Osvita.ua Блоги В. Громовий: два роки немає значків «Відмінник освіти»
В. Громовий: два роки немає значків «Відмінник освіти»

Наші школи ніяк не можуть зрозуміти, чому не відбувається нагородження нагрудним знаком «Відмінник освіти»

В. Громовий: два роки немає значків «Відмінник освіти»

Автор: Віктор Громовий, освітній експерт, заслужений вчитель України.

Усі регалії слід зневажати, але спочатку їх слід мати!? Наші школи ніяк не можуть зайти відповідь на питання: чому не відбувається нагородження нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти»?

Місцеві управління освіти, науки та молоді відмовляють у нагородженні, даючи в усній формі пояснення, що в МОН України відсутні значки для нагородження. Два роки немає значків!!! Тому протягом 2014-2016 років, згідно вказівок відділу з питань нагороджень Міністерства освіти і науки України, педагогічні працівники і не нагороджувалися нагрудним знаком «Відмінник освіти». От така фігня, малята.

Ну не можемо ми з об'єктивних причин достойне матеріальне стимулювання праці вчителя запровадити, а чому хоч поганенький значок копійчаної вартості не можемо вручити?!

Якщо ж вирішили відмінити цей знак як рудимент радянської епохи, треба сказати, що «кіна не буде», а то люди ж за інерцією подають на нагородження...

Оригінал

Освіта.ua
11.08.2016

Популярні блоги
Ігор Лікарчук: скільки можна знущатися із сільської школи? Сільську школу закрити легше, аніж запропонувати для неї нове життя без класно-урочної системи…
Олена Князева: пост протесту проти скасування ЗНО Вирішення проблеми рівня освіти старшокласників - не в псевдопіклуванні про випускників
Олеся Калинич: кому оцінки важливіші - учням чи батькам? Можливо, не діти, а ми, дорослі, прагнемо високих балів задля задоволення власних амбіцій?
Олександр Кендюхов: 5 порад новому міністру освіти 5 маленьких, але важливих порад новому міністру щодо реформування вищої школи в напрямку євроінтеграції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
поля
Все знали Шаталова, Амоношвили, ..., их опыт был известен, проводили открытые уроки на всю страну, приглашали к себе на уроки. Назовите сегодня таких открытых новаторов. Дифференцированы школы(гимназии, лицеи) для облегченной работы определенных учителей, зарплата выше, чем в школе у учителя. Они не работают с обычными детьми рабочих, малообеспеченных... Вот и возникает вопрос у людей: "Кому вручать "Відмінник освіти"? СССР уже нет, а "Стахановых" хотите возродить.
Павлович
Здуріти мізками, оце головна проблема освіти! Це більш ні про що було писати? Тим паче,що не передбачено носителям цього значка ніяких доплат,на відміну від педагогічних звань.Це "малогабаритна" почесна грамота.
Ксеня
"Сім год мак не родив, і голоду не було!, — казали моя бабуся

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!