Osvita.ua Блоги В. Громовий: два роки немає значків «Відмінник освіти»
В. Громовий: два роки немає значків «Відмінник освіти»

Наші школи ніяк не можуть зрозуміти, чому не відбувається нагородження нагрудним знаком «Відмінник освіти»

В. Громовий: два роки немає значків «Відмінник освіти»

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений вчитель України.

Усі регалії слід зневажати, але спочатку їх слід мати!? Наші школи ніяк не можуть зайти відповідь на питання: чому не відбувається нагородження нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти»?

Місцеві управління освіти, науки та молоді відмовляють у нагородженні, даючи в усній формі пояснення, що в МОН України відсутні значки для нагородження. Два роки немає значків!!! Тому протягом 2014-2016 років, згідно вказівок відділу з питань нагороджень Міністерства освіти і науки України, педагогічні працівники і не нагороджувалися нагрудним знаком «Відмінник освіти». От така фігня, малята.

Ну не можемо ми з об'єктивних причин достойне матеріальне стимулювання праці вчителя запровадити, а чому хоч поганенький значок копійчаної вартості не можемо вручити?!

Якщо ж вирішили відмінити цей знак як рудимент радянської епохи, треба сказати, що «кіна не буде», а то люди ж за інерцією подають на нагородження...

Оригінал

Освіта.ua
11.08.2016

Популярні блоги
В. Онацький: псевдофанатизм у школі, або різдвяні роздуми Неповага хворих до здорових призводить до того, що школи постійно перебувають на якихось карантинах
І. Лікарчук: про патологічне масове самозадоволення Чому пересічний учитель має обов'язково відвідувати усю ту методичну мішуру на канікулах?
Ірина Васильків: про фанатизм учителів Мені в школі ніхто жодного разу за всі роки не давав вказівок щодо заборони лікарняних, а тут я в шоці
В. Онацький: сертифікація – це марнотратство Ніколи з екранів телевізорів МОН не ретранслювало в маси, що найбільша проблема школи – це вчителі
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
поля
Все знали Шаталова, Амоношвили, ..., их опыт был известен, проводили открытые уроки на всю страну, приглашали к себе на уроки. Назовите сегодня таких открытых новаторов. Дифференцированы школы(гимназии, лицеи) для облегченной работы определенных учителей, зарплата выше, чем в школе у учителя. Они не работают с обычными детьми рабочих, малообеспеченных... Вот и возникает вопрос у людей: "Кому вручать "Відмінник освіти"? СССР уже нет, а "Стахановых" хотите возродить.
Павлович
Здуріти мізками, оце головна проблема освіти! Це більш ні про що було писати? Тим паче,що не передбачено носителям цього значка ніяких доплат,на відміну від педагогічних звань.Це "малогабаритна" почесна грамота.
Ксеня
"Сім год мак не родив, і голоду не було!, — казали моя бабуся

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!