Популярні блоги
Є. Кравченко: невже наявність іспиту гарантує знання? Треба створювати не іспити, а систему нормального патріотичного виховання у школах
Я. Абрамейцева: у чому ціль обов’язкової математики? Випускники 2023 найважливіші роки майже не мають можливості опановувати предмети взагалі
Ігор Лікарчук: хайп навколо оцінювання учнів Оцінка давно втратила дидактичну значущість і перетворилася на холодну формальність заради звіту
Є. Козолуп: чому вчитель має доводити свою необхідність? «Менеджери» довели освіту до такого стану, що вчитель має робити свою роботу на 150% за будь-яких умов
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нина
Щось не вірю я цій директорці з Маріуполя. Там серед директорів шкіл 90% прихильників "русского мира".
Юля
Для Нина: Хватит "русофобить", тем более, что нашей системе образования до российской ещё копать и копать....
Коментувати
Человек
Мой сын учится в 9 классе, ежедневно из семи уроков четыре это замена... Наши преподаватели на постоянных курсах повышения квалификации.. На последнем родительском собрании директор посоветовала купить детям рыбий жир т.к. они у нас тупенькие, ВСЕГДА главный вопрос это ФОНДЫ! Если изначально НЕ УЧАТ,как не пользуясь услугами репетиторов можно выучить наших детей?. Фраза "так що ніхто не буде заважати вашим дітям заробляти та народжувати" убила окончательно Все кто не попал в 10 класс это рабы которым с высокого позволения разрешат пахать и размножаться
так
Для Человек: если Вы учились в школе,то Ваш ребёнок способен БЕЗ репетитора освоить курс школьной программы даже сегодня.ДАже в сельской школе.Ежели Вы в школу просто ходили(вы-родители сына),то теперь пожинайте плоды собственной деятельности в своей школе.ЧТО?Родители не заставляли учиться?Ну теперь это уже Ваша проблема и проблема Вашего ребёнка.А работающие в школе дети спокойно способны попасть в 10 класс,и даже в престижный столичный ВУЗ.На БЮДЖЕТ.И учиться НА СТИПЕНДИЮ
док
Для Человек: На жаль зараз половина учнів йде в 10 клас з благородною метою "протирати штани". Уроки прогулюють, поводяться гидко, палять на кожній перерві. Про навчання мови нема. Тягне лише до гаджетів. Знають, що оцінку поставлять, бо батя принесе директору кабана чи заплатить за чадо. І навіщо такий контингент в 10 класі? І саме цікаве, що потім батьки пхають таких "геніїв" в інститут. "Діточок" ез знання таблички множення, тих, що не можуть 2 слова зв’язати - от будуть спеціалісти гарні! Майбутні лікарі, інженери, вчителі та інші "кадри"... Раніше кілька учнів на клас поступали до вузів - ті, хто дійсно були гідні і здатні навчатися там. І це було нормально, а інші не жалілися, а йшли в навч. заклади і опановували фах по своєму рівню.
Felix
Для Человек: Если реформа не предусмотрит возможность переизберание директора через 4 года, попусту ета реформа.
Коментувати
Елена
Да, действительно не всем нужно заканчивать 11 классов что б потом никуда не поступить т.к. ребенок был слабым, а даже некоторые поступают, а учится не могут тяжело. Для них конечно это хорошо когда есть техникум или профтех. Но ведь их такой мизер и за эти годы там все что могли развалили. Раньше было училище классное при заводе Антонов и дети сразу после окончания шли туда работать, а теперь. Главное что б государство как раньше давало им работу после окончания и тогда ВСЕ пойдут.
Евген
Для Елена: Главное что б государство как раньше давало facepalm.gif Вам восточнее
так
Для Елена: Государство давало работу? Вы вообще где живёте? Или в спячке всё это время.
Віталій
Взагалі, дана ідея хоть і виражена старомодно, але є вірною. Подібні навчальні заклади, повинні заключати договори із заводами та підприємствами на підготовку робочих кадрів з попередньою адекватною виробничою практикою. Тоді діти будуть навчатись і розуміти, якщо вони на належному рівні опанують свою професію, то одразу отримають по договору робоче місце. І не будуть скитатись по шабашкам не знаючи як ще можна заробити копійку на прожиття. Насправді тема практики у нас є дуже болючим питанням, у навчальних закладах, де тобі втирають зачасту непотрібні елементи теорії, після яких вам на роботі кажуть «забутьте все чого вас вчили раніше»
Коментувати
тина
Чем раньше приобретут рабочую специальность, поймут, что должны трудиться, тем культурнее сами станут и страна. По окончанию школы 11-12 классов разучиваются трудиться, все знаем, но скрываем. Да и судя по количеству победителей олимпиад высокого, - не городского, районного уровня - достаточно и 9 классов в школе а,далее профилизацию пусть выбирают. Умных единицы и те уезжают в Польшу, Словакию, ... Ух, сказала реальность дня, попробуйте и вы без напыщенности сказать. Итак все иностранцы смеются как лжем друг-другу.
Kiril
Для тина: Приобретут ето не значет найдут роботу. А 11, 12 клас нужны для тех, кто елементарно не имеет возможности поступить. И тех кто действительно может учится и поступит в ВУЗ.
так
Для тина: те,кто будет "приобретать специальность", ПОНЯТЬ не в состоянии.Отсюда плясать следует.Далее.Умные не уезжают в Польшу и Словакию.Уезжают те, кто имеет небольшие деньги.Умные уезжают в Англию и Германию.Если уезжают.Кстати,довольно много умных осталось и здесь.
Коментувати
совесть
Для Н.Царевської:В усьому світі кількість людей, зайнятих на виробництві, зменшується. Роботи замінюють людей. Але ж ми унікальні... Не такі, як всі цивілізовані... Тому користаємося трендами 25-річної давнини. Ну, дійсно, ті люди, хто втілювали подібні реформи в своїх країнах тоді, зараз якраз ЕКСПЕРТИ. Продають свій досвід. Сьогодні їх країни в пошуку НОВИХ ІДЕЙ реформування освіти!. А ми підбираємо трохи застарілий досвід. Ура! З необхідністю конкуренції треба погоджуватися й втілювати в школу принцип "не хочеш вчитися - не заважай іншим". Іди після 9 класу втілювати свою мрію про вільне від важкого навчання життя! Тільки так! А про 30% звідки статистика?
Сергей
Для совесть: Там была ирония... Вы не заметили?
так
Для совесть: Роботы?Ага.Роботов производить нужно.Для них запчасти нужны.Да,а Вы в курсе,почему не пустили в производство вечные лампочки?
совесть
Для так: Про вічний двигун ще згадаймо... З великою повагою до міжнар.експертів, але, з вимогою до українських експертів ДБАТИ ПРО інтереси УКРАїНЦІВ!
Коментувати
belio33
Правильно, досить вже ті дипломи про вищу освіту клепати
Сергей
Для belio33: 1(!!!) шаг - открыть платное обучение в старших классах. Как в высшей школе. Что скажете? Кто там учиться будет?
Коментувати