Osvita.ua Блоги Іванна Коберник: підтримайте форум вчителів Edcamp
Іванна Коберник: підтримайте форум вчителів Edcamp

За кілька днів завершується збір пожертв на унікальний, сучасний, справжній європейський проект

Іванна Коберник: підтримайте форум вчителів Edcamp

Автор: Іванна Коберник, громадський активіст, журналіст.

Друзі, я розкрила секрет бід української освіти. Від неї ніхто не вмирає, принаймі одразу. Тому ніхто їй по справжньому і не допомагає. Легше зібрати гроші на хворих дітей, поранених воїнів і тепловізори і все це дуже важливо. А от з корисним стратегічно важливим фінансуванням освіти біда і я вимушена просити вас Help, Help, Help.

За кілька днів завершиться збір пожертв на Спільнокошті на унікальний, сучасний, справжній європейський проект — форум вчителів Edcamp. До цього посту вони зібрали менше половини запрошеної суми (39 тис зі 100 тис грн) і якщо ми не підключимось — ці гроші повернуться благодійникам(((. Залишилось лише 7 днів!! Я просто в розпачі від цього факту.

Що таке Edcamp? Загальноукраїнський форум вчителів у Харкові проводитиметься вдруге. На нього збираються не вчителькуваті (влучний епітет Віктор Громовий) мегери з бабеттами на голові, а такі класні, усміхнені, з очима, що горять пристрастю, сучасні думаючі педагоги, що навіть дивитися на них радість, що в когось в школі такий учитель! Подивіться на фото за лінком, переконаєтесь самі!

І ви знаєте, що вчителям немає де так збиратися і нема особливо за що через принизливі зарплати. І саме нa це збирають гроші на Спільнокошті — щоб дати тим вчителям, що прагнуть нових сучасних знань, можливість розширити свої горизонти. Якщо Edcamp не набере хоч половину суми і втратить навіть зібрані пожертви, то це вирок нам. Давайте не допустимо цього.

Прошу при перепості копіювати мій текст, а не просто посилання, це важливо! Кожен вчитель в середньому спілкується з 200-ми дітьми. На Edcamp приїдуть 400 вчителів. Допоможіть покращити шкільне життя 80 000 дітей! Ви ж пам'ятаєте свого найкращого вчителя? Допоможіть, щоб найкращих — сучасних, незашорених — стало більше!

Оригінал

Освіта.ua
14.03.2016


Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Для кого кошти?
Нам запропонували подивитися на фото вчителів. Гарнів фото гарних молодих вчителів. Невже їм ніде збиратися? А, до речі, для чого їм збиратися? Ніде працювати чи втілювати свої задуми у життя? Кожен з них працює у школі. Як, наприклад, Артур Кочарян працює у приватній Новопечерській школі м. Києва. Умови – на заздрість київським учителям, - не те що вчителям з провінції. Школа розповідає, що в неї все є, що вони найпередовіші в Україні. До речі, у них є де збиратися і проводити різні зустрічі, в тому числі і ті, про які йде мова. А кошти, (це пропозиція автору статті), можна позбирати на провінційні школи, які розвалюються, яким ніде взяти спонсорів.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Розвиток дитини

Дякую,
не показуйте мені це!