Популярні блоги
І. Редько: про ненормовану розумову роботу школярів Когнітивний дисонанс на фоні любові до своєї країни і бажання жити, вчитись і розвиватись саме тут
Віктор Мисан: про що думають українські учителі У школах – повний розгул «демократії» та «академічної свободи», що зверху, що знизу
Т. Єфімова: коли зникне зі шкіл совдепія з подарунками? Коли зникне зі шкіл совдепія разом з подарунками, підлабузництвом і нікому не потрібними активностями?
Н. Борисенко: чарівна паличка й валеріана для вчителя Учителі просто вигорають, і в них не вистачає життєвих сил дати дітям все те, що вони могли б
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
galina
Як же ж все це набридло.Кожного року напередодні 1 вересня паскудять вчителя. І чому у нас має бути так , як в Америці.А зарплата ? Я б теж хотіла так , як в Америці.А як же та наша колишня школа навчила так гарно усіх нинішніх керівників держави???
Ірина
Для galina: "школа навчила так гарно усіх нинішніх керівників держави???" щодо "гарно навчила". це ви жартуєте, я сподіваюсь! А якщо не жартуєте, то думаю треба в суспільстві піднімати питання про те, щоб вчителі, які навчали "проффесора" та йому подібних навіть через роки несли найсерйознішу відповідальність за плід своєї діяльності чи бездіяльності.
Тетяна
Для Ірина: мені здається чи поняття сарказму, вам справді не відоме?
оксана
Підтримую galina. І я хотіла б як в Америці. З такою зарплатою і без квітів. але і без отих нафталінових ще радянських свят - Дзвінків, Перших уроків і т. д. ,і т. п.. Там такого теж нема! І я так хочу...
Коментувати
Пенсионерка
Чтобы Вы знали, в сентябре пионы раз в десять дороже роз, поскольку не сезон. Что, неудачной получилась выдумка? Я понимаю, что такое могло быть, но не на первом звонке. И какой была реакция директора? Все ли учителя, проявляющие недовольство, вынуждены были уволиться?
Інна
З коментарів видно, що більщість не розуміє, про що йдеться у статті. Жоден букет не демонструє справжньої поваги до вчителя! Його відсутність, або наявність не є свідченням його професіоналізму. А учні мають тисячі способів показати своє ставлення до вчителя. А взагалі, ми маємо якісно виконувати свою роботу, отримувати за неї заробітьню платню. Ми свідомо працюємо в освіті, зважуючи всі "за" і "проти". Тоді чому чекаємо якоїсь додаткової вдячності, боїмося бути недооціненними? Я вражена, якій кількості вчителів потрібне оте маленьке підтвердження їх значущості!
Тетяна
Для Інна: В статті ідеться про те, що вчитель має визнати, що він є найкорумпованішою особою в державі, таким собі рудиментом совкової епохи, бо дозволяє собі приймати квіти і слова вдячності. Саме тому він має кожне свято зустрічати з низько опущеною головою, винувато ховаючи очі, які ненажерливо оцінюють вартість принесених букетів. А найкраще вчителя взагалі винищити, як клас, щоб не псував своєю негідною поведінкою покоління, що зростає. Дійсно учні мають багато способів виказати любов і повагу, і вони їх використовують, але не Громовому і не вам вказувати дитині, який саме спосіб вона має обрати. А чекаємо ми не вдячності, чи підтвердження значущості, а теплоти від тих, в кого дійсно вкладаємо частинку душі. Ви бачили очі дітей 1 вересня, коли вони зустрічають вчителя, з яким не спілкувалися ціле літо? Прийдіть в школу і подивіться, тоді може вам розвидніється. Чи може ви з тих учителів зустрічі з якими діти не радіють?
Ірина
"А чекаємо ми не вдячності, чи підтвердження значущості, а теплоти від тих, в кого дійсно вкладаємо частинку душі. " А та частинка душі допомагає здати ЗНО тим, в кого ви її вкладаєте? Теплоту варто чекати від батареї, якщо звісно заплатили за обігрів, а не від учня, який вам нічого не винен! Діти несуть квіти/солодке на 1 вересня, день вчителя, новий рік, 8 березня, останній дзвоник, потім екзамени, деякі ще й на день народження... чи не занадто тепла?
Ірина
Мені от що цікаво. Що вчитель повертає назад учням окрім того, що виконує свої обов’язки, які і так повинен виконувати незалежно від того, поважає його учень чи ні, чи від того висловив він свою повагу чи ні? Ви так само даруєте учням на перше вересня букет квітів? а на день народження всіх учнів вітаєте шоколадкою? а після написаної тематичної на 12 балів солодкий стіл за свою зарплату? Хіба діти не чекають від вас такого ж тепла як і Ви? Чому дарувати вчителю - це норма, а дарувати учню - ні, ні, ви що, це ж ненормально! у мене ж n+100 дітей, де мені стільки грошей взяти? Від тих букетів квітів , що зав’януть наступного ранку діти здаватимуть краще ЗНО, у них з’явиться бажання більше вчитися, отримувати знання і приносити користь суспільству? До чого та повага і теплота вчителю, якщо 11 років провчились на відмінно в школі і все одно потрібен репетитор або декілька, щоб мати шанс вступити до університету?
Коментувати
вчитель
Ще ніхто не називав шкільних вчителів "жрицями-вчительками". Це образливо. А вдвічі образливо чути з вуст заслуженого вчителя України. Дарувати квіти спонсорам та друзям гімназії - це не соромно, а вчителям брати квіти - це сором. Де логіка? Думайте, що пишете.
Тетяна
Для вчитель: Заслужений вчитель , на жаль, не завжди синонім словосполучення достойна людина. Дана стаття чудова цьому ілюстрація.
аналитик
Господин Громовой зачерствел за долгое время на руководящих должностях область. теперь пониже школа
Коментувати
Тетяна
Цікаво, а пан Громовий вареники добре переварює, метеоризму не відчуває? бо то ж не можливо їсти, в Америці ж такого немає!
Serg
Стаття не варта часу, затраченого на її написання та, на жаль, читання...