катушку. Не дивуйтеся, якщо і надалі ваш університет буде деградувати. За панування деградантів розвиток неможливий. І це все, що треба знати про дійсність.

Оригінал

Освіта.ua
23.09.2016

Популярні блоги
Іван Осадчий: про оцінювання учнів 5 класів НУШ За пропонованим у Методичних рекомендаціях підходом неможливо виставити оцінки за семестр
М. Гриньова: виховуємо ще одне покоління, яке не читає Нашим учням треба давати медаль за відвагу, бо толерантно терплять усі хвороби нашої освітньої системи
І. Лікарчук: чиновники не уявляють життя без олімпіад Життя змінюється, формується абсолютно нова суспільна ментальність, а в батьків отих олімпіад – «скрєпи»
Л. Булигіна: про щоденну хвилину мовчання в школах Все, що за вказівкою і не від серця, – все обернеться проти дітей і проти суспільства
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Інна Совсун-борець за знищення української освіти, і яка бреше, що Бондарчук плагіатор. Бондарчук це доброчесна людина- ніякого плагіату там немає.
Моисей
Черговий слинорозбризгувач видав пасквіль...Сумно,коли про глобальні проблеми пише людина яка немає ні знань,ні (вибачте) розуму судити і звинувачувати.Тим паче причислювать себе до борців з колишнім режимом.Писанина по принципу -всі злодюги,одна я борець за ідею ( мову використала,для реальності).Тут можна зробити висновок,замість правди -фантазії і хворі висновки нереалізованої людини...
),
Для Моисей: высказал человек собственные мысли. И не где-нибудь, а У СЕБЯв фбуке. Её СЮДА ребята вынесли. Вероятно для зарасывания камнями. Как по мне - вместо того. чтобы закидываь кого бы то ни было камнями, лучше либо игнорировать (если имеешь противоположную точку зрения), либо высказаться по существу, если уж так задело Хотя. Судя по стилю - Моисей это женщина.
Олекса Позняк
Для Моисей: возрази конкретно на конкретные обвинения - пасквилянт ты
Коментувати
Олекса Позняк
Світлана! Гризи вовком цих шаклів! Коли вонив же поздихають...